Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

6 minut temu, mari23 napisał:

Może do kikou? Na razie zbiórkę na "zrzutce" można by było szybko zrobić, zdjęcia drastyczne, sytuacja psa dramatyczna - na pewno spora kwota by się uzbierała, a i my pomimo ogromu deklaracji ostatni "wdowi grosz" wysupłamy, nie zostawimy go bez pomocy. Tylko jutro trzeba go stamtąd zabrać, gdziekolwiek, może razem z tymi, które jadą - choćby na dzień, dwa, choćby i łańcuch przy jakiejś budzie, byle nie tam -  zanim transport do kikou się zorganizuje. On tam nie przeżyje w tym stanie :( :( 

kikou pytala agat21  juz, podjela by sie ale miejsc brak

ja pytalam Murki, tez w tej chwili miejsc nie ma

Psierociniec nie otwiera mi sie....

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mari23 napisał:

Może do kikou? Na razie zbiórkę na "zrzutce" można by było szybko zrobić, zdjęcia drastyczne, sytuacja psa dramatyczna - na pewno spora kwota by się uzbierała, a i my pomimo ogromu deklaracji ostatni "wdowi grosz" wysupłamy, nie zostawimy go bez pomocy. Tylko jutro trzeba go stamtąd zabrać, gdziekolwiek, może razem z tymi, które jadą - choćby na dzień, dwa, choćby i łańcuch przy jakiejś budzie, byle nie tam -  zanim transport do kikou się zorganizuje. On tam nie przeżyje w tym stanie :( :( 

Kikou pytałam już na samym początku. Nie ma teraz miejsc.

Link to comment
Share on other sites

Ziemio nasza kochane dziewczyny sciskam trzymam ile sil i dziekuje calem sercem
 
Serca
 wklejam watek psinunia ktory we wtorek jedzie po nowe zycie i jest tam na wateczku tez djecie innego
wklejam z trwoga wielka zdjatka tego innego biedunia
matko ziemio zajrzyjcie prosze boc dla niego niema zadnej nadziei...
moze dobreduszki ktos mialby jakis pomysl 
 

received_424943872147422.jpeg

received_1176613602753807.jpeg

received_253739713024216.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Psierociniec go nie weźmie. Mają w tej chwili 3 psiaki z kłopotami w poruszaniu się i konieczną asystą przy spacerach, nie są w stanie wziąć kolejnego :((

Może by go wzięli jakbyś zaproponowała kasę. Oni PODOBNO na wiekszosc psów maja tzw sponsorów, chociaż sami też mają status fundacji... Ze swojego terenu psy oddają do schronow (w tym Wojtyszek)... Kiedyś prosilysmy o pomoc dla staruszka od nas z przytulisk... Nie doczekal...

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

Może by go wzięli jakbyś zaproponowała kasę. Oni PODOBNO na wiekszosc psów maja tzw sponsorów, chociaż sami też mają status fundacji... Ze swojego terenu psy oddają do schronow (w tym Wojtyszek)... Kiedyś prosilysmy o pomoc dla staruszka od nas z przytulisk... Nie doczekal...

Strasznie smutne to, co piszesz :( 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Może by go wzięli jakbyś zaproponowała kasę. Oni PODOBNO na wiekszosc psów maja tzw sponsorów, chociaż sami też mają status fundacji... Ze swojego terenu psy oddają do schronow (w tym Wojtyszek)... Kiedyś prosilysmy o pomoc dla staruszka od nas z przytulisk... Nie doczekal...

 

31 minut temu, agat21 napisał:

Strasznie smutne to, co piszesz :( 

Mogę tylko zacytować agat. Przykre bardzo

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Psierociniec go nie weźmie. Mają w tej chwili 3 psiaki z kłopotami w poruszaniu się i konieczną asystą przy spacerach, nie są w stanie wziąć kolejnego :((

A czy coś oprócz zdjęć wiadomo o psiaku ? On jest chyba z tych większych ? Suczka czy pies ?

A może fundacja dla szczeniąt Judyta by pomogła ?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Przepraszam, że tak jak Filip z konopi, bo może była już o tym mowa, ale nie mam czasu czytać od początku, czy pytaliście o miejsce u Dexterki?  Ona przyjmuje duże psy. Może by go przyjęła.

Ostatnio dexterka nie miała miejsc, e może coś się zmieniło. Tylko czy się zdecyduje na opiekę nad takim bidulem..

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Pies, i to starszy :(

Pysio nie mocno siwy, chyba nie jest staruszkiem, ale na pewno jest ranny, może chory. Kiedyś psy z Szydłowca (Argo wciąż jest bohaterem Dogomanii)  trafiały do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt, mają tam szpitalik.

https://www.lcmz.pl/hotel

https://www.lcmz.pl/klinika-24h

Tanio nie jest, ale opieka i diagnostyka byłaby od razu, a w międzyczasie może DT lub hotelik by się znalazł. Gdybym nie miała 14 schodów i chorego kręgosłupa - wzięłabym go, bo strasznie mnie ten widok poruszył, ale ani on ze schodami, ani ja z nim sobie nie poradzę :(

Zamość sch.II 2021.jpeg

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mari23 napisał:

Pysio nie mocno siwy, chyba nie jest staruszkiem, ale na pewno jest ranny, może chory. Kiedyś psy z Szydłowca ( Argo wciąż jest bohaterem Dogomanii)  trafiały do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt, mają tam szpitalik. Tanio nie jest, ale opieka i diagnostyka byłaby od razu, a w międzyczasie może DT lub hotelik by się znalazł. Gdybym nie miała 14 schodów i chorego kręgosłupa - wzięłabym go, bo strasznie mnie ten widok poruszył, ale ani on ze schodami, ani ja z nim sobie nie poradzę.

Zamość sch.II 2021.jpeg

              mari serce cudowne  jak dobrze ze Jestes

rany i na lapunkach chyba i na pupusi o matuniu 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...