Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content count

  25683
 • Joined

 • Last visited

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań
 1. Bardzo dziękujemy za bazarek. Z ostatniej chwili - Felek łaciaty staruszek opuścił schronisko i przebywa w klinice wet. Ma silny kaszel, problemy z oddychaniem. Czeka na kompleksowe badanie i na tymczas - nie przeżyje w schronisku zimy. Jest mały, grubiutki i delikatny.
 2. Dzwonił do mnie człowiek zainteresowany Forestem. Przekazałam aby dzwonił do Murki - nie wiem czy dzwonił.
 3. Zapakowane. Mam tylko dylemat. Chyba nie potrafie liczyć. Numeru 77 mam nie 6 a 5 sztuk. Czy mogę dołożyć jedna tego samego rodzaju, tylko innej barwy - chyba jej nie wystawiłam.
 4. Bardzo dziękujemy i spokojnie trzeba było po podróży odsapnąć. Mamy czas.
 5. Bazarek już zakończony - wybrałaś coś zamiennie za "utraconą" karteczkę - czy szykować to jest. Bardzo Ci dziękujemy!!!!
 6. Bazarek już zakończony. Bardzo dziękujemy. Za tydzień bazarek psio - koci. Szykuję.
 7. Dzisiaj o 20.00 kończymy bazarek. Serdecznie zapraszamy. Bardzo proszę o adres - wszystko zapakowane, ale nie wiem dokąd wysłać.
 8. Parę dni temu odebrałam telefon w który pewien gość... poinformował mnie, że dzwoni w "sprawie tego kundla". Zapytałam jakiego kundla ma na myśli. Powiedział, że Foresta = był z Lublina. To mu powiedziałam że w sprawie tego kundla... to telefon podany jest w treści ale z takim podejściem to moim zdaniem nie ma po co dzwonić. Kundel nie dla niego.
 9. agat21, maarit - czy już pakować i podliczać? Bardzo dziekuje, zapraszam nadal.
 10. Przepraszam bardzo, ale nr 15 jest już zakupiony. Może inny się spodoba?
 11. Dziękujemy i zapraszamy na karteczkowy bazarek
 12. A ja knedle galicyjskie.... mogą być mniam. Gotuje moja córka, zapytam czy zrobi. I proszę o zaciskanie kciuków. U Kokosza wykryliśmy w brzusiu guz. Nie wiem jeszcze co to za cholera. Jutro o 22.00 ma wizytę w klinice, na usg, dodatkowo badania krwi - i diagnoza. Będziemy walczyć. Ta stareńka kruszynka waży 5,5 kg w zasadzie. Ciekawe kto mu taka starość zaserwował. Ech ludzie przez małe l.
 13. To może ja napiszę tu wspólnie: Jo37 - 10,50 zł Olena84 - 19 zł Aldrumka - 9 zł. Wysyłka - mam pewien problem, ale mam nadzieję, że zmieściła się w gabarycie A - czyli poleconym 5,20 zł. Całość wpłaty na konto Fundacji - w pierwszym poście podałam - bardzo bardzo Wam dziękuję. W tytule proszę wpisać - kartki dla staruszków z Buku. Poproszę na PW o adres - i wysyłam. Serdecznie na bazarek zapraszam - kartki prosto z Anglii ale także nasze krajowe. Do wysłania (może nie wszyscy preferują mailowe życzenia).
×