Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ojej, alez to wyprawa i logistyka na najwyższym poziomie!

Trzymam kciuki, aby żadnych przeszkód juz nie było. :)

Przy okazji pozwolę się zapytać czy może wiecie, czy nie szykuje się transport z Zamościa do Poznania? Jedna z koteczek p. Krystyny znalazła wspaniały domek w Poznaniu  teraz tylko transport...

Tysiu,trzeba rozmawiać z Tola bo to Tola załatwiała ten transport.Być może uda się jeszcze wcisnąć koteczka.Na pewno p.Maciek jedzie do Wrocławia ale czy dalej?

Link to comment
Share on other sites

Huuuura! Mamy zielone światło od Poker :) Na pewno zda nam tutaj relację z wizyty, jak znajdzie chwilę czasu. Pani Iza powiadomiona o decyzji,Pan Maciek otrzymał potwierdzenie wyjazdu Ferriego ,Kasia będzie szykować go jutro do wyjazdu :) U Kasi p. Maciek ma być w godz. 12-13 

Teraz spore uuuuffff.... zrobiłam ale dopiero, jak jutro Ferri szczęśliwie dotrze na miejsce, to może wypompuję z siebie resztę emocj...

Prosimy o kciuki na jutrzejszy dzień, bo przed kierowcą i Ferri, długa droga do pokonania.

Edited by Bogusik
dodanie info
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Huuuura! Mamy zielone światło od Poker :) Na pewno zda nam tutaj relację z wizyty, jak znajdzie chwilę czasu. Pani Iza powiadomiona o decyzji,Pan Maciek otrzymał potwierdzenie wyjazdy Ferriego ,Kasia będzie szykować go jutro do wyjazdu :) U Kasi p. Maciek ma być w godz. 12-13 

Teraz spore uuuuffff.... zrobiłam ale dopiero, jak jutro Ferri szczęśliwie dotrze na miejsce, to może wypompuję z siebie resztę emocji :)

Prosimy o kciuki na jutrzejszy dzień, bo przed kierowcą i Ferri, długa droga do pokonania.

Ale się cieszę!

Mój ulubieniec będzie już jutro w nowym domciu:).

Potrzebne kciuki za szczęśliwą podróż, powinno być dobrze!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2020 o 22:11, Poker napisał:

Na zdjęciu jest babcia dziewczynek.

 

22 godziny temu, Bogusik napisał:

To dziewczynki mają bardzo młodą babcię...:)

 

21 godzin temu, Poker napisał:

Tak. Mamę też.

Faktycznie młoda,  miłe zaskoczenie:) .

Zima we Wroclawiu też mnie zaskoczyła.

A dziewczyny na tych spacerach rewelacja - te podniesione ogony, ta duma, nie mogę się napatrzeć;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Wszystko super., przemyślana decyzja. Rodzice bardzo sympatyczni i kulturalni. Dziewczynka rewelacyjna.

Szczegóły jutro,  bo padam na dziób.

Szukajcie pomału młodszych osób na wizyty.

Jak miło czytać, że są jeszcze na świecie kulturalni i sympatyczni ludzie. Trzymam kciuki za przeprowadzkę Ferriego. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Wszystko super., przemyślana decyzja. Rodzice bardzo sympatyczni i kulturalni. Dziewczynka rewelacyjna.

Szczegóły jutro,  bo padam na dziób.

Szukajcie pomału młodszych osób na wizyty.

Poker,gdybyś z jakiś powodów nie mogła zrobić tej wizyty dzisiaj,to z całej reszty planu były by nici...Jestem Tobie dozgonnie wdzięczna za to,ile do tej pory zrobiłaś i robisz dla psiaków. Ferri ma dom właśnie dzięki Twojemu zaangażowaniu i pomocy :) Wiem,że jest Tobie co raz trudniej robić wizyty bo ich nie ma 1-2  na dwa miesiące ale naprawdę dużo więcej. Z drugiej strony nie ma na dogomanii drugiej osoby,która mogłaby Ciebie odciążyć i jedynie trzeba szukać na Fb...Puki nie powiesz STOP i nie odmówisz,będziemy Ciebie prosić o wizyty, bo mamy do Ciebie pełne zaufanie i wiemy,że przeprowadzasz je profesjonalnie!

