Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Dnia 13.11.2021 o 12:04, Ewa Marta napisał:

Zawiezienie go do takiego hoteliku, to najlepsza decyzja😃 Jaki szczęśliwy, nareszcie coś się w jego życiu dzieje🥰

Ewuniu, dzięki Wam tutaj na forum podjęłam taką decyzję. Nie byłam sama w swoich rozterkach. Dziękuję!!CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!! -  Page 6 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Teraz wiem, że to była dobra decyzją. Kontakt z hotelikiem super, blisko w miarę, mogę podjechać i na własne oczy zobaczyć. Mój TZ często jeździ służbowo do Chełma i już zapowiedział, że bedzie odwiedzał Maxa.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 12:10, Alaskan malamutte napisał:

Ewuniu, dzięki Wam tutaj na forum podjęłam taką decyzję. Nie byłam sama w swoich rozterkach. Dziękuję!!CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!! -  Page 6 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Teraz wiem, że to była dobra decyzją. Kontakt z hotelikiem super, blisko w miarę, mogę podjechać i na własne oczy zobaczyć. Mój TZ często jeździ służbowo do Chełma i już zapowiedział, że bedzie odwiedzał Maxa.  

Oj, chyba Max wpadł mu w serducho, co? 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 15:21, Alaskan malamutte napisał:

Niestety, okazuje się, że Max owszem,  bardzo zaakceptowł Nero, natomiast do innych psiaków potraf pokazać zęby, np do staruszków. Dlatego dla ich bezpieczeństwa musi być izolowany. Ma co prawda Nero do zabawy, ale szczerze powiedziawszy zmartwiłam się....i

Nie martw się na zapas. Może to za dużo a raz dla niego. Tyle zmian w tak krótkim czasie. Powoli będzie oswajany z innymi psami. Dobrze, że ma Nero.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 16:51, Ewa Marta napisał:

Nie martw się na zapas. Może to za dużo a raz dla niego. Tyle zmian w tak krótkim czasie. Powoli będzie oswajany z innymi psami. Dobrze, że ma Nero.

Długo rozmawiałam z p. Edytą. O tym właśnie mówiłam, że on jest przebodźcowany...Dlatego taki nakręcony...W ciągu tak krótkiego czasu świat wywrócił mu się do góry nogami...On na swój sposób sfiksował...

Ważne, ze ma spacery, na których ciagnie jak parowóz, ale o tym też  mówiłam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...