Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Przepiękne rodzeństwo (zwłaszcza Baloo!), będą czyjąś pociechą:) Dobrze, że dostały szansę i trafiły na wspaniałe serca Ewy i Jacka 🙂

Dla nas to taka wspaniała drenalina, że chyba my wygraliśmy tym razem los na loterii, a nie psiaki:)

3 godziny temu, b-b napisał:

Jakbym miała wybierać to wzięłabym oba psiaki. Oba mają w sobie to coś i pięknie się uzupełniają.

Ja staram się nie myśleć o tym, bo najchętniej zostawiłabym oboje u nas. 

1 minutę temu, Isiak napisał:

Myślę dokładnie tak samo od pierwszej chwili, gdy je zobaczyłam :)))

Ja jestem nimi oczarowana, zszokowana ich mądroscią i wymiękam po prostu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Ja jestem nimi oczarowana, zszokowana ich mądroscią i wymiękam po prostu. 

Ja widzę w nich nasze przecudowne, wspaniałe seterki, tylko w innych futerkach. Patrzę i nie mogę uwierzyć...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

W końcu dotarłam na wątek ślicznych psiaczków. Powiem jedno..Szczęściarze!! Ewa i Ellig znajdą im najlepszy domek pod słońcem! Zobacz obraz źródłowy

Tylko takie wchodzą w grę:)

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 40 zł Dorci01 dla maluszków:)

Bardzo dziękuję też mojemu mężowi za opłacenie wizyty u weta i tabletek dla Baloo. Zapłacil 130 zł i to prezent od niego:)

Baloo dostał dzisiaj tabletki przeciwświądowe Apoquel na 7 dni. Ma dostawać 2 razy po pół tabletki i w tej chwili tylko karmę przeciwalergiczną. Josera kids zaczeka na niego albo dostanie ją później Luka. 

Tu jest paragon z dzisiejszej wizyty opłacony przez Jacka:

Paragon.jpg.b8f552e13924b02a89111baee340c144.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

Fajnie się dogadują  mimo różnicy wieku,  lubią się to widać ☺

Kto Komu ,, podwedzil  ,, Miejscówkę? 

to miejscówka Figusi, kiedy ja pracuję. Peruszka kładzie się pod biurkiem Jacka. Teraz przez  jakiś Figuszka będzie musiała się podzielić.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nasza karma hypoalergiczna skończy się za kilka dni, podjęłyśmy z Elą decyzję, że kupimy dla chłopaka eukanubę weterynaryjną. Weci nie sugerowali marki, jedynie kazali przez jakiś czas podawać taką karmę. Ze wszystkich opisów ta wydaje się być najbardziej odpowiednia. 

Psiaki mają minus, dlatego kochana Ellig zdecydowała się przekazać 100 zł na karmę, a pozostałe 50,16 zł pokryjemy my z Jackiem. Nie wrzucam naszych wpłat w rozliczenie, jedynie karmę w pomoc rzeczową:) 

Karma Josera dla Baloo zamówiona wcześniej powinna dotrzeć w tym tygodniu. Jeśli nadal nie będzie mógł przejść na zwykłą karmę, ten worek dostanie Luka. Ona szczęśliwie nie ma takiej alergii, jak jej braciszek. On dodatkowo bardzo linieje, sierść została wyczesana, dodatkowo zrobiliśmy masaż specjalną rękawicą, żeby pobudzić krążenie krwi, ale nadal wypada strasznie. Luka nie ma z tym problemu. 

Mam nadzieję że karma i leki pomogą, bo dzisiejszej nocy serce mi pękało jak się zaczął drapać. Poszłam do niego i masowałam delikatnie to chude ciałko. Kładł się wtedy i przymykał oczka, ale zaraz podrywał się i rozdrapywał gwałtownie. My takie stany przerabialiśmy z Semurkiem, wiemy jakie to męczące dla psiaka. Jeśli nie będzie do jutra poprawy, to wykąpiemy go w manusanie. Chcielibyśmy jednak tego uniknąć, bo to dla niego wielki stres.

W piątek Baloo jedzie z nami rozkładać przyczepę na sezon nad zalew sulejowski. Bardzo ciekawe jak na tę podróż zareaguje. Od wczoraj po spacerze biegnie ile sił do samochodu, który rozpoznaje i pcha się na pierwszego, żeby o nim nie zapomnieć. Jacek go zatrzymuje i musi zaczekać aż sunie wsiądą. To znaczy Figuszka wskoczy, a moja Peruszka zostanie wniesiona. Jak już dostaje hasło "hop" wskakuje i ma tak szczęśliwy pysio, że od razu człowiek się uśmiecha. Po wyjściu z windy pędzi pod nasze drzwi. Niesamowity jest.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nadziejka napisał:
Przecudowne niezwykle pisnunie poprostu czlek ryczy ze wzruszenia
Ciocia Ewa Marta przelalam to co juz mam na koncie 35 zl z kramiku
Niechaj juz bedzie u Ciebie odrazu dla pieknosci

Bardzo Ci pięknie z Ellig dziękujemy Nadziejko. Pewnie jutro dotrą na konto. 

13 godzin temu, mari23 napisał:

Dotarłam z wątku Bonusa i czytałam z zapartym tchem. Ależ piękne i mądre te psiaki! I jakie wspaniałe opiekunki im się trafiły! :)

Witaj Marysiu;) To wspaniałe psiaki:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luka jest trochę wycofana na spacerach. To powoduje, że karma podawana w postaci smaczków nie jest w stanie zachęcić jej do pokonania jakiejś przeszkody, którą napotyka. Zamowiłam dzisiaj dla niej naturalne smakołyki, które Marta potnie na mniejsze kawałki i mam nadzieję, że to zachęci ją do spokojniejszego chodzenia na spacerach. Do domu zamówiłam gryzaki, którymi zajmie się pod nieobecność Marty w domu. 

Zapłaciłam 81 złotych, dostawę mam szczęśliwie bezpłatną:

Oferty i sposób dostawy

sprzedający LordZeton

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...