Jeszcze raz z całego serca dziękuję :)   serce-ruchomy-obrazek-0879.gif

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jak Tola napisała także jest moim Ferri ulubieńcem.Jak zobaczyłam Ferri na zamojskim wątku to jedna myśl mnie prześladowała non stop,jak temu pieskowi pomóc,jak go wyrwać z koszmaru.No i udało się a to też ogromna zasługa naszej Mureczki,która znalazła u siebie miejsce i przyjęła go,otoczyła opieką.A teraz to najcudowniejszy scenariusz-jutro mój kochany Ferri jedzie już do prawdziwego domku.Mam nadzieję,że to już ostatnia droga Ferriego i zakotwiczy na stałe we Wrocławiu wśród ludzi,którzy dadzą mu opiekę i ogrom miłości.Jeszcze jutro będę myślami aby szczęśliwie dotarł do domku.Zapewne dotrze późnym wieczorem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anula napisał:

Tak jak Tola napisała także jest moim Ferri ulubieńcem.Jak zobaczyłam Ferri na zamojskim wątku to jedna myśl mnie prześladowała non stop,jak temu pieskowi pomóc,jak go wyrwać z koszmaru.No i udało się a to też ogromna zasługa naszej Mureczki,która znalazła u siebie miejsce i przyjęła go,otoczyła opieką.A teraz to najcudowniejszy scenariusz-jutro mój kochany Ferri jedzie już do prawdziwego domku.Mam nadzieję,że to już ostatnia droga Ferriego i zakotwiczy na stałe we Wrocławiu wśród ludzi,którzy dadzą mu opiekę i ogrom miłości.Jeszcze jutro będę myślami aby szczęśliwie dotarł do domku.Zapewne dotrze późnym wieczorem.

Anulko,pociągnęłaś za pierwszy i bardzo ważny sznurek.Zainteresowałaś się Ferrim i o niego zapytałaś na zamojskim wątku :) Później to już machina poszła w ruch,dzięki wspaniałym dogomaniakom,którym jego los również nie był obojętny i pomogli odmienić jego życie :) 

Powstał spory dług po Ayli i Ferri ale damy radę! :) Najważniejsze,że kolejne życie zostało wyrwane ze schroniskowego koszmaru...:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

A gdzie?

 

we Wrocławiu

Opiszę domek dl Ferrusia.

Bardzo sympatyczne i kulturalne małżeństwo z cudowną 9. letnią dziewczynką. Od dawna myśleli o psie , ale nie mieli odpowiednich warunków. Teraz maja swoje mieszkanie , dziewczynka podrosła i nadszedł ten moment.

Wszyscy zgodnie chcą psa. Wybór padł na Ferrusia, bo im się bardzo spodobał , a poza tym chcą większego psa, bo dużo chodzą po górach.

Pani od marca pracuje zdalnie i na pewno będzie tak co najmniej do marca.

Dziewczynka jest niesamowita.  Ma sporą wiedzę o wychowaniu psów, czyta w internecie i ma  książki.

Pokazała mi prezentację , którą sama zrobiła. Wkleiła mnóstwo zdjęć psów, napisała co pies potrzebuje , jak należy go traktować i zapewnić dobre życie. Ala ma zabawkę psa , którego w pewnym momencie zaczęła karmić , stawiać miskę z wodą, imitować spacer. I to był sygnał dla rodziców, że żarty się skończyły i pies ma się znaleźć u  nich w domu.

Omówiłam z państwem dużo spraw . Pani nawet robiła notatki.

Jestem przekonana , że to odpowiedni dom dla Ferro. Imię zostaje.

Bardzo blisko są spore tereny do spacerów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Wszystko super., przemyślana decyzja. Rodzice bardzo sympatyczni i kulturalni. Dziewczynka rewelacyjna.

Szczegóły jutro,  bo padam na dziób.

Szukajcie pomału młodszych osób na wizyty.

Oj tam, oj tam, a gdzie my znajdziemy drugą Poker.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

we Wrocławiu

Opiszę domek dl Ferrusia.

Bardzo sympatyczne i kulturalne małżeństwo z cudowną 9. letnią dziewczynką. Od dawna myśleli o psie , ale nie mieli odpowiednich warunków. Teraz maja swoje mieszkanie , dziewczynka podrosła i nadszedł ten moment.

Wszyscy zgodnie chcą psa. Wybór padł na Ferrusia, bo im się bardzo spodobał , a poza tym chcą większego psa, bo dużo chodzą po górach.

Pani od marca pracuje zdalnie i na pewno będzie tak co najmniej do marca.

Dziewczynka jest niesamowita.  Ma sporą wiedzę o wychowaniu psów, czyta w internecie i ma  książki.

Pokazała mi prezentację , którą sama zrobiła. Wkleiła mnóstwo zdjęć psów, napisała co pies potrzebuje , jak należy go traktować i zapewnić dobre życie. Ala ma zabawkę psa , którego w pewnym momencie zaczęła karmić , stawiać miskę z wodą, imitować spacer. I to był sygnał dla rodziców, że żarty się skończyły i pies ma się znaleźć u  nich w domu.

