Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 21.04.2018 o 21:15, uxmal napisał:

A czy te guzy da się operować ?

Czy może tylko opieka paliatywna pozostała :((((

Guzy są niestety nieoperacyjne, ich umiejscowienie nie pozwala na zabieg, bo trzeba byłoby wyciąć znaczną część pyska:(

Jutro dalsza diagnostyka, która wykluczy lub potwierdzi obecność przerzutów..

Trzymajcie proszę kciuki, bo my tutaj w ogromnym stresie....

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Trzymajcie proszę kciuki, bo my tutaj w ogromnym stresie....

Tolu co ma być, to będzie, ale psinka nie umiera na oczach "troskliwych", którzy widzą, wiedzą, obserwują i nic nie robią :-(.

Ciepłe myśli i kciuki - trzymamy <3

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Anula napisał:

Jestem myślami z maluszkiem.Najważniejsze,że je i porusza się i jest pod dobrą opieką.

A P.Ewa to skarb!

Dobrze, ze Ewa dzisiaj pojechała, bo na własne oczy zobaczyła, ze Gutek czuje się lepiej.

Wczoraj bardzo rozpaczała, nie spała w nocy, nie jadła - to bardzo silna  kobieta, a ten przypadek Gucia zupełnie ją rozwalił...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Guzy są niestety nieoperacyjne, ich umiejscowienie nie pozwala na zabieg, bo trzeba byłoby wyciąć znaczną część pyska:(

Jutro dalsza diagnostyka, który wykluczy lub potwierdzi obecność przerzutów..

Trzymajcie proszę kciuki, bo my tutaj w ogromnym stresie....

Trzymam kciuki bardzo mocno. :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Jolanta08 napisał:

Florci życzę długich i szczęśliwych lat

Za Gutka mocno trzymam kciuki i przesyłam mu myśli pełne miłości .Tolu ,jak to dobrze że trafił na Was aniołów

 

Nic dodać, nic ująć. Przyłączam się do życzeń dla Florci a za Gucia mocno trzymam kciuki ! Niech jeszcze pozna inne życie bez głodu i poniewierki, ludzką miłość i zwykłą radość z życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Florcia pięknie dziękuje za życzenia, teraz już śpi. 

 

A ja dziękuję  za trzymanie kciuków za Gutka i za słowa wsparcia, bo gdzie jak nie tutaj taki biedny Gucio doświadczy  najwięcej ciepła i dobroci.

Zbrakło mi reputacji , jutro się poprawię.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2018 o 17:38, Havanka napisał:

Tolu, masz dla nas wieści z wyników dzisiejszych badań?

Mam wieści i to w miarę dobre dobre - Gucio nie ma przerzutów - płuca czyste, USG tez nie wykazało żadnych zmian. 

Jest jednak rozrost nowotworowy, zmiany zapalne widać też na kości. Pobrany został materiał, wynik powinien być za ok. 10 dni.

Gucio ma apetyt, wychodzi na spacery, jest radosny, macha ogonkiem, być może to rezultat podawanego sterydu...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czekamy nadal na wynik badania, ale Gucia za parę dni trzeba byłoby zabrać z lecznicy, a nie ma gdzie :(

W sobotę po pierwszych badaniach lekarze sugerowali eutanazję albo ewentualne umieszczenie psa w jakimś psim hospicjum.

Myślę, że na ten ostateczny krok jeszcze za wcześnie;  tak bardzo chciałabym, aby Gutek  mógł jeszcze nacieszyć się miłością człowieka, pełnym brzuszkiem i beztroskim życiem - jest przecież młodziutkim psiakiem...

Ale gdzie zabrać malucha, gdzie znależć  dom i człowieka, który zechce zaopiekować się psiakiem, mając w perspektywie mniej lub bardziej szybkie rozstanie...

 http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, terra napisał:

Serce się ściska na takie nieszczęście maleńkiego Gucia.

Oby jakoś udało mu się ulżyć.

Florci jubilatce przesyłam mizianki.

 

2 minuty temu, b-b napisał:

Florcia miała szczęście,że zawojowała Wasze serca :)

 

Biedny Gucio . Gdzie szukać domku dla niego?

Dziękuję pięknie w imieniu Florci, ten rok minął tak szybko...

Z Gutkiem nie wiem co będzie,  o DS nie ma co marzyć, bo często trudno o dom dla zdrowego psa...

Teraz potrzebny na już dt,  bo nie damy rady finansowo, w lecznicy pobyt to 25 zł/doba   http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...