Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Tola jest chora i przeprowadziła tylko wstępną rozmowę z Panią. Nie da rady popilotować dalej sprawy,więc na jej prośbę zrobię to ja. Martuniu wracaj szybko do zdrowia,do nas i psiaków! :)

Pani Ania mieszka wraz ze swoją mamą w mieszkaniu na parterze.Miały kilkunastoletniego pieska,którego pożegnały w zeszłym roku.Po przejściu żałoby postanowiły dać dom innemy psiakowi po przejściach i natrafiły na ogłoszenie Axy i Ayli.Obie są zdecydowane na sunie i obie są tego zdania aby ich nie rozdzielać.Obecnie p.Ania pracuje zdalnie w domu więc jest czas aby pomóc suniom w aklimatyzacji.

Poprosiłam naszą kochaną Poker o zrobienie wizyty p/a i jutro ma zadzwonić i się na nią umówić :) Z całego serca kolejny raz dziękuję!:)

Jeżeli by domek wypalił to można połączyć transport z Polą,która też ma trafić do DS do Wrocławia.DS Poli ma wyjechać do połowy drogi.

Jeszcze gdyby się udało Ferri znaleźć dom we Wrocławiu to by była pełnia szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jeżeli by domek wypalił to można połączyć transport z Polą,która też ma trafić do DS do Wrocławia.DS Poli ma wyjechać do połowy drogi.

Jeszcze gdyby się udało Ferri znaleźć dom we Wrocławiu to by była pełnia szczęścia.

Pani Ania wie o transporcie bo powiedziała jej o tym Kasia.Jeżeli wizyta wypadnie pozytywnie to sunie pojechałyby właśnie razem z Polą.

Ogłoszenie Ferriego na Wrocław udostępniłam na fb bo tyle mogę zrobić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aniu,przeniosłam ogłoszenie Ferri z Krakowa do Katowic, bo od dłuższego czasu jest kompletny zastój a nawet spadek ilości obserwujących: https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dobrego-pana-ferri-CID103-IDH6lr1.html

Ferri jako Fredi na Wrocław, cieszy sie dużą oglądalnością i zainteresowaniem. Szkoda tylko, ze nie przekłada sie to na konkrety.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

Aniu,przeniosłam ogłoszenie Ferri z Krakowa do Katowic, bo od dłuższego czasu jest kompletny zastój a nawet spadek ilości obserwujących: https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dobrego-pana-ferri-CID103-IDH6lr1.html

Ferri jako Fredi na Wrocław, cieszy sie dużą oglądalnością i zainteresowaniem. Szkoda tylko, ze nie przekłada sie to na konkrety.

Dziękuję Havaneczko,cieszę się,że pilnujesz ogłoszenia.Może z Katowic ktoś konkretny zadzwoni.

Ja na razie zostawiam Warszawę bo jest zainteresowanie,sporo obserwujących.

3 godziny temu, Poker napisał:

Jestem umówiona na czwartek w południe.

Poker,cudnie,bardzo dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Murka napisał:

No, miałam telefon od pani z Wrocławia w sprawie Ferriego:) Na razie wstępne pytanie, bo pani musi przedyskutować sprawę z rodziną, ale jakby ten domek wypalił to trzeba będzie autobus wynająć do przewozu psiaków:)

Super - może być i autobus byle psiaki miały odpowiednie domy.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo Bogusiu za pomoc i za życzenia zdrowia, mam nadzieje, ze powolutku odzyskam dawne siły.

Za parę dni spróbuję jeszcze dorobić OLX Ferriemu, tylko na jakie miasto ?

Jutro trzymam kciuki za wizytę, Poker - ode mnie też wielkie podziękowania!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Po dziewczynki zgłosił się jeszcze jeden dom z ogrodem okolic Wrocławia - z Mirkowa - to pani z 12 letnim synem.

Ale  podjęłyśmy decyzję, że ta rodzina z Wrocławia bardziej zaopiekuje sie suczkami.

                                 ❤          ❤          ❤

                     Tolu jak dorze ze Jestes 

Pozdrawoam ogromnie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Dziękuję Ci bardzo Bogusiu za pomoc i za życzenia zdrowia, mam nadzieje, ze powolutku odzyskam dawne siły.

Za parę dni spróbuję jeszcze dorobić OLX Ferriemu, tylko na jakie miasto ?

Jutro trzymam kciuki za wizytę, Poker - ode mnie też wielkie podziękowania!

Ferri ma wyróżnione ogłoszenia na Wrocław;Kraków przeniesione na Katowice i Warszawę.

Link to comment
Share on other sites

No to piszę.

 2 panie to mam i córka z poczuciem humoru. 1,5 roku temu pożegnały 17,5 letniego chłopczyka Shi-tzu. Leczyły go u znanego weta. Fajne mieszkanko na ulicy odległej od głównej, przez jezdnię są ogródki działkowe  z alejami do spacerów.

Córka teraz pracuje zdalnie . Obie panie zgodnie potwierdziły , że chcą obie sunie  i dokonały wirtualnego podziału między  siebie. Chętnie słuchały moich informacji. Chcą wszystko im kupić.

Już nie szukają innego psa, powiadomiły znajomych . Nie mogą się doczekać nowych członków rodziny. Na wakacje będą jeździć razem z suniami.

Czekają na informację o transporcie. Myślę ,że dałyby radę chociaż trochę podjechać , chociaż nie rozmawiałam z nimi na ten temat, bo wiedzą ,że ma być transport Poli do Wrocławia i liczą na to , że panienki się załapią.

Mają dzwonić do Murki .

A, i  są obiecane zdjęcia i wiadomości o suniach.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...