Jump to content
Dogomania

nulka07

Members
 • Content Count

  503
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

nulka07 last won the day on August 21

nulka07 had the most liked content!

About nulka07

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  opole

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Witam. Nie otrzymałam konta na deklaracje stała dla Aureliusza i Saruni....albo mi umknęło. Przepraszam jak co i poproszę jeszcze raz o konto:)
 2. No to akurat Dogo odpowiedziało za siebie. I dobrze. Ja powiedziałabym dobitniej...ale pewne zasady obowiązują. Nie wyobrażam sobie ,że nasza Mia miałaby trafić znowu do hoteliku na przykład z powodu swojego strachu przed ludźmi, niszczenia czy też zwymiotowania. Kurcze. Uprzedzono nas czego się spodziewać! Po drugie stary pies jest jak stary człowiek. Będzie miał problemy zdrowotne,będzie musiał mieć oszczędny tryb życia. Moi sąsiedzi mają też psa ze schronu ,pracują i jest w domu leżący dziadziuś. I kurde mimo początkowych problemów dali radę. Uprzedzili ,że będzie wył, skomlał itd. Tak było. A teraz złoty psiak. Ma swoje odloty, coś tam podgryzie... .I można!! Jak naprawdę chcesz i kochasz zwierzaka to wszystko jest możliwe. Kobieta jest dla mnie nieodpowiedzialną osobą ,bez skrupułów,bez serca! Zła karma wraca! Odczuje kiedyś i przypomni sobie co czuł Aruś. Pies...ale żywe,czujące stworzenie!!!
 3. Zaglądam do Małego. Nic już nie mówię,żeby nie zapeszać. Nie mogę przestać myśleć o Arusiu. Poczekajmy. Nie spieszmy się. Niech na razie zdrowieje. Dobrze,że na razie jest bezpieczny w lecznicy....ale trzeba będzie go zabrać...
 4. Też jestem . Nie mogę przestać myśleć. Jak można być takim nieodpowiedzialnym. Bidny Aruś. Tyle stresu znowu przed nim. No ale musimy znowu zjednoczyć siły. Ja deklaruję na Arusia i Sarę po 10 zeta. Na więcej mnie na ten moment nie stać. Mam jeszcze Fadusia I Fabię . Kto będzie zbierał ? Proszę o konto. Trzymaj się nasz Arusiu!!!
 5. Witajcie. Dzięki za filmiki i fotki . Mia potwornie bała się wody. My często jesteśmy nad jeziorami i musiała się przemóc. Pan ubierał wodery i wnosił gwiazdę do wody. Trzeba było ja podtrzymywać ,żeby wypłynęła na brzeg. Ubaw bo pachy , bo Boksi patrzyła podejrzliwie z łbem przekrzywionym na bok czy my aby nie robimy krzywdy siostrze?? No ale potem już coraz lepiej. Teraz schemat jest taki. Najpierw Boksi sprawdza głębokość! Potem nasz wodołaz wbiega, ale tylko do momentu płycizny. Daleko nie bo STRACH;) Ale to dla niej wielki sukces ,więc nie marudzimy. Nawet kaczki nie są atrakcyjne w wodzie. Za to na łące, każdy ptak to powód gonitwy. Pozdrawiamy wszystkich:)
 6. Ha !! Pręgi mają to coś!!! Jak piegi dodają uroku i tajemniczości;) Z każdym dniem będzie lepiej!! Miziam,tulę i czochram za uszkami Tigrusię!
 7. Hej .Pozdrawiamy wszystkich na Dogo. Posłałam parę fot i mam nadzieję,że ktoś je wstawi bo ja antytalent komputerowy. Mia i Boksi mają sie dobrze . Po wcześniejszym strachu przed wodą Mia pokonała i tą barierę. Teraz lata do wody za patykiem bez problemu. Ile jest szaleńczej radości skutków na naszej garderobie ... sami wiecie. Coś jak sztafeta ,ale Mia nie ogarnia dlaczego my nie bierzemy kijka do ..pysia i nie lecimy w błotko;) Poza tym bardzo pilnowała pana jak nadchodziła burza.Pan siedział na werandzie, a Mia bezpiecznie z boczku. No nie ,że się boiii...nieee. Ale stada trzeba pilnować!!
×
×
 • Create New...