Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
 • Content Count

  25,891
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by supergoga

 1. Jutro uaktualnię finanse Foresta. Bardzo bardzo Wam dziękuję za pomoc, pamięć o nim i szukanie domu. Nie wiem co powiedzieć, że tak długo czeka... Czy ludzie oczu nie mają.
 2. Moje na olx już kolejny raz aktywowane https://www.olx.pl/oferta/forest-wspanialy-pies-przyjaciel-szuka-domu-na-zawsze-CID103-IDm1R5Y.html
 3. WARSZAWA – KTO POMOŻE I ODBIERZE ORAZ PRZECHOWA DARY NA BAZAREK DLA ZWIERZAKÓW. Mamy informację o przygotowanych dla nas darów na bazarek dla bezdomnych zwierzaków – od Pana który już kilka razy nam dary przysyłał. Są do odbioru w Warszawie – Bemowo. Nie mamy jak po nie jechać – kto pomoże, odbierze dary, przechowa lub przygotuje bazarek dla bezdomnych zwierzaków. Proszę o udostępnianie - psiakom i kotom bez domów przyda się każdy grosz. Jeśli można przechować - postaramy sie odebrać i zrobić bazarek. Chyba że jest potrzeba żeby taki bazarek wykonać samemu. proszę - z Poznania nie dam rady teraz jechać. To 2 torby z supermarketu są. Kontakt do mnie - [email protected]
 4. Nie wiem dlaczego on ma takiego pecha. Nie wiem czy dla jego zachowania i dobrostanu takie przenosiny już kolejne w jego życiu to dobry pomysł. Postaram się zrobić mu kolejne wydarzenie na naszym FB - czy jest gdzieś jakiś tekst taki do nowego ogłoszenia? Zrobiłam na początku aktualizację - bardzo Wam dziekujemy!!!
 5. Podliczenie w pierwszym poście. Bardzo Wam dziękujemy za wspieranie Foresta. Serce boli że tak się zasiedział, że nikt nie chce dać mu szansy na dom. Nie wiem sama co robić z chłopakiem.
 6. Niestety nie mam na FB tylko w galerii moich fotek. To nie dam rady wstawiać niestety
 7. Przepraszam za milczenie, ale sporo się działo. Dzięki zebranym środkom na pomoc staruszkom Cygan i Lucky z Buku zamieszkały przed zimą w hoteliku dla psów w Poznaniu. To spore obciążenie, ale widok psów staruszków mieszkających w cieple a nie w budzie był tego wart. Przygotowuję bazarek dla nich - na kolejne opłaty hotelikowe. Reksio staruszek zamieszkał w domu tymczasowym w Poznaniu. Leczymy zapalenie pęcherza i kupujemy pampersiki - bo ma problemy z czystością, mocno siusia. I dobre wieści. Kuba pojechał do swojego domu na zawsze. Jest kochany i domek stwierdza, że to wspaniały piesek. Niestety Roki, Kubuś - nadal mieszkają w schronisku w Buku - dla nich nie udało się nic znaleźć. Nie mogę wstawić zdjęcia psiaków z hoteliku - pokazuje mi stale błąd.
 8. Taki fajny pies - dlaczego nikt nie chce z nim popracować, postarać się, dać mu szczęście własnego domu. Aktualizacja na 1 stronie - bardzo Wam dziekuję, mamy trudną sytuację, bez Was nie dalibyśmy rady.
 9. Zaktualizowałam wpłaty - ogromnie Wam dziekuję, że Forest nie został sam... Od czerwca 2019 do 31.10.2019 - zadłużenie mamy 161,70 zł. Fundacja dołoży, nie jest źle. Tylko gdzie dom dla psiaka - mimo tylu ogłoszeń. Zasiedział sie u Murki, w sumie go rozumiem, ma super dobrze. Ale miejsce mógłby chłopak zwolnić dla kolejnego biedaka.
 10. Aktualizacja zrobiona. Bardzo Wam dziękuję że pamiętacie o Foreście. Ja też i stale go wysyłam w różne miejsca. Dlaczego nikt go nie chce. Biedny chłopak. Zasiedział sie Murki i tak mu tam dobrze, że rozpakował walizki...
 11. W weekend ten jest problem pd czwartku do niedzieli do 20.00 jestem na działce. W tygodniu od 17.00 w domu w następną sobotę jestem,w niedziele wyjeżdżam na urlop
 12. Maja w razie czego mój, ale tylko napisali, nie dzwonią. A poajcie na pw aktalny numer to sprawdze
 13. Będąc na miejscu można w razie czego przejrzeć ciszki które są... może coś jeszcze w realu w oko wpadnie
 14. Oczywiście - zapraszam, Rataje, Stare Żegrze. Kiedy pasuje?
 15. Miałam wczoraj pytanie z olx o Foresta. Napisałam że aktualne, że czeka na dom. Odesłałam do Murki w sprawie szczegółów. Może???
 16. Można kupić to co nie kupione, bo bazarek zakończony. Jest do kupienia nr 34 i 123 - zapisałam. Jak z wysyłką? Masz możliwość skorzystania z Paczki w Ruchu - koszt wysyłki rejestroanej to 7 zł. Paczką - 13 zl a list zwykły może nie dojść i też 7,60 zł.
 17. Skończył, ale jak nie sprzedane można jeszcze kupić... Dziekuję wszystkim. Juz ogarniam pozostałe fanty kupione.
 18. Dziękuję, zapisuję - mam jeszcze ciuszki dla agat21 - pojadą razem. Czy paczka za 13 zł czy paczka w ruchu za 7 zł.
 19. To jak tylko bazarek się skończy podliczę Alfę LS - bo miała wywoławcze ceny i wysyłka będzie wspólna. Podacie mi tylko proszę imię i nazwisko odbiorcy, telefon i mail oraz adres paczki w ruchu
 20. Ponoć sprawca złapany... o ile dobrze odczytałam. Dotta1311 dziękuję. jak z wysyłką - paczka pocztowa - 13 zł czy masz w okolicy Paczke w Ruchu - wysyłka rejestrowana 7 zł (listy zwykłe giną). Tych punków jest mnóstwo.
 21. Zapraszamy na bazarek. Chociaż prosimy o podniesienie bazarku.
 22. Dziękujemy za inaugurację. Dokładam do już wcześniej czekających ciuszków.
 23. I jeszcze drugi bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/350245-ciuchowisko-tanie-tak%C5%BCe-wieksze-rozmiary-na-psiaki-z-buku-do-24072019/ Wielka prośba - zajrzyjcie tam i zaproście jak najwięcej osób. Ja mam problem z zapraszaniem.. albo kogoś obrażam bo sie pakuje w inne zaproszenia - chyba nie ogarniam. Proszę o pomoc w zapraszaniu.
 24. 15. Piękna dzianinowa jasnopopielata spódnico – sukienka H&M. Rozmiar 36. Stan idealny. Wiązana na szyi. Obwód pod piersiami bez rozciągania 2 x 34 cm. Długość części spódnicy 114 cm Cena wywoławcza – 7 zł 16. Japonki ze słomianym spodem. Super nie pocące nóg. Nowe nie noszone. Rozmiar 37. Długość spodu 24,5 cm. Cena wywoławcza – 8 zł Zapraszamy serdecznie. Wielka prośba, zaproście znajomych na bazarek.
×
×
 • Create New...