Jump to content
Dogomania

Joanna1235

Members
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Excellent

2 Followers

About Joanna1235

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam do Aureliusza jak do Balbinki wprosiłam się sama i od przyszłego miesiąca przez okres 6 miesięcy będę wpłacać 20 zł miesięcznie. Prosiłam już na wątku Balbinki , proszę i Ciebie Elu o przypominanie. Proszę o przypomnienie konta.
 2. Witam, sama się wpraszam i poproszę o podanie konta, od przyszłego miesiąca, przez okres 6 miesięcy mogę zadeklarować 20 zł. na Balbinkę (chyba,że wcześniej znajdzie dom) Błagam o przypominanie .
 3. Elu ,Madzia mówi ,że pies jest szczepiony na wściekliznę , wykastrowany , zaczipowany ma ok. roku jest bardzo przyjaźnie nastawiony do psów i kocha ludzi.
 4. Elu ja nic nie wiem o piesku , ale dopytam Magdę i dam znać.
 5. Połamane obie łapki-na leczenie - Wolontariat Bezdomnym Psom _ Pomagam.pl.html
 6. Basia o niczym innym nie myśli , cały czas mówi ,że gdyby nie ten wypadek psiak miałby dom. Prosiła mnie żeby wstawić jego zdjęcia , ale widzę ,że Anecik już to zrobiła. Byłam wczoraj odwiedzić Basię , mam WAM bardzo gorąco podziękować za ciepłe myśli , słowa i modlitwy . Wczoraj miała pojechać do innego szpitala na konsultację ortopedyczną , ale się nie doczekała , może dzisiaj. Cały czas jest na ketanolu dożylnie ,musi być w pozycji półsiedzącej a w takiej nie potrafi zasnąć i męczy się w nocy. Można jej wstać tylko do toalety .Będzie miała gorset ,a właściwie dwa , bo jeden jakiś podróżny. Zapytałam ją ,czy pani ,która prawie ją zabiła zadzwoniła zapytać o zdrowie. No ,zadzwoniła w dniu wypadku ,później już tylko napisała sms jakie to ona biedaczka ma kłopoty ,że nie śpi ,bo głowa ją boli , że auto do kasacji , że psychicznie z nią źle i tak dalej i dalej tylko o sobie ,ani słowa o zdrowie Basi. Szlak mnie trafia jasny !! Basia jak to Basia nie powiedziała pani ,że jeszcze leży w szpitalu ,bo po co pani dokładać kłopotu i zmartwień. Najbardziej przeżywa to ,że nie może być ze swoim ukochanym Pączkiem. Najwspanialszą wiadomością było by gdyby dało się uratować tego psa.
 7. Basia dzisiaj ma mieć tomograf , w dwóch miejscach pęknięte żebra , jest na lekach przeciwbólowych podawanych dożylnie.
 8. Na prośbę Basi wrzucam szczyle z mamą z wyglądu laba miniatury
 9. To dzielna mama szczeniaków , zaczipowana , odrobaczona , zaszczepiona na wirusówki i wściekliznę , przed adopcją będzie wysterylizowana. Anioł nie pies , cudowna cierpliwa zapatrzona w człowieka suka ,cierpliwie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne , ma ok 2-3 lata łatwego życia na pewno nie miała ., a mimo wszystko człowiek najważniejszy, całe serce i miłość gotowa oddać za troszkę okazanego uczucia. Mamuśka przed fryzjerem i po metamorfozie . Bardo prosimy o ogłoszenia dla mamy , jest cudna. Agate do Ciebie i na koniec świata przywiozę , więc decyduj szybko.
×
×
 • Create New...