Jump to content
Dogomania

21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Od niedzielnego popołudnia był taki trochę cichszy, mniej szczekał, niechętnie wychodził z domku. Myślałyśmy, że to burze tak na niego działają. Dzisiaj popołudniu jak trochę chłodniej było, Aneta wyprowadziła go za smycz na wybieg. Zrobił jedno małe kółko po czym podszedł do niej i osunął się na jej nogi. Posiusiał się, otworzył szeroko pyszczek jakby chciał powietrza nabrać i zaraz języczek mu wypadł na bok i przestał oddychać. 

To chyba jego biedne umęczone serduszko nie dało już dłużej rady... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciężko. Mimo, że to był taki zupełnie nie proludzki pies, a Anetka mogło go wygłaskać i przytulić dopiero gdy nie było już w nim życia, to jest to wszystko okropnie trudne. Może właśnie dlatego, że był taki samotny i nikomu nie dawał wstępu do swojego świata.

Fado, dziękuję Ci, że stanąłeś na mojej drodze. Nauczyłeś mnie i dałeś mi bardzo wiele, będąc takim właśnie niedostępnym psiakiem. Teraz widzę to szczególnie wyraźnie.

Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, których tyle się przejęło losem ogromnie skrzywdzonego psa. Dziękuję szczególnie tym, którzy zostali z Nim do końca, przez tych ponad 5 lat. 

Aneto, Arku - dziękuję, że daliście Mu dom na te ostatnie miesiące, że otoczyliście Go troską i ciepłem, które wierzę, że jakoś wyczuwał. Dziękuję. Nie wiem co by bez Was było. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fado - biegaj wolny i szczęśliwy po tamtej stronie, gdzie nie dosięgnie Cię już ręka ludzka, która tak mocno Cię skrzywdziła tutaj,na Ziemi. Czasami wstyd mi, że należę do gatunku, który potrafi zniżyć się do takiego niskiego poziomu i wyrządzić tyle złych, ohydnych i haniebnych rzeczy, szczególnie w stosunku do najsłabszych, którzy nie potrafią się sami obronić... Przepraszam i żałuję, że nie mogłeś cieszyć się życiem tak, jak na to zasługiwałeś. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zobaczyłam info na FB ZEA i przyszłam też tu Fado pożegnać. Już na ostatnim zdjeciu wstawionym przez agat21, był bardzo szczuplutki, jak nie Fado, bo on był zawsze jak ulany. Śpij spokojnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...