Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

Trzeba go będzie zmierzyć ile ma w kłębie i zważyć to będziemy miały pojęcie o psiaku.Zresztą te dane będą potrzebne do ogłoszeń.

A Albinek jest cudny.Ogromnie się cieszę,że jest w DT w domowych warunkach.

Jeżeli chodzi o wypalanie laserem to jest to super metoda,praktycznie nie widać zabiegu i piorunem się goi.Mój Miki miał kilka razy robione zabiegi tą metodą.Dla mnie to rewelacja,tylko nie wszystkie Lecznice posiadają laser i nie wszystkie zmiany nadają się do usunięcia laserem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

A te zdjęcia mnie zdezorientowały, na pierwszych dwóch wygląda na sporego pieska a na trzecim jak śpi, na małego, to jaki on jest???

 

42 minuty temu, ewu napisał:

Nieduży, drobniutki.

Poproszę Panią Kasię, żeby przed operacją postawiła go u weta na wadze. To przyda się nam   potem do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Trzeba go będzie zmierzyć ile ma w kłębie i zważyć to będziemy miały pojęcie o psiaku.Zresztą te dane będą potrzebne do ogłoszeń.

A Albinek jest cudny.Ogromnie się cieszę,że jest w DT w domowych warunkach.

Jeżeli chodzi o wypalanie laserem to jest to super metoda,praktycznie nie widać zabiegu i piorunem się goi.Mój Miki miał kilka razy robione zabiegi tą metodą.Dla mnie to rewelacja,tylko nie wszystkie Lecznice posiadają laser i nie wszystkie zmiany nadają się do usunięcia laserem.

Pisałyśmy razem Aniu :)
Także i wzrost będzie potrzebny do ogłoszeń.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach  :) I też ogromnie się cieszę, że mama Pani Kasi zgodziła się go przyjąć.

Może w tej przychodni mają laser. Wszystko będziemy wiedziały już jutro.

Link to comment
Share on other sites

A tak na poważnie to warto robić ogłoszenia z podaną wagą i wzrostem.My od kilku lat robimy ogłoszenia z tą informacją i nie mamy problemu tego typu,że psiak wydawał się mniejszy na zdjęciach czy większy a jak został zaadoptowany to ludzie zdawali sobie sprawę z wielkości psa.Gro osób szuka sobie psiaka pod siebie,dostosowanego do swoich warunków.Nasza Effi jutro jedzie do DS i pani była zadowolona z podanych tych informacji bo takiego psiaka właśnie szukała aby w razie problemu mogła go nosić po schodach ponieważ mieszka na czwartym piętrze.Dla niej istotna była wielkość i waga a nie np.wiek(Effi ma 8 lat).Dałam tylko przykład z naszego doświadczenia.

Nie raz na wątku czytałam,że np.pani sądziła po zdjęciach,że to jest psiak np.mniejszy.Trzeba pamiętać o tym,że zdjęcia to tylko podgląd a rzeczywistość jest inna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

A tak na poważnie to warto robić ogłoszenia z podaną wagą i wzrostem.My od kilku lat robimy ogłoszenia z tą informacją i nie mamy problemu tego typu,że psiak wydawał się mniejszy na zdjęciach czy większy a jak został zaadoptowany to ludzie zdawali sobie sprawę z wielkości psa.Gro osób szuka sobie psiaka pod siebie,dostosowanego do swoich warunków.Nasza Effi jutro jedzie do DS i pani była zadowolona z podanych tych informacji bo takiego psiaka właśnie szukała aby w razie problemu mogła go nosić po schodach ponieważ mieszka na czwartym piętrze.Dla niej istotna była wielkość i waga a nie np.wiek(Effi ma 8 lat).Dałam tylko przykład z naszego doświadczenia.

Nie raz na wątku czytałam,że np.pani sądziła po zdjęciach,że to jest psiak np.mniejszy.Trzeba pamiętać o tym,że zdjęcia to tylko podgląd a rzeczywistość jest inna.

To fakt, zdjęcie niedokładnie oddaje rzeczywistość. Zdarza się, że psiak, czy cokolwiek na zdjęciu wygląda większe lub mniejsze niż jest w rzeczywistości. Podanie wagi i wzrostu pozwala uniknąć pomyłek.
Na pewno w ogłoszeniach podana będzie waga, wzrost i wiek Albinka :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z P., Kasią. Poprosiłam o zważenie Albinke i zapytanie o możliwość kastracji w dniu jutrzejszym i kiedy będzie możliwe odrobaczenie Albiego, żeby mu nie zaszkodzić. To nie jest klinika i Pani Kasia nie wie czy dysponują laserem. Powiedziałam, że gdyby był możliwy wybór pomiędzy metodą tradycyjną, a laserową, to żeby wybrała laserową i przypomniałam o badaniu histo... Pani Kasia powiedziała, że ma wszystko zapisane, żeby czegoś nie zapomnieć. Super :).

Mamy wiadomość od Albisia, że: - Spacerki,  jedzonko ciepełko i spanko. Jest fajnie Albinek pozdrawia.

20200130-115740.jpg

20200130-122120.jpg

20200130-200354.jpg

20200130-200523.jpg

Biedna ta mordeczka z tym paskudztwem  :(

Albinek jest bardzo grzecznym psiaczkiem. Utrzymuje czystość w domu, w nocy śpi spokojnie i jest bardzo miziaty.

Pies marzenie  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, jaguska napisał:

Zaglądam wieczorkiem do bubulinka, jutro już się tego paskudztwa pozbędzie z pycholka i oby wszystko było dobrze.

dobranocka-ruchomy-obrazek-0016.gif

 

No właśnie, żeby było dobrze :(  Już mnie łeb rozbolał od tego rozmyślania. Wczoraj emocje i obawy związane z wyciągnięciem Albinka ze schronu, dzisiaj obawa o to paskudztwo, czy wszystko pójdzie jak trzeba :(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ale stres, oby jutro wszystko się udało, a guz okazał się niezlośliwy. Za to potrzymam kciuki mocno!!!

To jest chyba teraz marzenie nas wszystkich. Żeby operacja przebiegła sprawnie i oby guz był niezłośliwy.
Będę się modlić o to do św. Franciszka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...