Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

supergoga

Members
 • Content count

  25308
 • Joined

 • Last visited

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań
 1. W pierwszym poście właśnie nanoszę wpłaty dla suczki. Za luty było 880 zł ogólnie - mamy do zapłaty jeszcze około 275 zł. Za marzec - faktura będzie na koniec miesiąca. Na pewno jeszcze dojdzie. Jedzonko - 2 zgrzewki puszek Dolina Noteci było w darze. Ale sunia w dobrej formie i to sie liczy. bardzo wam za wszelka pomoc, za rady i wspieranie w chwili problemów dziękuję.
 2. Na razie nie było jakoś sposobu żeby dzwonić do sąsiadów - a nikt logiczny sie nie pojawił. Piesek zadowolony wszedł do swego domu. Czekał jego kocyk i miseczki. Napiła sie sunia wody, wpakowała na tapczan. Niestety towarzysz pani trzeźwy nie był, pani raczej tak - wiedziała, że przyjedziemy. Przyjęła wiadomości o tym, jakie sa jej obowiązki, podpisała umowę przekazania psa pod opiekę. Nawet zapytała ile płaci za jedzenie które przywiozłam, co mnie zaskoczyło, bo jakoś nikt tego nie robi. Będziemy trzymać rękę na pulsie, a na razie została nam niestety faktura - ale spójrzcie na to może nie najlepsze zdjęcie suni bez dodatkowego obciążenia.
 3. Tak jak pisałam na dzień 28.02.2018 koszt leczenia Sary to 840 zł. Za marzec rachunek będę miała na koniec miesiąca. Podam oczywiście jak tylko otrzymam. Karmę dla Sary mamy - Pani dostanie 2 zgrzewki puszek - wystarczy na jakiś czas. Co do odwiedzania, niestety problem - jestem sama w zasadzie w psiej części Fundacji, pracuję i brakuje czasu, a do tego sporo bezdomniaków mamy na głowie. Sara z Panią mieszkają po przeciwnej stronie Poznania. Będę jedynie dzwoniła co jakiś czas.
 4. Poczekajmy. Dzwoniłam dzisiaj do pani Sary - rozmawiała ze mną nawet logicznie. Wyjaśniłam sytuację. Bardzo chce psa odzyskać. Powiedziałam, że będę sprawdzać jak się Sara miewa. Będę dzwonić. I jeśli będzie jakiś problem - zostawię mój telefon - aby mogła sie odezwać. Pani stwierdziła, że jak tak trzeba to dobrze. Że Sara przecież nie była zaniedbana, że ma swoje miejsce w domu. No sama nie wiem. Ale w środę zabieram Sarę i zawiozę. Zobacz reakcję suczki. Napiszcie czy dobrze robię???? Bo nie wiem.
 5. To starsza sunia, do psów bez problemów. Ponoć pani chodziła z nia swego czasu bez smyczy po mieście. Taki mały dreptuś. Typowo domowa. Nie wymaga już niczego. Po zabiegu wet jest wyleczona, ma zrobione ząbki. Jest bardzo łagodna i taka doludna.
 6. Bardzo proszę, pomóżcie nam znaleźć dom dla Sary. Musi opuścić klinikę, a nie mamy gdzie - nie pojedzie przecież do hotelowego kojca. Dzisiaj rozmawiałam z sąsiadką właścicielki. Jest problem wielki. Konkubent sie wyniósł, a Pani jest w ciągu alkoholowym. Nie wychodzi, lezy lub przewraca sie na ulicy. Do sklepu prowadza ją osoby z ulicy - bo jest stale pijana. Do tego cos mówiła o operacji nogi... Jak w takim wydani mam zawieźć do niej sunie, która potrzebuje spokoju i troski. Co robić? Błagam Was o radę, o pomoc w szukaniu domu na resztę życia dla Sary.
 7. Bazarek zakończony - za moment pozostałe podsumowania. Bardzo dziekuje za udział.
 8. Dokładnie sprawdziłam książeczkę Sary - przeciwko chorobom zakaźnym nie była szczepiona nigdy. Przeciwko wściekliźnie 2 razy - w 2009 i 2013. urodzona 06.2005. zaczipowana.
 9. Bazarek za około 15 minut sie kończy. Ciekawe ciuszki...
 10. Serdecznie zapraszamy - dzisiaj o 20.00 koniec naszego bazarku.
 11. Bardzo dziekuję, zapisuję. Zapraszamy - jutro koniec bazarku
 12. Jest ale tutaj Na tym bazarku chyba niczego nie kupowałaś? Czy pomyliłam coś i nie zapisałam
 13. To jest informacja od Pani z zaprzyjaźnionej Fundacji, która była przy odbierani suczki i rozmawiała z sąsiadami Jeśli chodzi o przekazanie psa, to na pewno jest między nimi więź, jednocześnie Pani ma problem alkoholowy i nie do końca zdaje sobie sprawę z czym wiąże się odpowiedzialność za zwierzę. Pod jen opieką stracił życie kot, który wyskoczył z balkonu, a pies mimo ze mieszkają przy bardzo ruchliwej ulicy, chodzi zawsze bez smyczy, podczas których to spacerów pies został jej ukradziony przez byłego partnera, który ponoć już nie żyje. W pierwszym kontakcie ta kobieta nie wydaje się taka zła i widać zże zależy jej na psie, jednocześnie pod wpływem alkoholu jest nieobliczalna co potwierdzają jej telefony do fundacji oraz zeznania sąsiadki.
 14. Bardzo bardzo dziekujemy. Sunia jest też na FB Fundacji Animalia - tam także ma wydarzenie. Także na PoprostuPomagam https://www.poprostupomagam.pl/sara-blaga-o-ratunek
 15. Czekam na fakturę, idzie pocztą. Na razie mam tylko rozpisane czynności (nie tylko Sara w lutym w klinice była z fundacyjnych zwierzaków). Ech....
×