Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 16.02.2022 o 10:00, Tyśka) napisał:

 

Dnia 16.02.2022 o 10:18, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy!  Niestety nie było o niego ani jednego, nawet durnego telefonu 😞

 

Bonus ma ogłoszenie na Jelenia Górę.
https://www.olx.pl/d/oferta/niewidomy-bonus-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-IDKb7ef.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2022 o 11:31, Ellig napisał:

Tysiu, coś się zdublowało w ogłoszeniu 🙂 Tekst jest wrzucony dwa razy 🙂 Jeśli mogłabyś dodać, że powinien być jedynakiem, byłoby super. Może napisać, że tak kocha człowieka, że nie lubi się nim dzielić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2022 o 13:43, Ewa Marta napisał:

 

To jest odległość prawie 250 km. Myślicie, że nie za daleko?

No to już nie wiem na jakie miasto ogłaszać Bonusa.
Obecnie ma ogłoszenia:

 

Zielona Góra -Alaskan Malamutte😞

Legnica -Alaskan Malamutte😞

Jelenia Góra -Ellig😞

Poznań -Tyśka😞

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jest zapytanie o Bonuska, poprosiłam o kontakt telefoniczny.


cyt. Dzień dobry, czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej o Bonusie ? Czy wcześniej miał dom ? Jak reaguje na inne zwierzęta ? Czy był kontrolowany okulistycznie ? Czy ktoś z Krakowa mógłby adoptować psiaka ? Wiem, że to daleko a Państwo chcą się spotkać w domu także wole zapytać 🙂 pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 12:10, Ellig napisał:

Dzisiaj jest zapytanie o Bonuska, poprosiłam o kontakt telefoniczny.


cyt. Dzień dobry, czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej o Bonusie ? Czy wcześniej miał dom ? Jak reaguje na inne zwierzęta ? Czy był kontrolowany okulistycznie ? Czy ktoś z Krakowa mógłby adoptować psiaka ? Wiem, że to daleko a Państwo chcą się spotkać w domu także wole zapytać 🙂 pozdrawiam.

Nareszcie ktoś kto o niego pyta. Ciekawe, czy zadzwoni. Bonusik ma odklejone siatkówki i wada jest nieiodwracalna. Nie widzi nawet światła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 14:19, Ewa Marta napisał:

Nareszcie ktoś kto o niego pyta. Ciekawe, czy zadzwoni. Bonusik ma odklejone siatkówki i wada jest nieiodwracalna. Nie widzi nawet światła.

Pani pytała jeszcze czy Bonus ogłaszany jest przez jakąś organizację, odpisałam, że nie, że przez Wolontariuszkę.
Pani na OLX nazywa się Agnieszka.
https://www.olx.pl/d/oferta/niewidomy-bonus-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-IDKb7ef.html

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 12:10, Ellig napisał:

Dzisiaj jest zapytanie o Bonuska, poprosiłam o kontakt telefoniczny.


cyt. Dzień dobry, czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej o Bonusie ? Czy wcześniej miał dom ? Jak reaguje na inne zwierzęta ? Czy był kontrolowany okulistycznie ? Czy ktoś z Krakowa mógłby adoptować psiaka ? Wiem, że to daleko a Państwo chcą się spotkać w domu także wole zapytać 🙂 pozdrawiam.

 

Dnia 20.02.2022 o 15:40, Ellig napisał:

Pani pytała jeszcze czy Bonus ogłaszany jest przez jakąś organizację, odpisałam, że nie, że przez Wolontariuszkę.
Pani na OLX nazywa się Agnieszka.
https://www.olx.pl/d/oferta/lagodny-niewidomy-bonus-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-IDKb7ef.html

 

Bonus jest pokazywany na profilu Zea,  dzisiaj chyba ta sama  p. Agnieszka pisała też do mnie, pytała o Bonusa i dlaczego jest polecany do adopcji jako jedynak.

Nie wiem, które ogłoszenie widziała.

Pani wraz z mężem pomagają niepełnosprawnym psom, mają w domu 4 niewidome psiaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 21:56, Tola napisał:

 

Bonus jest pokazywany na profilu Zea,  dzisiaj chyba ta sama  p. Agnieszka pisała też do mnie, pytała o Bonusa i dlaczego jest polecany do adopcji jako jedynak.

Nie wiem, które ogłoszenie widziała.

Pani wraz z mężem pomagają niepełnosprawnym psom, mają w domu 4 niewidome psiaki.

Dziękuję Tolu.

Ja ogłaszam Bonusa na trzech grupach,  na Facebooku. 

Pani Agnieszka pisała na moim ogłoszeniu,  na Olx.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 22:02, Ellig napisał:

Dziękuję Tolu.

Ja ogłaszam Bonusa na trzech grupach,  na Facebooku. 

Pani Agnieszka pisała na moim ogłoszeniu,  na Olx.

 

Pani czytała OLX na Wrocław, tam jest info o psim jedynaku.

Pisała i pytała na profilu ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2022 o 01:13, elik napisał:

Jeśli ta pani wraz z mężem pomagają niepełnosprawnym psom i tak dopytuje się o Bonuska, to może warto nawiązać z nią kontakt.
Czy to ta pani z Krakowa?

Elu, na OLX odpisałam pani Agnieszce z Krakowa ,  poprosilam o telefon, nie mamy z nią innego kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 21:56, Tola napisał:

 

Bonus jest pokazywany na profilu Zea,  dzisiaj chyba ta sama  p. Agnieszka pisała też do mnie, pytała o Bonusa i dlaczego jest polecany do adopcji jako jedynak.

Nie wiem, które ogłoszenie widziała.

Pani wraz z mężem pomagają niepełnosprawnym psom, mają w domu 4 niewidome psiaki.

Bonus raczej nie powinien mieszkać z innymi niewidomymi psiakami. Jeśli któryś wejdzie na niego znienacka, może zaatakować, tak jak u kikou. Musiałby być izolowany od nich na czas nieobecności Państwa. To wszystko powiem, jeśli zadzwonią do mnie. może byłaby taka możliwość, żeby przebywał oddzielnie jak ludzi nie ma w domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...