Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25938
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by supergoga

 1. Bardzo bardzo pięknie dziękują nasze bezdomniaczkik Nadziejce za wpłatę 101,10 zł na ich potrzeby. I wszystkim którzy zakupili na super bazarku - jesteście kochani!
 2. Zapraszamy serdecznie - a psiaki 2 nowe, wypłosze ogromne, przerażone człowiekiem - co musiało je spotkać że tak reagują - pokazują się - biała Kromka i Lesuo burasek.
 3. Bukowskie psiaki pięknie dziękują za wpłatę 182,50 zł z bazarku. Od razu z energią rozpoczęły radosną zabawę. Bardzo bardzo nisko kłaniam się za pomoc!
 4. Smutne bukowskie bezdomniaki pozbawione teraz nawet wolontariuszy i spacerów (pandemia zamknęła schronisko) dziękują za pamięć - bardzo bardzo
 5. Bukowskie bezdomniaki pięknym uśmiechem dziękuję, że o nich Ktoś pamięta. Czasy ciężkie, schronisko zamknięte, skończyły się spacery. Może choć dobre jedzonko, smaczek się któremuś trafi. Ech.... smutne. Bardzo dziękujemy za wszystko.
 6. Mam pytanie do nr 13 - czapki z daszkiem. Ten rozmiar nic mi nie mówi. Jak \a to jest dziecięca, czy dorosła? Jak to sprawdzić?
 7. U nas niestety - dla psiaków ciężkie czasy. Z uwagi na zagrożenie wirusowe i czerwoną strefę schronisko zamknięte dla wolontariuszy i psiaki nie chodzą na spacery. Nie rozumieją dlaczego nikt ich nie odwiedza. Mają na szczęście wybieg na którym mogą poszaleć. Żal najbardziej naszych seniorów - Rokiego i Zuzy - wielkopsy już tyle lat siedzą. Niedawno pożegnaliśmy naszego Miśka - tez był w schronisku od dawna, i nie doczekał swego człowieka. Tak się martwię, że Zuza i Roki - mądre cudowne psy odejdą niczyje.
 8. Cioteczko kochana. Dziękujemy za każdą pomoc - może być obojętnie na który wątek albo na oba naraz. Wszystko trafia do Fundacji Animalia i na nasze psiaki. A mamy ich coraz więcej. Dzięki Wam możemy pomagać.
 9. Może warto napisać do Fundacji Koci Śwat. Kiedyś ratowali nas z takimi plaskatymi psiakami.
 10. Dziękujemy za wpłatę 120 zł dla naszych maluszków. Teraz trwa bazarek książkowy na fb (taki całoroczny) - moje książki na pokrycie kosztów leczenia maluszków, bo dług w klinice koszmarny. Bardzo raz jeszcze - dziękuję!!!
 11. Czy moge kupić jeszcze pozycję 6 - Dorosłe dzieci. Córka studiuje pedagogikę, przyda się bardzo. I pozycję 9 - Emocjonalne wampiry z tego samego powodu
 12. Dziękuję - to wspaniała wiadomość. Jutro się tym zajmę. Każdy grosz ważny.
 13. Zapraszam na nasz całoroczny bazarek ksiązkowy - na leczenie m.in. zamojskich szczeniaków, ale także na nasze kociaki i psiaki w potrzebie. Codziennie nowe pozycje w atrakcyjnych cenach. Wielka prośba o udostępnianie tego bazarku. https://www.facebook.com/groups/1214927698543421/
 14. https://www.facebook.com/groups/1214927698543421/ Zapraszamy na bazarek książkowy i nie tylko - na nasze szczeniaki, na psy pod Animaliową opieką i chore kociaki.
 15. Szczerze - nieco popadliśmy. Ale niestety wszyscy bez kasy. Mamy nafb także bazarek ksiązkowy - codziennie kilkanaście super ksiązek w dobrych cenach - jakoś się sprzedają. Ja szykuję bazarek zwierzęcy - tylko stale brak czasu, bo praca i domowe zwierzaki, także chore. Dzięki za wsparcie!!!!
 16. Bardzo dziękujemy. Przekażemy na leczenie 2 z 10 szczeniaków z Zamościa, chorych na parwo. Koszt ich leczenie przekroczył 20 tysięcy (tylko 7 dało radę). Dwa jeszcze walczą. Wstawiłam aktualizację do 05.10 - jutro dalej. Bardzo Wam wszystkim raz jeszcze dziękuję za wsparcie!
 17. W naszym ogłoszeniu o zbiórce aktualizacja o dwóch maluszkach, które nadal chorują. Czarny piesek i brązowa sunia. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki?fbclid=IwAR3ExnCgBAyXumcVjV7LHwYvXa6e4rhufVTPCC0flB1GBdTA4IvYohg7NCg Prosimy o udostępnianie tej zbiórki. I bardzo dziękujemy.
 18. Bardzo dziekujemy. Jutro obiecuję wstawić aktualizację. Nie zdążyłam, trafił do mnie oddany prawie 2 letni bardzo chory szczurek - ganiamy do weta codziennie po pracy. Jutro na pewno wszystko ogarnę. Jesteście kochani!
 19. Ja nawet nie wiedziałam jak te kciuki zaciskać, gdy Murka zadzwoniła z informacją o zainteresowanych Forestem osobach. Bałyśmy się cieszyć... ale musiał przecież dostać szansę I dostał. Nie wiem też jak Wam dziękować - bez Waszej pomocy nie dałabym rady z utrzymaniem Foresta w hotelu. Za Waszą pomoc będę Wam ogromnie wdzięczna zawsze. Murka - dla Ciebie uściski, podziękowania, za utrzymywanie Foresta, za pracę nad nim, za weryfikowanie domów, wożenie psiaka. Wszyskim Wam - niskie moje ukłony. DZIĘKUJĘ!
×
×
 • Create New...