Omówiłam z państwem dużo spraw . Pani nawet robiła notatki.

Jestem przekonana , że to odpowiedni dom dla Ferro. Imię zostaje.

Bardzo blisko są spore tereny do spacerów.

 

33 minuty temu, Bogusik napisał:

Pani Iza napisała:

Pani Bogusiu pakiet startowy czeka :) jesteśmy umówieni w tyg na przymiarkę szelek i smyczy, miseczki porcelanowe zaraz zamówię i adresatkę :)

1315132323_WhatsAppImage2020-12-05at14_15_19.jpeg.ce37a383afc89c8f65279d847761a34f.jpeg

Rewelacja.

Ferri jest jedyny, niepowtarzalny i  ma taki ujmujący charakter - ogromnie się cieszę, że wreszcie się doczekał na domek i to taki z górnej półki.

Skończyły mi się lajki, zajrzę jeszcze wieczorkiem.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

 

Rewelacja.

Ferri jest jedyny, niepowtarzalny i  ma taki ujmujący charakter - ogromnie się cieszę, że wreszcie się doczekał na domek i to taki z górnej półki.

 

Właśnie po pierwszej rozmowie z p. Izą byłam przekonana,że to jest dobry dom dla Ferri a wizyta p/a to potwierdzi. Mówiłam o tym Anuli,że u mnie włącza się intuicyjnie zielona lampka i tym razem tak było :)

Siedzę jak na szpilach w oczekiwaniu na wiadomość,że dojechali szczęśliwie na miejsce....

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, jak przeczytałam opis przyszłego domku, o tym jak się przygotowują na przyjęcie nowego członka rodziny, a potem, gdy jeszcze zobaczyłam zdjęcie przygotowanej wyprawki, to po prostu wymiękłam... To niesamowite, że Ferriemu trafił się taki cudny domek !!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Kurcze, jak przeczytałam opis przyszłego domku, o tym jak się przygotowują na przyjęcie nowego członka rodziny, a potem, gdy jeszcze zobaczyłam zdjęcie przygotowanej wyprawki, to po prostu wymiękłam... To niesamowite, że Ferriemu trafił się taki cudny domek !!!

Państwo naprawdę czekają na nowego członka rodziny tym bardziej  że starali się juz o psy i mieli pecha. Albo był już wydany albo wypełnili ankietę i nawet nikt nie odpowiedział. A raz usłyszeli ,że jak nie mieszkają w domku z ogródkiem , to też nie dostaną psa bez wytłumaczenia z jakiego powodu.

Przy załatwianiu adopcji Ferusia są zachwyceni szybkim i konkretnym działaniem i że w końcu będą mieć psa.

41 minut temu, Tola napisał:

Mam informację od p. Maćka, że niestety podróż przedłuży się, musial zmienić auto:(. 

 

A to pech. Oby teraz dojechali szczęśliwie.

Nie pisałam jeszcze , że pani pracuje z p .Agnieszką, która adoptowała od nas Monę 3 lata temu i wie , że sunia ma jak w raju,  i że jest królową w swoim domu.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

Mam informację od p. Maćka, że niestety podróż przedłuży się, musial zmienić auto:(. 

 

O rany aby p.Maciek szczęśliwie dojechał.Ja siedzę jak na szpilkach,zapewne Ferri ma serdecznie dość jazdy.

No nic,czekamy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Mam informację od p. Maćka, że niestety podróż przedłuży się, musial zmienić auto:(. 

 

Oby tylko się udało i dotarli szczęśliwie do celu...

Chyba na podniesienie ducha Pani Ania przysłała przed chwilą zdjęcia kochanych przylepek....:)

135018676_WhatsAppImage2020-12-05at19_48_04.jpeg.d4984f26a5494ae253b1ff661cb86d1b.jpeg

2064296469_WhatsAppImage2020-12-05at19_48_05.jpeg.4d775fc749aa96d0cfa43f9023e11f07.jpeg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Oby tylko się udało i dotarli szczęśliwie do celu...

Chyba na podniesienie ducha Pani Ania przysłała przed chwilą zdjęcia kochanych przylepek....:)

135018676_WhatsAppImage2020-12-05at19_48_04.jpeg.d4984f26a5494ae253b1ff661cb86d1b.jpeg

2064296469_WhatsAppImage2020-12-05at19_48_05.jpeg.4d775fc749aa96d0cfa43f9023e11f07.jpeg

 

Te zdjęcia tyle dla mnie radości przynoszą.Kochane sunieczki ale im dobrze,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...