Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 13.04.2022 o 12:06, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za kwiecień dla Bonuska 🙂

 

 

Dnia 15.04.2022 o 13:29, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł za kwiecień dla Bonusa 🙂

 

 

ss_blog_DZIEKUJEMY_670x670_01a-1-670x670.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 14:36, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj przelałam pieniążki dla Bonusika. Przepraszam za opóźnienie nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0372

Bardzo dziękujemy! Właśnie doszło na konto:) Serdecznie dziękujemy też mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za maj dla Bonuska 🙂

Dzięki pomocy tylu dobrych Ludzi, Bonusek ani razu nie miał minusa na koncie. To rzadka sytuacja wśród naszych podopiecznych ❤️ Oby tak zostało!

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 10:59, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za maj dla Bonuska 🙂

Dzięki pomocy tylu dobrych Ludzi, Bonusek ani razu nie miał minusa na koncie. To rzadka sytuacja wśród naszych podopiecznych ❤️ Oby tak zostało!

 

 

 

 

serce_podz_fin3.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bonus przysparza mi zmartwień. Jest tak wybitnie bystry, z jednej strony to zachwycające. Niewidoby piesek daje rade bawić się. Biega po terenie naprawdę szybko, tak zna teren, że jest w stanie naprawde szybko biec. Kiedy daję pieskom jedzenie jest tak byatry że wie kiedy szykuje jedzenie dla niego i dla Franka bo wtedy schodzi schodami na dół, a kiedy szykuje wcześniej jedzenie dla staruszków to nie schodzi, skad on to wie, liczy stukania misek?

IMG_20220325_115906.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale ta jego nadzwyczajna bystrość to niestety też przekleństwo. Wczoraj zabił domową kotkę. Kiedy Bonus wychodzi na podwórko, w stresie przynosze wszystkie mniejsze pieski, liczę i sprawdzam. Bonus na wybiegu moze być tylko z Frankiem i jeszcze dwoma większymi od siebie kolegami, dla wszystkich mniejszych jest śmiertelnym zagrożeniem. Zamknęłam psy ale niestety akurat kotka szla w stronę domu. W sekundę zlamal jej kręgosłup nawet nie zdążyłam dobiec. Bardzo kocham tego psa ale stres jaki sobą powoduje ciąży. 😞

jest tak bystry ze przez szczeble bramy dał radę odgryźć pol ucha psu sasiada który podszedł do bramy. W domu jeden piesek mial szytą skórę na czaszce, mial szczęście ze czaszka wytrzymała bo Bonus złapał go przez szpare w drzwiach w sekundę dosłownie.

TO nie jest zazdrość czy cokolwiek innego to jest niezwykle posluszny i grzeczny pies, ale albo byl szkolony jakos do polowania albo ma taki przemożny instynkt zeby zabijać. Nie ostrzega nie warczy, łapie odrazu żeby zabić. 😥

Link to comment
Share on other sites

Bo Franek np bardzo się rządzi, często warczy, burczy szczeka ostrzega ale nigdy nikogo nie złapał mocno. Bonus też kiedyś skoczył do Franka ale Franek chociaz ciut niższy pokazał mu zdecydowanie co o tym myśli i od tego czasu Bonus nawet może jeść razem z Franiem i nawet nie zbliża się do jego miseczki. Ale "słabiaki" nie mają szans.

Link to comment
Share on other sites

Boże, bardzo mi przykro i żal straszny koteczki. Nie wiem, co można zrobić, żeby ostudzić te zapędy. Może powinien wychodzić tylko na smyczy? 

Wydawało nam się, że on taki biedny na tym wybiegu, a okazuje się, że radził sobie. 

Podłamała mnie ta wiadomość. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...