Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25,894
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

244 Excellent

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pecha ma Forest. Też mamy taką trudno-adopcyjną suczkę. Sama nie wiem co wymyślać. Postaram się jak najszybciej wstawić rozliczenie, miałam trochę zdrowotnych kłopotów - ale ogarniam. Bardzo bardzo dziękuję że nie zostawiacie Foresta... w końcu znajdzie swego człowieka. Musi.
 2. Jutro uaktualnię finanse Foresta. Bardzo bardzo Wam dziękuję za pomoc, pamięć o nim i szukanie domu. Nie wiem co powiedzieć, że tak długo czeka... Czy ludzie oczu nie mają.
 3. Moje na olx już kolejny raz aktywowane https://www.olx.pl/oferta/forest-wspanialy-pies-przyjaciel-szuka-domu-na-zawsze-CID103-IDm1R5Y.html
 4. WARSZAWA – KTO POMOŻE I ODBIERZE ORAZ PRZECHOWA DARY NA BAZAREK DLA ZWIERZAKÓW. Mamy informację o przygotowanych dla nas darów na bazarek dla bezdomnych zwierzaków – od Pana który już kilka razy nam dary przysyłał. Są do odbioru w Warszawie – Bemowo. Nie mamy jak po nie jechać – kto pomoże, odbierze dary, przechowa lub przygotuje bazarek dla bezdomnych zwierzaków. Proszę o udostępnianie - psiakom i kotom bez domów przyda się każdy grosz. Jeśli można przechować - postaramy sie odebrać i zrobić bazarek. Chyba że jest potrzeba żeby taki bazarek wykonać samemu. proszę - z Poznania nie dam rady teraz jechać. To 2 torby z supermarketu są. Kontakt do mnie - [email protected]
 5. Nie wiem dlaczego on ma takiego pecha. Nie wiem czy dla jego zachowania i dobrostanu takie przenosiny już kolejne w jego życiu to dobry pomysł. Postaram się zrobić mu kolejne wydarzenie na naszym FB - czy jest gdzieś jakiś tekst taki do nowego ogłoszenia? Zrobiłam na początku aktualizację - bardzo Wam dziekujemy!!!
 6. Podliczenie w pierwszym poście. Bardzo Wam dziękujemy za wspieranie Foresta. Serce boli że tak się zasiedział, że nikt nie chce dać mu szansy na dom. Nie wiem sama co robić z chłopakiem.
 7. Niestety nie mam na FB tylko w galerii moich fotek. To nie dam rady wstawiać niestety
 8. Przepraszam za milczenie, ale sporo się działo. Dzięki zebranym środkom na pomoc staruszkom Cygan i Lucky z Buku zamieszkały przed zimą w hoteliku dla psów w Poznaniu. To spore obciążenie, ale widok psów staruszków mieszkających w cieple a nie w budzie był tego wart. Przygotowuję bazarek dla nich - na kolejne opłaty hotelikowe. Reksio staruszek zamieszkał w domu tymczasowym w Poznaniu. Leczymy zapalenie pęcherza i kupujemy pampersiki - bo ma problemy z czystością, mocno siusia. I dobre wieści. Kuba pojechał do swojego domu na zawsze. Jest kochany i domek stwierdza, że to wspaniały piesek. Niestety Roki, Kubuś - nadal mieszkają w schronisku w Buku - dla nich nie udało się nic znaleźć. Nie mogę wstawić zdjęcia psiaków z hoteliku - pokazuje mi stale błąd.
 9. Taki fajny pies - dlaczego nikt nie chce z nim popracować, postarać się, dać mu szczęście własnego domu. Aktualizacja na 1 stronie - bardzo Wam dziekuję, mamy trudną sytuację, bez Was nie dalibyśmy rady.
 10. Zaktualizowałam wpłaty - ogromnie Wam dziekuję, że Forest nie został sam... Od czerwca 2019 do 31.10.2019 - zadłużenie mamy 161,70 zł. Fundacja dołoży, nie jest źle. Tylko gdzie dom dla psiaka - mimo tylu ogłoszeń. Zasiedział sie u Murki, w sumie go rozumiem, ma super dobrze. Ale miejsce mógłby chłopak zwolnić dla kolejnego biedaka.
 11. Aktualizacja zrobiona. Bardzo Wam dziękuję że pamiętacie o Foreście. Ja też i stale go wysyłam w różne miejsca. Dlaczego nikt go nie chce. Biedny chłopak. Zasiedział sie Murki i tak mu tam dobrze, że rozpakował walizki...
 12. W weekend ten jest problem pd czwartku do niedzieli do 20.00 jestem na działce. W tygodniu od 17.00 w domu w następną sobotę jestem,w niedziele wyjeżdżam na urlop
 13. Maja w razie czego mój, ale tylko napisali, nie dzwonią. A poajcie na pw aktalny numer to sprawdze
×
×
 • Create New...