Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 23.03.2022 o 20:48, Ewa Marta napisał:

Szczerze mówiąc zaskoczyło mnie to. Pamiętacie zdjęcia ze schronu? On się wcale nie ruszał, a tu proszę jaka zabawa 🙂

 

Siedział bezradny, przerażony, jakby w oczekiwaniu na coś straszliwego....

Dzisiaj rocznica śmierci Feniksa[*], widok szczęśliwego Bonusa jest dla mnie plastrem na nie zagojoną wciąż ranę ❤️❤️ 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2022 o 14:53, kikou napisał:

W końcu cudowna pogoda 😊

 

Muszę pokazać mojej mamie te harce. Mamy piesa z jednym okiem i ona się nad nim trzęsie, żeby się coś nie stało bo  on sobie nie poradzi... No wiadomo, że nikt tego nie chce, ale ślepota to nie wyrok. Wystarczy na tego łobuza popatrzeć 😄 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać Wam, że był telefon w sprawie adopcji Bonusa. Miła Pani, która bardzo chciała adoptować Bonuska, ale ma 4-letniego maltańczyka. Powiedziałam, że Bonus nie może być z takim małym pieskiem, bo jeśli tamten podejdzie do niego gdyby nasz staruszek spał, to może się to źle skończyć dla maluszka.  Podziękowałam Pani, że go zauważyła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 18:57, Ewa Marta napisał:

Zapomniałam napisać Wam, że był telefon w sprawie adopcji Bonusa. Miła Pani, która bardzo chciała adoptować Bonuska, ale ma 4-letniego maltańczyka. Powiedziałam, że Bonus nie może być z takim małym pieskiem, bo jeśli tamten podejdzie do niego gdyby nasz staruszek spał, to może się to źle skończyć dla maluszka.  Podziękowałam Pani, że go zauważyła.

Wprawdzie nic z tego nie wyszło, ale to miłe, że ktoś zauważył Bonuska i chciał go przytulić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 18:57, Ewa Marta napisał:

Zapomniałam napisać Wam, że był telefon w sprawie adopcji Bonusa. Miła Pani, która bardzo chciała adoptować Bonuska, ale ma 4-letniego maltańczyka. Powiedziałam, że Bonus nie może być z takim małym pieskiem, bo jeśli tamten podejdzie do niego gdyby nasz staruszek spał, to może się to źle skończyć dla maluszka.  Podziękowałam Pani, że go zauważyła.

Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 11:55, Ewa Marta napisał:

Konto Bonuska zasiliły dzisiaj dwie wpłaty.

50 zł stałej od Alaskan i 450 zł z zasobów Lumi, która swój DT zamieniła na DS. Bardzo serdecznie dziękujemy za wielką pomoc ❤️

 

Dnia 4.04.2022 o 14:16, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za kolejną wpłatę 20 zł dla Bonuska ❤️

 

Dnia 5.04.2022 o 11:35, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł dla Bonusa 🙂Ja też wpłaciłam swoją stałą 30 zl.

 

 

Dnia 7.04.2022 o 14:47, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej 40 zł dla Bonusa 🙂
 

 

depositphotos_138980846-stock-illustration-valentines-background-with-red-hearts.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...