Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

 

Dnia 16.03.2024 o 20:46, agat21 napisał:

Zjada w miarę chętnie, trochę spaceruje. Każdy kolejny dzień Gucia to dar. 

Tak, na cud już nie liczymy ale każdy dzień z apetytem i w dobrym samopoczuciu to dar. 

Dostań jeszcze trochę tych darów od losu Guciu ❤️🍀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo biednie Guciuś wygląda, zwłaszcza na drugim zdjęciu, jak tak siedzi na ziemi, widać że łapki już nie współpracują 😔 

Na ostatnim zdjęciu widać jak mu nosek łysieje - starość zaatakowała z wszystkich stron...

Guciusiu ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2024 o 22:57, limonka80 napisał:

Bardzo biednie Guciuś wygląda, zwłaszcza na drugim zdjęciu, jak tak siedzi na ziemi, widać że łapki już nie współpracują 😔 

Na ostatnim zdjęciu widać jak mu nosek łysieje - starość zaatakowała z wszystkich stron...

Guciusiu ❤️

łzy same lecą.....

mam podobną sytuację z chorą na czerniaka Betty..... najgorsza jest świadomość, że trzeba wkrótce "podjąć decyzję" i pytanie, czy cierpi, czy to już.....

❤️ Guciu, całym sercem przy Tobie, z tymi, którzy się opiekują i z tymi, którzy - jak ja - choć daleko, to jednak bardzo blisko....

Link to comment
Share on other sites

Skończyła się historia Gucia 💔

Guciuś przypominał mojego Dżekunia w ostatnich tygodniach życia, tak samo nieporadny i zagubiony, tak samo więzień swojego ciała, które jakby już było nie Jego. Starość zabierała co dzień cząstkę Gucia, aż w końcu całego zabrała ...

Odpocznij Guciu, mój pierwszy chrześniaku z dogo😔

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...