Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25,881
 • Joined

 • Last visited

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W weekend ten jest problem pd czwartku do niedzieli do 20.00 jestem na działce. W tygodniu od 17.00 w domu w następną sobotę jestem,w niedziele wyjeżdżam na urlop
 2. Maja w razie czego mój, ale tylko napisali, nie dzwonią. A poajcie na pw aktalny numer to sprawdze
 3. Będąc na miejscu można w razie czego przejrzeć ciszki które są... może coś jeszcze w realu w oko wpadnie
 4. Oczywiście - zapraszam, Rataje, Stare Żegrze. Kiedy pasuje?
 5. Miałam wczoraj pytanie z olx o Foresta. Napisałam że aktualne, że czeka na dom. Odesłałam do Murki w sprawie szczegółów. Może???
 6. Można kupić to co nie kupione, bo bazarek zakończony. Jest do kupienia nr 34 i 123 - zapisałam. Jak z wysyłką? Masz możliwość skorzystania z Paczki w Ruchu - koszt wysyłki rejestroanej to 7 zł. Paczką - 13 zl a list zwykły może nie dojść i też 7,60 zł.
 7. Skończył, ale jak nie sprzedane można jeszcze kupić... Dziekuję wszystkim. Juz ogarniam pozostałe fanty kupione.
 8. Dziękuję, zapisuję - mam jeszcze ciuszki dla agat21 - pojadą razem. Czy paczka za 13 zł czy paczka w ruchu za 7 zł.
 9. To jak tylko bazarek się skończy podliczę Alfę LS - bo miała wywoławcze ceny i wysyłka będzie wspólna. Podacie mi tylko proszę imię i nazwisko odbiorcy, telefon i mail oraz adres paczki w ruchu
 10. Ponoć sprawca złapany... o ile dobrze odczytałam. Dotta1311 dziękuję. jak z wysyłką - paczka pocztowa - 13 zł czy masz w okolicy Paczke w Ruchu - wysyłka rejestrowana 7 zł (listy zwykłe giną). Tych punków jest mnóstwo.
 11. Zapraszamy na bazarek. Chociaż prosimy o podniesienie bazarku.
 12. Dziękujemy za inaugurację. Dokładam do już wcześniej czekających ciuszków.
 13. I jeszcze drugi bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/350245-ciuchowisko-tanie-tak%C5%BCe-wieksze-rozmiary-na-psiaki-z-buku-do-24072019/ Wielka prośba - zajrzyjcie tam i zaproście jak najwięcej osób. Ja mam problem z zapraszaniem.. albo kogoś obrażam bo sie pakuje w inne zaproszenia - chyba nie ogarniam. Proszę o pomoc w zapraszaniu.
 14. 15. Piękna dzianinowa jasnopopielata spódnico – sukienka H&M. Rozmiar 36. Stan idealny. Wiązana na szyi. Obwód pod piersiami bez rozciągania 2 x 34 cm. Długość części spódnicy 114 cm Cena wywoławcza – 7 zł 16. Japonki ze słomianym spodem. Super nie pocące nóg. Nowe nie noszone. Rozmiar 37. Długość spodu 24,5 cm. Cena wywoławcza – 8 zł Zapraszamy serdecznie. Wielka prośba, zaproście znajomych na bazarek.
×
×
 • Create New...