Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25,887
 • Joined

 • Last visited

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podliczenie w pierwszym poście. Bardzo Wam dziękujemy za wspieranie Foresta. Serce boli że tak się zasiedział, że nikt nie chce dać mu szansy na dom. Nie wiem sama co robić z chłopakiem.
 2. Niestety nie mam na FB tylko w galerii moich fotek. To nie dam rady wstawiać niestety
 3. Przepraszam za milczenie, ale sporo się działo. Dzięki zebranym środkom na pomoc staruszkom Cygan i Lucky z Buku zamieszkały przed zimą w hoteliku dla psów w Poznaniu. To spore obciążenie, ale widok psów staruszków mieszkających w cieple a nie w budzie był tego wart. Przygotowuję bazarek dla nich - na kolejne opłaty hotelikowe. Reksio staruszek zamieszkał w domu tymczasowym w Poznaniu. Leczymy zapalenie pęcherza i kupujemy pampersiki - bo ma problemy z czystością, mocno siusia. I dobre wieści. Kuba pojechał do swojego domu na zawsze. Jest kochany i domek stwierdza, że to wspaniały piesek. Niestety Roki, Kubuś - nadal mieszkają w schronisku w Buku - dla nich nie udało się nic znaleźć. Nie mogę wstawić zdjęcia psiaków z hoteliku - pokazuje mi stale błąd.
 4. Taki fajny pies - dlaczego nikt nie chce z nim popracować, postarać się, dać mu szczęście własnego domu. Aktualizacja na 1 stronie - bardzo Wam dziekuję, mamy trudną sytuację, bez Was nie dalibyśmy rady.
 5. Zaktualizowałam wpłaty - ogromnie Wam dziekuję, że Forest nie został sam... Od czerwca 2019 do 31.10.2019 - zadłużenie mamy 161,70 zł. Fundacja dołoży, nie jest źle. Tylko gdzie dom dla psiaka - mimo tylu ogłoszeń. Zasiedział sie u Murki, w sumie go rozumiem, ma super dobrze. Ale miejsce mógłby chłopak zwolnić dla kolejnego biedaka.
 6. Aktualizacja zrobiona. Bardzo Wam dziękuję że pamiętacie o Foreście. Ja też i stale go wysyłam w różne miejsca. Dlaczego nikt go nie chce. Biedny chłopak. Zasiedział sie Murki i tak mu tam dobrze, że rozpakował walizki...
 7. W weekend ten jest problem pd czwartku do niedzieli do 20.00 jestem na działce. W tygodniu od 17.00 w domu w następną sobotę jestem,w niedziele wyjeżdżam na urlop
 8. Maja w razie czego mój, ale tylko napisali, nie dzwonią. A poajcie na pw aktalny numer to sprawdze
 9. Będąc na miejscu można w razie czego przejrzeć ciszki które są... może coś jeszcze w realu w oko wpadnie
 10. Oczywiście - zapraszam, Rataje, Stare Żegrze. Kiedy pasuje?
 11. Miałam wczoraj pytanie z olx o Foresta. Napisałam że aktualne, że czeka na dom. Odesłałam do Murki w sprawie szczegółów. Może???
 12. Można kupić to co nie kupione, bo bazarek zakończony. Jest do kupienia nr 34 i 123 - zapisałam. Jak z wysyłką? Masz możliwość skorzystania z Paczki w Ruchu - koszt wysyłki rejestroanej to 7 zł. Paczką - 13 zl a list zwykły może nie dojść i też 7,60 zł.
 13. Skończył, ale jak nie sprzedane można jeszcze kupić... Dziekuję wszystkim. Juz ogarniam pozostałe fanty kupione.
 14. Dziękuję, zapisuję - mam jeszcze ciuszki dla agat21 - pojadą razem. Czy paczka za 13 zł czy paczka w ruchu za 7 zł.
×
×
 • Create New...