Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25930
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

274 Excellent

6 Followers

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U nas niestety - dla psiaków ciężkie czasy. Z uwagi na zagrożenie wirusowe i czerwoną strefę schronisko zamknięte dla wolontariuszy i psiaki nie chodzą na spacery. Nie rozumieją dlaczego nikt ich nie odwiedza. Mają na szczęście wybieg na którym mogą poszaleć. Żal najbardziej naszych seniorów - Rokiego i Zuzy - wielkopsy już tyle lat siedzą. Niedawno pożegnaliśmy naszego Miśka - tez był w schronisku od dawna, i nie doczekał swego człowieka. Tak się martwię, że Zuza i Roki - mądre cudowne psy odejdą niczyje.
 2. Cioteczko kochana. Dziękujemy za każdą pomoc - może być obojętnie na który wątek albo na oba naraz. Wszystko trafia do Fundacji Animalia i na nasze psiaki. A mamy ich coraz więcej. Dzięki Wam możemy pomagać.
 3. Może warto napisać do Fundacji Koci Śwat. Kiedyś ratowali nas z takimi plaskatymi psiakami.
 4. Dziękujemy za wpłatę 120 zł dla naszych maluszków. Teraz trwa bazarek książkowy na fb (taki całoroczny) - moje książki na pokrycie kosztów leczenia maluszków, bo dług w klinice koszmarny. Bardzo raz jeszcze - dziękuję!!!
 5. Czy moge kupić jeszcze pozycję 6 - Dorosłe dzieci. Córka studiuje pedagogikę, przyda się bardzo. I pozycję 9 - Emocjonalne wampiry z tego samego powodu
 6. Dziękuję - to wspaniała wiadomość. Jutro się tym zajmę. Każdy grosz ważny.
 7. Zapraszam na nasz całoroczny bazarek ksiązkowy - na leczenie m.in. zamojskich szczeniaków, ale także na nasze kociaki i psiaki w potrzebie. Codziennie nowe pozycje w atrakcyjnych cenach. Wielka prośba o udostępnianie tego bazarku. https://www.facebook.com/groups/1214927698543421/
 8. https://www.facebook.com/groups/1214927698543421/ Zapraszamy na bazarek książkowy i nie tylko - na nasze szczeniaki, na psy pod Animaliową opieką i chore kociaki.
 9. Szczerze - nieco popadliśmy. Ale niestety wszyscy bez kasy. Mamy nafb także bazarek ksiązkowy - codziennie kilkanaście super ksiązek w dobrych cenach - jakoś się sprzedają. Ja szykuję bazarek zwierzęcy - tylko stale brak czasu, bo praca i domowe zwierzaki, także chore. Dzięki za wsparcie!!!!
 10. Bardzo dziękujemy. Przekażemy na leczenie 2 z 10 szczeniaków z Zamościa, chorych na parwo. Koszt ich leczenie przekroczył 20 tysięcy (tylko 7 dało radę). Dwa jeszcze walczą. Wstawiłam aktualizację do 05.10 - jutro dalej. Bardzo Wam wszystkim raz jeszcze dziękuję za wsparcie!
 11. W naszym ogłoszeniu o zbiórce aktualizacja o dwóch maluszkach, które nadal chorują. Czarny piesek i brązowa sunia. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki?fbclid=IwAR3ExnCgBAyXumcVjV7LHwYvXa6e4rhufVTPCC0flB1GBdTA4IvYohg7NCg Prosimy o udostępnianie tej zbiórki. I bardzo dziękujemy.
×
×
 • Create New...