Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

Poker jeszcze raz z całego serca dziękuję za wizytę p/a dla suniek :) Ogromnie się cieszę,że wypadła bardzo dobrze :) Wyjątkowo zależało mi bardzo na tym aby obie trafiły do jednego domu i się udało! :)

Obie z Martunią jesteśmy jak najbardziej za tym aby sunie pojechały do p. Ani i jej mamy o czym Panie poinformowałam :) Sprawy transportu i wszelkie z nim ustalenia zostawiłam Kasi.Będzie nas tu na wątku informować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Wspaniale,że udało się im znaleźć wspólny domek :))

My też jesteśmy szczęśliwe i bardzo zadowolone.Tym razem też udało się znaleźć dla parki dom.Teraz tylko jakoś ogarnąć transport i czekać na wiadomości z nowego domku.Prawdopodobnie Axa i Ayla pojadą jednym transportem z Polą.

A Ferri nadal czeka na dom.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tyśka) napisał:

Czyli pojadą za jakiś tydzień, półtora? Trzymam kciuki za odzew w sprawie Ferriego.

Sunie pojadą w tym tygodniu, najpóźniej za tydzień (przyszły weekend).

Na pewno będzie jeszcze jechał kotek do Krakowa.

W sprawie Ferriego dzwoniła jeszcze pani spod Wrocławia, ale nie do końca była przekonana akurat co do Ferriego, mówiła, że zastanawiają się także nad adopcją szczeniaka. Ma już kota, świnkę morską i 8-letniego syna. Mieli psa, ale po rozwodzie mąż go zabrał ze sobą. Ona teraz wraz z synem pracują/uczą się zdalnie więc jest czas na aklimatyzację nowego członka rodziny. Mówiłam jej, że Ferri jest generalnie bardzo łagodny, ale koty musiałabym sprawdzić. Pokazałam jej także nasze szczeniaczki i wybrała sobie jednego, są zdecydowani. Jak wizyta pa wypadnie ok, to maluch pojechałby razem z suńkami (mam nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Czyli pojadą za jakiś tydzień, półtora? Trzymam kciuki za odzew w sprawie Ferriego.

 

52 minuty temu, Murka napisał:

Sunie pojadą w tym tygodniu, najpóźniej za tydzień (przyszły weekend).

Na pewno będzie jeszcze jechał kotek do Krakowa.

W sprawie Ferriego dzwoniła jeszcze pani spod Wrocławia, ale nie do końca była przekonana akurat co do Ferriego, mówiła, że zastanawiają się także nad adopcją szczeniaka. Ma już kota, świnkę morską i 8-letniego syna. Mieli psa, ale po rozwodzie mąż go zabrał ze sobą. Ona teraz wraz z synem pracują/uczą się zdalnie więc jest czas na aklimatyzację nowego członka rodziny. Mówiłam jej, że Ferri jest generalnie bardzo łagodny, ale koty musiałabym sprawdzić. Pokazałam jej także nasze szczeniaczki i wybrała sobie jednego, są zdecydowani. Jak wizyta pa wypadnie ok, to maluch pojechałby razem z suńkami (mam nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce).

Dzisiaj dzwoniła do mnie przyszła pańcia Axy i Ayli; nie moga doczekać sie dziewczynek;)

Jakby wyjazd  Poli  przeciągał sie w czasie, to panie sa gotowe wyjechać po sunie, ale nie dalej niż do Katowic.

Rozmawiałam z Murką, wszystko jest do dogrania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2020 o 19:21, Bogusik napisał:

Poker jeszcze raz z całego serca dziękuję za wizytę p/a dla suniek :) Ogromnie się cieszę,że wypadła bardzo dobrze :) Wyjątkowo zależało mi bardzo na tym aby obie trafiły do jednego domu i się udało! :)

Obie z Martunią jesteśmy jak najbardziej za tym aby sunie pojechały do p. Ani i jej mamy o czym Panie poinformowałam :) Sprawy transportu i wszelkie z nim ustalenia zostawiłam Kasi.Będzie nas tu na wątku informować.

Ja też dołączam się do podziękowań, dziękuję za rozmowę, była dla mnie również wsparciem w chorobie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2020 o 10:55, Anula napisał:

Trochę trudne jest dla mnie rozliczenie trzech psiaków ponieważ Axa jest pod opieką Toli ale damy radę.Tu postaram się wyłonić Aylę i Ferri.

Rozliczenie psiaków za październik:

+99,50 zł pozostałość po hotelowaniu Fibi           - na  Axę i Aylę i Ferri = 66,33zł

+360 zł Havanka (bazarek)                 na 3 psiaki = 240,00zł

Razem u Murki jest:  306,33zł

Wydatki:

-272 zł hotelowanie Axy i Ayli (zniżka ze względu na karmę) za X  -do podziału na 2- 136,00zł

-60 zł hotelowanie Ferriego (zniżka ze względu na karmę) za X     60,00zł

-100 zł transport Axy i Ayli z Zamościa   -do podziału na 2 - 50,00zł

-40 zł odrobaczenie suniek 5-dniowe      -do podziału na 2 - 20,00zł

-8 zł Fiprex dla suniek       -do podziału na 2 - 4,00zł

-7,5 zł odrobaczenie II suniek  -do podziału na 2 - 3,75zł

-112 zł transport Ferriego z Zamościa do weta i hotelu   112,00zł

Razem wydatki na Aylę i Ferri: 385,75zł

Rozliczenie całkowite za X:

306,33zł - 385,75zł = - 79,42zł

Kwotę 79,42zł przelewam do Murki.

 

 

Próbuje się zmierzyć z tym rozliczeniem...

Nie jestem w tym dobra, mam problemy,  ile jestem winna za Axę...

Próbuję liczyć inaczej - do podziału było 459,50 zł czyli po 153,16 zł na każdego psa.

Wychodzi mi , że koszt jednej suczki to 213,75 zł...

czyli  153,16 zł -213,75 zł = - 60,59 zł za jedną suczkę. Czyli taką kwotę mam dopłacić za Axę?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Dzisiaj miałam nawał telefonów głównie o Ferriego, ale także o suńki:)

Jeden z domków dla Ferriego wydaje mi się bardzo sensowny, przekazałam kontakt Bogusik:)

Jestem już po rozmowie i na pewno warto zrobić wizytę p/a :)

Pani Ola mieszka wraz z narzeczonym i rodzicami w domku jednorodzinnym w Otwocku. Mają 4 letniego maltańczyka oraz sędziwego kota. W domu zawsze ktoś jest więc psiaki nie pozostawały by same,=.Maltańczyk o imieniu Wituś uwielbia sąsiedzkie towarzystwo i to dużych psów,są tam 2 labladory.Na spacerach ciągnie do nich jak parowóz i zaczepia do zabawy.Decyzję o adopcji kolejnego pieska pomogła pomóc znajoma behawiorystka,która uważa,że Witusiowi nie wystarcza tylko towarzystwo ludzi i potrzebuje czworonożnego przyjaciela do wspólnych zabaw.Pani Ola to bardzo fajna osoba,znająca potrzeby zwierzaków. Przeglądając ogłoszenia Ferri zwrócił ich uwagę i właśnie jemu bardzo chcieliby  dać dom :) Wszystko zależy od tego, czy się psiaki dogadają więc planują wraz z Witusiem wizytę zapoznawczą u Murki.Jeżeli wszystko będzie dobrze to zabiorą od razu Ferriego do domu.

W sprawie wizyty p/a rozmawiałam z agat21 ale z przyczyn rodzinnych nie może jej przeprowadzić

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...