Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

2 minuty temu, elik napisał:

pycholek szczeniecy, ale ząbeczki starte, jakby jadł kamienie :

Właśnie w ostatniej audycji Radia Kraków (Klinika Zdrowego Chomika) dr Kujawski mówil o tym, że ocena wieku psa na podstawie stanu zębów może być zwodnicza. Tak czy tak - na pewno maluch ma teraz szansę na życie, i to w nieporównanie większym komforcie.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, agat21 napisał:

Wspaniałe wieści! Dobrze, że maleńki po zabiegu i  że wszystko się udało. "Operacja plastyczna" pierwsza klasa, Albinek wygląda przepięknie, niech się schowają wszystkie zbotoksowane czy zliftingowane celebryty :DDD

%C5%9Bmiech_7.gif

Jestem dokładnie tego samego zdania  :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Sowa napisał:

Właśnie w ostatniej audycji Radia Kraków (Klinika Zdrowego Chomika) dr Kujawski mówil o tym, że ocena wieku psa na podstawie stanu zębów może być zwodnicza. Tak czy tak - na pewno maluch ma teraz szansę na życie, i to w nieporównanie większym komforcie.

Wydaje mi się, że to jest właśnie potwierdzenie tej tezy. Pysiu młody, dałabym mu najwyżej 4 lata.
Komfort życia na pewno zdecydowanie mu się powiększy :)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Ewa Marta napisał:

Jak ladnie wyglada! Teraz oczka będą weselsze, bo to co musialo boleć. Zdrowiej psinko:)

Z całą pewnością było to dla niego bolesne. Taki kawał żywego mięsa wystający z pyszczka i zahaczający o wszystko, co chciał powąchać, czy zjeść musiał go boleć  :( 
Teraz żeby się tylko jak najszybciej zagoiło i wreszcie psina będzie mogła żyć bez wiecznego bólu.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Gabi79 napisał:

Jak dobrze, że już po wszystkim. Albinek przesłodki. A co do przenoszenia ciuchów, to może chciał odłożyć na miejsce. Psiaki uczą porządku. Miejsce ciuchów jest w szafie. 

Właśnie tak powiedziałam Pani Kasi, że pewnie chciał zrobić porządek  :)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Kurcze strasznie będzie się dłużył czas do otrzymania wyniku. Oby dobrego!

Jestem zaskoczona, że to tyle trwa. U nas wczoraj pies mojej Przyjaciólki mial wycinany guz i hist. pat. będzie za 7-10 dni:( Możliwe, że wysyłają gdzieś dalej i stąd taki termin. No nic, trzeba czekać. W tym czasie pyszczek Albinka zagoi się i nie będzie pamiętał o tym guzie:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Jestem zaskoczona, że to tyle trwa. U nas wczoraj pies mojej Przyjaciólki mial wycinany guz i hist. pat. będzie za 7-10 dni:( Możliwe, że wysyłają gdzieś dalej i stąd taki termin. No nic, trzeba czekać. W tym czasie pyszczek Albinka zagoi się i nie będzie pamiętał o tym guzie:)

Ja też się zdziwiłam, gdy ani Krysia powiedziała, że to tak długo będzie trwało. Jeden z moich podopiecznych psiaczków z dogo miał też wycinany guzek i wynik badania był chyba po 2 tygodniach, a tu aż miesiąc trzeba czekać. To znaczy to jest graniczny termin. Być może będzie wcześniej, ale w najgorszym przypadku za miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

To ja się przywitam z samego rana i podpiszę pod wszystkim co było wcześniej. Zupełnie inny psiak!

A wynik histopatologii - zawsze trzeba czekać, bo tylko w kilku miejscach to badanie jest robione. Lala czekała tytko 10 dni,.ale to rzut beretem od Warszawy.

Trzymaj się malutki i ciesz nowym życiem, bez stałego bólu i z pełnym brzuszkiem. A porządku trzeba ludzi uczyć - nie zawsze o tym pamiętają. On i  tak potraktował naukę ulgowo skoro tylko przeniósł….

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...