Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25,802
 • Joined

 • Last visited

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nasz najnowszy staruszek Snoopy. Całkiem niewidomy, głuchy, zupełnie nieobecny, nie odnajduje sie w rzeczywistości. Potrzebuje na ten ostatni czas domu nawet tymczasowego, okazania serca... nikt nie interesuje sie takim psiakiem.
 2. Rozi Kochana bardzo dziekujemy. U nas kolejny staruszek który zpełnie sobie nie radzi, niewidomy sznaucerkowaty psiulek. Zdjęcie niebawem.
 3. Bardzo dziękujemy za wpłatę 350 zł dla naszych staruszków. Nie wiem jak to zrobić. Ich los jest dla mnie najbardziej przejmujący - nie radzą sobie tak dobrze, jak młodzieniaszki. Mają większe potrzeby, a nie zawsze możemy je spełnić. bardzo bardzo jesteśmy wdzięczni, tym bardziej że spotykają nas tragedie, na które nie mamy wpływu.
 4. Stefanek nie ma domu. Mieszka tymczasowo w przychodni wet, aby na bieżąco go monitorować. ma dni lepsze i gorsze. Ale właściciele przychodni to nasi przyjaciele i działacze fundacyjni. troszczą sie o psiaka. Tylko to nie jest dom... niestety
 5. Kwiatki cudowne dotarły, wpłata poszła, przepraszam za opóźnienie - skleroza...
 6. Bardzo dziękujemy - wpłata 430 zł na staruszki. Ta wpłata pójdzie na ratowanie Stefanka z Cushingiem. Wczoraj był zły dzień, ale maluszek ma taką wolę życia... maleńkie serduszko tak pracuje. A Stefcio kocha ludzi całym tym małym serduszkiem. jego leki na m-c kosztują 200 zł. Aż tyle, albo tylko tyle kosztuje życie Stefanka. Przecież m nie powiem, że nie zawalczymy o każdy kolejny dzień. teraz pogoda ładna, to chłopaczek częściej na spacerki chodzi. W kolejce Reksio staruszek. A Roki - zaczyna mieć kłopoty ze stawami. Wszystkie wpłaty z bazarków Rozi (kochana dziewczyno!!!) dzięki Waszemu udziałowi przeznaczamy tylko na te nasze starowinki, wierząc, że darujemy im kolejne dni życia. Stefek bardzo bardzo dziekuje, poddając sie badaniom
 7. Reksio jest małym psiakiem, spokojnym ale ciągle pełnym energii. Ma około 12 lat. Przyjacielski do ludzi, dogaduje się też z psami chociaż nie lubi być zaczepiany. Jest ofiarą przeprowadzki właściciela, który do nowego mieszkania niestety nie mógł go zabrać. Na stare lata zamiast ciepłej kanapy został mu schroniskowy kojec i buda. Zimno i strach. Niepewność i brak własnego człowieka. Ogromnie żal małego staruszka. Przed nim przecież na pewno jeszcze kilka lat życia, jak ma je przeżyć, jak ma sobie poradzić? A jeśli nie da rady – co powiemy? Mieszka niestety w schroniskowym kojcu. W klinice mieszka Stefanek.
 8. O Reksia nie było nawet 1 zapytania. To nadal grzeczny, spokojny starszy piesek. Nie wszczynający awantur, chodzący na smyczy. Ma książeczkę zdrowia i komplet szczepień. Nie kastrowany jeszcze - z uwagi na wiek - w schronisku tego nie robiliśmy, ale tego nie wykluczam.
 9. Bazarek zakończony. Napiszcie proszę czy wysyłka poleconym czy ekonomicznym zwykły, Jutro podam namiary i podliczę. Bardzo dziekuję za udział.
 10. To zaczynam nr 3 - 2 sztuki nr 5c - 2 sztuki nr 17e - 2 szt nr 17 f - 2 szt nr 17 g - 2 szt nr 19b - 1 szt nr 23a,b,c po 1 sztuce nr 50 - 1 szt nr 63b - 1 szt nr 69 - 2 szt nr 72a - 2 szt nr 72 cc - 2 szt nr 72 d - 2 szt nr 73 - 2 szt nr 79 e - 3 szt nr 79g - 3 szt nr 80b - 5 szt nr 80j - 2 zt nr 89j - 5 szt nr 90j - 3 porcje Dziękuję.
 11. Bardzo serdecznie zapraszamy - Szczególnie mocno prosi Reksio, bardzo potrzebuje opuścić schronisko - nie radzi sobie 12-latek najlepiej. To maleństwo grzeczne i smutne
 12. Bardzo dziękujemy, zapisane wszystko. Serdecznie zapraszamy do piątku na bazarek na spłatę schroniskowego długu
 13. cd kartek 2. Kartki świąteczne. Pojedyncze, z kopertami, na życzenie Od numeru 41 do 47 Cena wywoławcza 1 kartki – 1 zł 3. Karteczki z dziurkami – do prezentów Numery 48 i 49 Cena wywoławcza – 0,50 zł 4. Naklejki wielkanocne, na pisanki, paczuszki itp. Od numeru 51 do 52 Cena wywoławcza – 0,50 zł Zakupione: 52 - Jolanta08 - 1,50 zł
×