Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Dnia 9.11.2021 o 16:14, Tyśka) napisał:

Maks - psiak, któremu maksymalnie odmieniło się życie. Aż łzy mi napływają do oczy ❤️ 🙂 Do pełni szczęścia brakuje mu tylko własnego Człowieka. Jak będziesz potrzebowała wsparcia ogłsozeniowego to chętnie pomogę 🙂

Dziękuję Tysiu, na pewno skorzystam!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 16:36, Ewa Marta napisał:

20211109_132645.jpg

Czy jesteś pewna, że nikt Ci w nocy tego psa w kojcu nie podmienił? Top kompletnie inny pies:) Ten uśmiech na pysiu, bezcenny!!! 

Rozumiem Cię, kiedy mówisz, że kojec nie jest dla niego na długo. On bardzo potrzebuje większego kontaktu z człowiekiem. 

Tak Ewuniu, on bardzo sie wtula i czeka na głaski wręcz się ich doprasza...Dlatego okrucieństwem będzie trzymanie go w kojcu..on już swoje wycierpiał na tym cholernym łańcuchu..bez dotyku człowieka...

Ja nie myslałam, ze to w tak ekspresowym tempie pójdzie....

Muszę szybko cos wymysleć, coś zrobić....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 16:49, Alaskan malamutte napisał:

Tak Ewuniu, on bardzo sie wtula i czeka na głaski wręcz się ich doprasza...Dlatego okrucieństwem będzie trzymanie go w kojcu..on już swoje wycierpiał na tym cholernym łańcuchu..bez dotyku człowieka...

Ja nie myslałam, ze to w tak ekspresowym tempie pójdzie....

Muszę szybko cos wymysleć, coś zrobić....

Są psy nadpobudliwe, natrętne do ludzi. Co byś nie robiła będzie chciał więcej. Potrafisz ocenić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 15:54, Alaskan malamutte napisał:

20211109_132645.jpg

20211109_130056.jpg

20211109_130051.jpg

 

Dnia 9.11.2021 o 15:50, Alaskan malamutte napisał:

Tak mnie przywitał dziasiaj Max

 

                                                    ❤️   ❤️   ❤️   ❤️   ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 16:36, Ewa Marta napisał:

Czy jesteś pewna, że nikt Ci w nocy tego psa w kojcu nie podmienił? To kompletnie inny pies:) Ten uśmiech na pysiu, bezcenny!!! 

Rozumiem Cię, kiedy mówisz, że kojec nie jest dla niego na długo. On bardzo potrzebuje większego kontaktu z człowiekiem. 

Na pewno podmienił ! 😉 Przecież to zupełnie inny pies 😉 Szczęśliwy pies !!!!!

Wszyscy zwierzolubni, których znam są zapsieni... a ci, którzy psów nie mają - mieć ich albo nie chcą, albo nie powinni.... ale i tak rozglądam się z myślą o domku dla Runo i dla Maksia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 22:52, mari23 napisał:

Wszyscy zwierzolubni, których znam są zapsieni... a ci, którzy psów nie mają - mieć ich albo nie chcą, albo nie powinni.... ale i tak rozglądam się z myślą o domku dla Runo i dla Maksia.

Mari23, dziękuję!!💗

Ja coraz poważniej myślę o hotelu dla Maxa..Ten kojec to było rozwiązanie na chwilę..Ja nie myślałam, że on tak szybko zmieni swoje zachowanie...On potrzebuje człowieka na codzień, stale, a nie dwa razy dziennie. 

Ten pies zasługuje na super dom i super warunki..Muszę mu taki domek znaleźć...

Poza tym zaczyna się zazdrość o mnie...Zew doskakuje do kojca jak ja tylko podchodzę i Max mu odwarkuje...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 23:31, Sowa napisał:

Może to zły pomysł i nie wypali... Pani od dzikuski Abi myślała kiedyś o przygarnięciu drugiego psa... takiego, który okazywałby jej choć trochę serdeczności...może Zagrodowy Pies Polski porozmawiałaby z nią o Maksie?

Byloby cudownie!! Max jest mniej wiecej wielkości Abi może nawet mniejszy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...