Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Posts

  26014
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

supergoga's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

285

Reputation

 1. Cioteczko Nadziejko i Cioteczk,i kochane - dziękujemy z Żetonikiem za wsparcie hoteliku. Kochane jesteście.
 2. Poprosze o pw z namiarami do rozliczenia - ile za wysyłkę i na jakie konto . bardzo dziękuję cioteczko za bazarek
 3. Bardzo dziekuję za wieści i życzę udanego korzystania z torby. Dzisiaj wysłałąm paczki do Aldrumki i Nesiowatej - dziękuję. Zuzka1601 - czekam na info o wysyłce.
 4. To napisz mi prosze numer telefonu, inaczej mam problem z wysłaniem
 5. Mam też filmiki ale nie wiem jak wstawić i czy można. Moge wysłać sms-em.
 6. Dzisiaj rozmawiałam z właścicielami, a właściwie przyjaciółmi naszego Foresta. I od razu miałam lepszy dzień i świat kolorowy bardziej. Forest jest psem – szczęściarzem. Ma zakochanych w sobie ludzi – usłyszałam dzisiaj, że to najlepszy pies jaki mógłby im się trafić, właśnie taki jaki miał być. Nie rozumieją, dlaczego na dom czekał tak długo. Jest wierny i oddany, towarzyszy im do drzwi jak wychodzą (także do łazienki) – żeby mu nie zniknęli. Chodzi do pracy – i bywa tam zatrudniany, jak rozumiem – na czarno – co widać na zdjęciu – Forest – barman!!! W Sylwestra, aby nie zostawał bez nich – pojechał na Mazury. Był też na wakacjach ZIMOWYCH. Uwielbia zabawy w śniegu. Na początku ze sporymi psimi sąsiadami było średnio – ale spokojne, wspólne spacery przyniosły efekty – teraz codziennie idą razem na niedaleki wybieg, gdzie ganiają do upadłego w najlepszej komitywie. Wszyscy w okolicy uwielbiają Foresta. To dzięki Wam i dzięki (przede wszystkim) Murce – możemy teraz się cieszyć z wieści. DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!
 7. Mam trochę problemów z finansami na psiaki, z socjalizacją i chyba się zasugerowałam, bo dostałam wpis od Cioteczki Nadziejki, że koniec bazarku wczoraj - usunięty, ale do mnie dotarł - i bezmózg jestem okropny. Przepraszam wszystkich do których wysłałam już wiadomości. Tyle że jak nic się nie zmieni do 20.00 to są aktualne. JUz zapisuję.
 8. Przepraszam za totalne urwanie głowy. Bazarek zakończony wczoraj o 20./00. Czyli zaraz jadę podsumowanie robić i pisać co i jak. Bardzo Wam dziękuję.
 9. W ferworze walki nie wyciągnęłam od Izy umowy adopcyjnej z danymi. Już to robię. Dam znać
 10. Juz piątek - czeka na weekend i koniec bazarku. A Żetonik nadal nie ma domu - nawet 1 zapytania.
 11. Ja właśnie po herbacie z malinami. Smacznego i serdecznie na bazarek zapraszamy
×
×
 • Create New...