Jump to content
Dogomania

BŁAGA O RATUNEK 13 LETNI OWCZAREK - JUŻ WE WŁASNYM DOMU


Recommended Posts

32 minuty temu, malagos napisał:

Widziałam Dika na fb, dużo osób zagląda.

Cholerka, tyle owczarków w potrzebie, modna rasa :(

Podobny do onki u nas. To samo pomyślałam, na fb stale widze onki w pilnej potrzebie. Ludzie są bez sumienia i cienia przyzwoitości, wziać spadek, olać psa.

Link to comment
Share on other sites

Ta rodzina na pewno go nie przyjmie. Pani starsza mieszkała z niepełnosprawnym wnukiem. Matka chłopca stwierdziła, że odda go do DOS-u, nie będzie się nim zajmować, bo ma deficyt rozwojowy. To co my o psie mówimy. Pani która zgłosiła jest z OPS i tak się psem przejęła, ale sama ma 2 psy i 19 kotów. Nie zmieści Dikusia.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że  może to i lepiej, że osoba ta, nie ubiega się o psa, bo raczej nie należy spodziewać się, że spotkałoby go dobre życie, jeżeli w ogóle by je zachował.

Trzeba będzie znaleźć jakiś dobry, spokojny domek, choćby płatny. Wiem, że to trudne bardzo. Trzymam kciuki za dobry rozwój wydarzeń, może Dikuś będzie miał szczęście, może los jego odmieni się na lepszy.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, supergoga napisał:

On już tam jest....

OK :)  nie dziw się ale ja nie jestem na fb?   jeszcze nie ;)

....może ktoś mógłby jeśli nie znajdzie się DT ? może naprawdę spróbować rozejrzeć się za hotelikiem? zbierać deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...