Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.12.2022 o 16:25, wiolhelm170 napisał:

Może ktoś ma ochotę przygarnąć owczarka?Kuzynka zabezpieczyła dzisiaj na ul.Tuwima, kilka dni się błąkał.Jutro trafi do schroniska.

received_908248200553688.jpeg

Owczarek  jest już zabezpieczony, będzie u sąsiada  pani, która go znalazła. To młody , ok.4 letni pies, spokojny, łagodny. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W sobotę do Murki pojechały te 3 kociaki zabrane z Bondyrza- Pralinka, Czekoladka i Ciastek. Rozmawiałam z Kasią - maluchy są bardzo zabawowe, odważne, szczególnie Ciastek. Chciałabym bardzo, aby chociaż jeden pojechał jeszcze w tym roku do własnego domu.

IMG-20221128-WA0026.jpg

IMG-20221128-WA0020.jpg

IMG-20221128-WA0016.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kocurek w typie szkockiego zwisłouchego jest w schronisku i tam czeka na nowy dom. Ma ok.8 - 10, jest wykastrowany,  waży ok 8 kg. Nie toleruje innych kotów, bardzo się ich  boi, dlatego mieszka w klatecce.  Jest bardzo przyjazny, uwielbia mizianie i przytulanie. Bardzo tęskni za dotykiem człowieka. Okazuje swoją radość na powitanie i lubi jak się do niego mówi ♥️

FB_IMG_1670680075023.jpg

FB_IMG_1670680072071.jpg

FB_IMG_1670680069308.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czarnuszki są super, uwielbiają ludzi, jak tylko do nich przychodzę to rozlega się potrójne mruczenie 🙂 Są ciekawskie, ocierają się i domagają pieszczot. Największym pieszczochem jest kotka prawie cała czarna (ma minimalną krawatkę). Wszystkie ładnie załatwiają się do kuwety.

czarne.jpg

czarne1.jpg

czarne2.jpg

czarne3.jpg

czarne4.jpg

czarne5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 21:23, Tyśka) napisał:

UWAGA! Szukam transportu  do Szczytników/Poznania dla Piksela, kumpla z gminy Kalmara i Kefira. Ma DT, fundacja chce go przejąć pod swoje skrzydła.

Jest transport dla Piksela. Gmina zapłaci więcej żeby, pojechał przewoźnikiem, powiedzieli ze taki fajny pies ze szkoda, zeby marnował sie w kojcu gminnym 😍

Piksel prawdopodobnie pojedzie jeszcze w ten weekend do Fundacji Sterczące Uszy. Dziękuję agat21 za gotowość pomocy!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 00:53, Murka napisał:

Czarnuszki są super, uwielbiają ludzi, jak tylko do nich przychodzę to rozlega się potrójne mruczenie 🙂 Są ciekawskie, ocierają się i domagają pieszczot. Największym pieszczochem jest kotka prawie cała czarna (ma minimalną krawatkę). Wszystkie ładnie załatwiają się do kuwety.

czarne.jpg

czarne1.jpg

czarne2.jpg

czarne3.jpg

czarne4.jpg

czarne5.jpg

Ta cała czarna kotka to Czekoladka

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 09:20, Tyśka) napisał:

Jeszcze napisz mi w jakim są wieku i jak z profilaktyka?

One mają skończone 3 miesiące, są odrobaczone, zaszczepione, testy ujemne. Pomóżcie kochane znaleźć im nowe domy, bo czarne maluchy  trafiają mi się częściej niż inne,  ale nie mam już takiego szczęścia, żeby szybko znaleźć im nowe domy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 09:24, Tola napisał:

One mają skończone 3 miesiące, są odrobaczone, zaszczepione, testy ujemne. Pomóżcie kochane znaleźć im nowe domy, bo czarne maluchy  trafiają mi się częściej niż inne,  ale nie mam już takiego szczęścia, żeby szybko znaleźć im nowe domy.

Czy jest gdzieś tekst? Chętnie ogłoszę,  ale z układaniem tekstów do ogłoszeń to u mnie kiepsko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 11:13, elik napisał:

Czy jest gdzieś tekst? Chętnie ogłoszę,  ale z układaniem tekstów do ogłoszeń to u mnie kiepsko.

Bardzo dziękuję🌹Elu, tutaj jest mój olx https://m.olx.pl/799416392/?bs=olx_pro_listing, jak Tysia ogłosi całą trójkę ja Kraków, ,to może spróbuj na Katowice? Ja wieczorem postaram się zrobić chociaż jedno pojedyncze na Warszawę....Mam bardzo chorą kotkę, nie jestem w dobrej kondycji 😓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 11:59, elik napisał:

Elu, lepiej zmien na Katowice Brynów lub Ligotę. Bogucice to najgorsza dzielnica, odzew jest taki, że dzwonia menele z fochem, ze to nie Bogucice i żeby im dowieźć zwierzę. Pytaja czy to na pewno schronisko, bo im się nawet nie chce do niego 3 przystanków przejechać. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...