Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

6 minut temu, DT-Karmelki napisał:

Maluchy dobrze. Ze mną trochę gorzej, pomiędzy zmianami pieluch ledwo nadążam z nadrabianiem zaległości z ostatnich dwóch tygodni...

Spróbuję wieczorem napisać więcej, teraz wracam do roboty.

Dobrze,że już dobrze.Czekamy na więcej wiadomości.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Tola said:

Kupiłyśmy z Alaskan troszkę zabawek dla maluszków

IMG_20190227_131408.jpg

O, jaki fajny prosiaczek :) Wpadłam dzis na Spadek na moment ale udało mi się złapać już dosłownie ostatniego pluszaka. Ja dziewczyny zaopatrzyłam w kilka gryzaków i wczoraj dokupiłam jeszcze takie beczułki na smakołyki a'la Kong. Mimo, że cuchną niesamowicie ( kto i po co wymyślił zabawki dla psów o aromacie wanilii?) to zajmują dziewuchom dzioby :)

Doszło nam jeszcze jedno opakowanie pieluch i nie wiem czy na tym skończymy. Kupki Mini są już na tyle ładne, że teoretycznie pieluchy nie sa konieczne, ale mała małpa nie chce używać podkładów. Także na razie trzymamy się pieluch, zwłaszcza w godzinach pracy.

Kenya zrobiła dzisiaj lepszą kupkę: bez krwi i bardziej stałą niż płynną :) Na to konto nawet jej wybaczam, że jest małym rzucającym guano kangurem, który na sam dźwięk wody dostaje szału. Za to Mini uwielbia się myć i suszyć suszarką. Odstawiamy takie show po 4 razy dziennie; ku kompletnemu zgorszeniu Kenyi ;)

 

Aha, dziewczyny będą w sobotę u wetki. Czy nie byłoby warto zrobić im badań krwi?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DT-Karmelki napisał:

O, jaki fajny prosiaczek :) Wpadłam dzis na Spadek na moment ale udało mi się złapać już dosłownie ostatniego pluszaka. Ja dziewczyny zaopatrzyłam w kilka gryzaków i wczoraj dokupiłam jeszcze takie beczułki na smakołyki a'la Kong. Mimo, że cuchną niesamowicie ( kto i po co wymyślił zabawki dla psów o aromacie wanilii?) to zajmują dziewuchom dzioby :)

Doszło nam jeszcze jedno opakowanie pieluch i nie wiem czy na tym skończymy. Kupki Mini są już na tyle ładne, że teoretycznie pieluchy nie sa konieczne, ale mała małpa nie chce używać podkładów. Także na razie trzymamy się pieluch, zwłaszcza w godzinach pracy.

Kenya zrobiła dzisiaj lepszą kupkę: bez krwi i bardziej stałą niż płynną :) Na to konto nawet jej wybaczam, że jest małym rzucającym guano kangurem, który na sam dźwięk wody dostaje szału. Za to Mini uwielbia się myć i suszyć suszarką. Odstawiamy takie show po 4 razy dziennie; ku kompletnemu zgorszeniu Kenyi ;)

 

Aha, dziewczyny będą w sobotę u wetki. Czy nie byłoby warto zrobić im badań krwi?

Cieszą wiadomości,że maluchy już lepiej się czują :) Co do zachowań to niestety ale tak jest ze szczeniakami ,które wymagają wiele czasu i poświęcenia.

Badanie krwi jak najbardziej będzie wskazane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2019 o 12:06, uxmal napisał:

Dzisiaj na konto szczeniaczków z parwo przelałam 137,5 zł z bazarku:BAZAREK

Dla Szczeniaczków z parwo zebraliśmy

303,5 zł

  • 166 zł w dniu 14.02.2019 przesłane na konto szczeniaków
  • 137,5  zł w dniu 26.02.2019 przesłane na konto szczeniaczków

Bardzo dziękuje

image.png.96575c870a6325490117e615ba3f05d8.png

 

Piękny wynik, ogromne podziękowania dziekuje-ruchomy-obrazek-0035

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, DT-Karmelki napisał:

O, jaki fajny prosiaczek :) Wpadłam dzis na Spadek na moment ale udało mi się złapać już dosłownie ostatniego pluszaka. Ja dziewczyny zaopatrzyłam w kilka gryzaków i wczoraj dokupiłam jeszcze takie beczułki na smakołyki a'la Kong. Mimo, że cuchną niesamowicie ( kto i po co wymyślił zabawki dla psów o aromacie wanilii?) to zajmują dziewuchom dzioby :)

Doszło nam jeszcze jedno opakowanie pieluch i nie wiem czy na tym skończymy. Kupki Mini są już na tyle ładne, że teoretycznie pieluchy nie sa konieczne, ale mała małpa nie chce używać podkładów. Także na razie trzymamy się pieluch, zwłaszcza w godzinach pracy.

Kenya zrobiła dzisiaj lepszą kupkę: bez krwi i bardziej stałą niż płynną :) Na to konto nawet jej wybaczam, że jest małym rzucającym guano kangurem, który na sam dźwięk wody dostaje szału. Za to Mini uwielbia się myć i suszyć suszarką. Odstawiamy takie show po 4 razy dziennie; ku kompletnemu zgorszeniu Kenyi ;)

 

Aha, dziewczyny będą w sobotę u wetki. Czy nie byłoby warto zrobić im badań krwi?

TZ podwiozie dzisiaj zabawki i puszeczki do wetki:)

A badanie krwi jak najbardziej wskazane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...