Jump to content
Dogomania

IlonaS

Members
 • Content Count

  1,307
 • Joined

 • Last visited

About IlonaS

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2,446 profile views
 1. Leży sobie do góry kołami, słoneczko go grzeje, trawka mięciutka, pachnąca - jednym słowem szczęśliwy pies. I tak powinno być.
 2. Pierwsze dni nie są łatwe, wszystko nowe, inne, ale każdy mijający dzień będzie lepszy, a to co było obce, stanie się znajome, poprostu - swoje. Dobrego życia mu życzę u nowej rodzinki, już na zawsze.
 3. Szkoda psa, tyle lat życia na łańcuchu i taki smutny koniec by go czekał? Jeśli będą jakieś ruchy, by go oswobodzjć z tej przykre rzeczywistości, to wesprę go jakimś groszem.
 4. Jeśli trafił do dobrego domu, to trzeba się bardzo cieszyć. Rozumiem Twoje emocje Figuniu, to trudne chwile, ale jak czas będzie płynął i będą przychodziły dobre informacje o Lakim od jego nowej rodziny, o tym, źe jest tam szczęśliwym psem, to ból Twój minie. Najgorsza jest niepewność. Zaglądnę tu jeszcze, mam nadzieję, że będą jakieś wieści o nowym życiu piesia, dobre wieści.
 5. Torebeczek na prezenty świąteczne nikt nie potrzebuje? Ta najmniejsza z M&S jest śliczna z dodatkowym dekoracyjnym dodatkowo.
 6. Musi to być bardzo zorganizowana rodzina, skoro rozważają taką decyzję. Nie będzie łatwo, przynajmniej na początku, by to wszystko ogarnąć - największą uwagę będą musieli skoncentrować na Lakim. Płot - czy mają solidny?, bo niektóre psy są bardzo zdolne, jeśli coś postanowią. Jak mają ogród, to pewnie pies na szybkie siku itp. będzie wychodził właśnie tam. Trzeba mieć wtedy też oko na niego. Na spacer do lasu, można wychodzić z nim na długiej lince, jest szansa, że pani nie przewróci, a będzie miał więcej swobody. Adresatka, ale taka której się nie gubi - konieczna. Wspaniałe byłoby, gdyby wszystko dobrze się ułożyło, czego mu życzę.
 7. Kurtka z Esprit nr.16 - jest jak nowa, a może nowa?, w środku pięknie wykończona czerwoną siateczką, bez uszkodzeń, chyba kieszonka też jest wewnątrz i znaczek firmowy na dole rękawa. Warto zastanowić się nad nią, bo bardzo porządnie wykonana, zresztą jak wszystkie rzeczy z Esprita.
×
×
 • Create New...