Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25,897
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Excellent

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na [pierwszej stronie aktualizacja wpłat - nawet nie wiecie jak bardzo Wam dziękuję że pamiętacie o Foreście, że pomagacie nam. Przepraszam też, że wstawiam wpłaty z opóźnieniem, ale nie jestem już prezesem Fundacji Animalia i nie zawsze mam bezpośredni wgląd we wpłaty na konta. Postaram się poprawić. Forest - czas do domu się zbierać. Coś się bracie u Murki zasiedziałeś.
 2. Ogłoszenia też stale uaktualniam i cisza... Nie rozumiem. Ale u nas tez tak jest. Szczeniaczki owszem i maleńkie pieski też. I do tego każdy chce aby pies była nauczony porządku, czystości, posłuszny itp. Ech...
 3. Pecha ma Forest. Też mamy taką trudno-adopcyjną suczkę. Sama nie wiem co wymyślać. Postaram się jak najszybciej wstawić rozliczenie, miałam trochę zdrowotnych kłopotów - ale ogarniam. Bardzo bardzo dziękuję że nie zostawiacie Foresta... w końcu znajdzie swego człowieka. Musi.
 4. Jutro uaktualnię finanse Foresta. Bardzo bardzo Wam dziękuję za pomoc, pamięć o nim i szukanie domu. Nie wiem co powiedzieć, że tak długo czeka... Czy ludzie oczu nie mają.
 5. Moje na olx już kolejny raz aktywowane https://www.olx.pl/oferta/forest-wspanialy-pies-przyjaciel-szuka-domu-na-zawsze-CID103-IDm1R5Y.html
 6. WARSZAWA – KTO POMOŻE I ODBIERZE ORAZ PRZECHOWA DARY NA BAZAREK DLA ZWIERZAKÓW. Mamy informację o przygotowanych dla nas darów na bazarek dla bezdomnych zwierzaków – od Pana który już kilka razy nam dary przysyłał. Są do odbioru w Warszawie – Bemowo. Nie mamy jak po nie jechać – kto pomoże, odbierze dary, przechowa lub przygotuje bazarek dla bezdomnych zwierzaków. Proszę o udostępnianie - psiakom i kotom bez domów przyda się każdy grosz. Jeśli można przechować - postaramy sie odebrać i zrobić bazarek. Chyba że jest potrzeba żeby taki bazarek wykonać samemu. proszę - z Poznania nie dam rady teraz jechać. To 2 torby z supermarketu są. Kontakt do mnie - [email protected]
 7. Nie wiem dlaczego on ma takiego pecha. Nie wiem czy dla jego zachowania i dobrostanu takie przenosiny już kolejne w jego życiu to dobry pomysł. Postaram się zrobić mu kolejne wydarzenie na naszym FB - czy jest gdzieś jakiś tekst taki do nowego ogłoszenia? Zrobiłam na początku aktualizację - bardzo Wam dziekujemy!!!
 8. Podliczenie w pierwszym poście. Bardzo Wam dziękujemy za wspieranie Foresta. Serce boli że tak się zasiedział, że nikt nie chce dać mu szansy na dom. Nie wiem sama co robić z chłopakiem.
 9. Niestety nie mam na FB tylko w galerii moich fotek. To nie dam rady wstawiać niestety
 10. Przepraszam za milczenie, ale sporo się działo. Dzięki zebranym środkom na pomoc staruszkom Cygan i Lucky z Buku zamieszkały przed zimą w hoteliku dla psów w Poznaniu. To spore obciążenie, ale widok psów staruszków mieszkających w cieple a nie w budzie był tego wart. Przygotowuję bazarek dla nich - na kolejne opłaty hotelikowe. Reksio staruszek zamieszkał w domu tymczasowym w Poznaniu. Leczymy zapalenie pęcherza i kupujemy pampersiki - bo ma problemy z czystością, mocno siusia. I dobre wieści. Kuba pojechał do swojego domu na zawsze. Jest kochany i domek stwierdza, że to wspaniały piesek. Niestety Roki, Kubuś - nadal mieszkają w schronisku w Buku - dla nich nie udało się nic znaleźć. Nie mogę wstawić zdjęcia psiaków z hoteliku - pokazuje mi stale błąd.
 11. Taki fajny pies - dlaczego nikt nie chce z nim popracować, postarać się, dać mu szczęście własnego domu. Aktualizacja na 1 stronie - bardzo Wam dziekuję, mamy trudną sytuację, bez Was nie dalibyśmy rady.
 12. Zaktualizowałam wpłaty - ogromnie Wam dziekuję, że Forest nie został sam... Od czerwca 2019 do 31.10.2019 - zadłużenie mamy 161,70 zł. Fundacja dołoży, nie jest źle. Tylko gdzie dom dla psiaka - mimo tylu ogłoszeń. Zasiedział sie u Murki, w sumie go rozumiem, ma super dobrze. Ale miejsce mógłby chłopak zwolnić dla kolejnego biedaka.
×
×
 • Create New...