Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

9 minut temu, Tola napisał:

Ferri już u siebie :)

 

5 minut temu, Poker napisał:

UFFF, biedny zmęczony. Dobrze, że jutro niedziela i ludzie nie gonią do pracy.

Wielkie Ufffff... Zmęczony i Ferri i kierowca ale na szczęscie dotarli szczęśliwie do Wrocka.

Pierwsze wrażenie Pani Izy:

Jest cudowny!:):):).........................:):):) Już pije wodę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Anula changed the title to Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.
7 godzin temu, Bogusik napisał:

 

Wielkie Ufffff... Zmęczony i Ferri i kierowca ale na szczęscie dotarli szczęśliwie do Wrocka.

Pierwsze wrażenie Pani Izy:

Jest cudowny!:):):).........................:):):) Już pije wodę :)

I tak ma być,nie wyobrażam sobie innego stwierdzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bogusik napisał:

Noc minęła w miarę spokojnie....Ferri wpakował się pod łóżko Ali i tam spał :)

1658669013_WhatsAppImage2020-12-06at09_22_13.jpeg.49f3dde74334c832014ecf6f759c9b00.jpeg

To Ferri chyba teraz jest szczęśliwy bo Mureczka pisała,że tylko by chciał być przy człowieku.A Alunia też szczęśliwa,że ma wreszcie wymarzonego przyjaciela.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Anula napisał:

W międzyczasie zapraszam serdecznie na bazarek,który zrobiłam na szybkiego aby podreperować finanse psiaków bo jesteśmy na minusie.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352820-ciuszki-i-nie-tylko051220-111220/?tab=comments#comment-17689887

Ja również zapraszam na bazarek,możliwa wspólna wysyłka fantów.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352835-coś-na-święta-i-po-świętachdo-111220/

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Izą i wszystko bardzo dobrze.Dzisiaj był na długim spacerze,z którego Ferri był bardzo zadowolony. Wszystkie potrzeby załatwia na dworze.Najchętniej przebywa w pokoju Aluni,z resztą wczoraj po przyjeździe właśnie tam zaraz poszorował. Bacznie wszystkich domowników obserwuje i przychodzi po głaski.Cała Rodzina jest nim zachwycona :) Dostał dzisiaj zakupioną kość i ze smakiem ją obgryza :)

359341298_WhatsAppImage2020-12-06at15_46_11.jpeg.e56702f15560c85d6a305d37ef340016.jpeg

658438105_WhatsAppImage2020-12-06at15_46_12.jpeg.aed7f4cfb254dd0bbd5739898f36e730.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Super wieści. Mąż jest zachwycony widokiem Ferri . Mówi , że nie widać w jego oczach lęku , że zupełnie inny pies.

Wyobrażam sobie szczęście Ali. Dokładnie w jej wieku przytargałam na rękach do domu moja ukochaną sunię Kikunię, która umarła tez na moich rękach , gdy miałam 21 lat. Do dziś wspominam ją ze łzami w oczach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Noc minęła w miarę spokojnie....Ferri wpakował się pod łóżko Ali i tam spał :)

1658669013_WhatsAppImage2020-12-06at09_22_13.jpeg.49f3dde74334c832014ecf6f759c9b00.jpeg

Cudny widok, a Ferri wydaje się  taki szczęśliwy, bardzo zadowolony:).

I jak tu nie być uzależnionym od pomagania, dla takich chwil warto się zrobić wiele:)

 Cieszę się, że w tak krótkim czasie udało się pomóc 3 psiakom, a przy tym dziewczynki zamieszkały w jednym domu, to naprawdę szczęśliwy wątek:)

Zaraz poproszę Murkę o fakturę za Axę i teraz to już będziemy tylko czekać na wspaniałe zdjęcia i dobre informacje.

Ja tez dziękuję Murce za opiekę nad zamojszczakami;  gdyby nie udstępnionie miejsca, ich historia mogła zakończyc się  inaczej.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2020 o 18:47, Tola napisał:

Mam informację od p. Maćka, że niestety podróż przedłuży się, musial zmienić auto:(. 

 

Dobrze, że miał taką opcję. Utknąć z psiakami w środku trasy to żadna przyjemność:(

 

Super, że Ferri już w swoim domku! Taki super pies tyle czasu siedział w schronisku:(

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Bogusik napisał:

Trochę odważne posunięcie ale sunie po zabawie bez problemu dały sobie zapiąć smyczki.

Widok bawiących się i radosnych suń jest bezcenny :)

 

 

Faktycznie odwazne posunięcie. Ja bym już na zawał zeszła. Dobrze, że sunieczki się pilnują. Ale piękny happy end na tym wątku. Bardzo się cieszę 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Gabi79 napisał:

Faktycznie odwazne posunięcie. Ja bym już na zawał zeszła. Dobrze, że sunieczki się pilnują. Ale piękny happy end na tym wątku. Bardzo się cieszę 

Tak, wątek piękny, bo tak szybko i pięknie udało się poskładać te psie życia, popłakałam się  z radości:).

Sunieczki zachwycają radością,widać, że są szczęśliwe chociaż ja też po tak krótkim czasie nie odpięłabym smyczy. Dobrze, że pilnują się nawzajem;)

No a jak zobaczyłam Ferriego  na tym spacerku, jak biegnie roześmiany obok swoich ludzi, to już nie przestanę płakać chyba do rana;).

 

Link to comment
Share on other sites

Nadeszła niespodzianka na mikołajki dla Ferri - 50,00zł od p.Beaty z Holandi od Nelli i Joy.ślicznie dziękujemy.

https://www.dogomania.com/forum/topic/347304-nutka-cudna-pekineczka-potrzebuje-naszej-pomocynutkajoy-111018-w-ds-w-holandii-u-polskiej-rodziny/page/19/

                                                                  

                                                                        

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...