Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

Anulko jeśli mały będzie szalał w domu w czasie ich nieobecności będą musieli rano przed opuszczeniem domu bardziej go na spacerach a na ich nieobecność dobry będzie kong. O tych obawach by  trzeba też w rozmowie z nimi wspomnieć.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Chyba wszyscy,którym los Tofika nie jest im obcy czekamy z niecierpliwością na wynik wizyty.Wynik wizyty powinien być znany chyba po 19.

A ja jak zwykle pesymistka,czy Tofik da sobie radę w nowym domku,czy nie będzie broił jak nikogo nie będzie w domu (pani pracuje,dzieciaczki w szkole,pana praktycznie nie ma cały tydzień) bo przecież Tofik to jest ADHD.Cieszę się,że dla psiaków znajduje się domki ale z drugiej strony szarpią mnie myśli aby to była pomyślna adopcja dla psiaka i dla adoptujących.

 

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Anulko zawsze jest niepewnosc

Nawet najlepiej rokujacy dom nie jest pewny

Ale szanse trzeba dac- piesek tez moze sie inaczej zachowywac gdy bedzie jedynym psem w domu;)

Bedzie dobrze!

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Anulko jeśli mały będzie szalał w domu w czasie ich nieobecności będą musieli rano przed opuszczeniem domu bardziej go na spacerach a na ich nieobecność dobry będzie kong. O tych obawach by  trzeba też w rozmowie z nimi wspomnieć.

Czy Państwo poradzą sobie z żywiołowością Tofika? Nie wiem....Dużo czasu w rozmowie z Panem poświęciłam problemom,które mogą/nie muszą wystąpić podczas samotnemu pobytowi pieska w domu, lękowi separacyjnemu i jak temu zapobiegać.Jak ważne są pierwsze dni psiaka w domu aby nauczyć go zasad  w nim panujących,do czego służą smaczki i oczywiście o KONSEKWENCJI W POSTĘPOWANIU WSZYSTKICH CZŁONKÓW RODZINY! Pan bardzo uważnie wszystkiego wysłuchał i podziękował za rady i wskazówki ale czy się do nich dostosują....? Sądzę,że domek jest ok i jeżeli tylko popracują z Tofikiem to będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Anulko zawsze jest niepewnosc

Nawet najlepiej rokujacy dom nie jest pewny

Ale szanse trzeba dac- piesek tez moze sie inaczej zachowywac gdy bedzie jedynym psem w domu;)

Bedzie dobrze!

Dzięki za danie mi otuchy a szczególnie jak mną targają beznadziejne myśli.

1 godzinę temu, b-b napisał:

Anulko jeśli mały będzie szalał w domu w czasie ich nieobecności będą musieli rano przed opuszczeniem domu bardziej go na spacerach a na ich nieobecność dobry będzie kong. O tych obawach by  trzeba też w rozmowie z nimi wspomnieć.

Bogusia długo rozmawiała z Panem o różnych sytuacjach jakie mogą wyniknąć.Ale Tofik to Tofik i nie wiadomo jak może się zachowywać.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta p/a wypadła bardzo dobrze, więc Tofik może pakować walizkę i ruszać do swojego domku :) Hania i Pan Łukasz powiadomieni i mają już między sobą uzgodnić termin odbioru Toficzka.

Myślę,że będzie dobrze bo bardzo fajna i odpowiedzialna rodzina,która zadba o wszystko co trzeba :) Pan Łukasz zaproponował wsparcie naszych psiaków drobną wpłatą,wiec podam  Anulko Twój nr konta.To bardzo miłe i raczej nie często spotykana bezinteresowna pomoc kolejnym bidulkom,za którą bardzo podziękowałam...:) Podeślę też na maila wątek  do poczytania,a być może z czasem Państwo sami się zalogują i zechcą tu pisać i wstawiać zdjęcia....:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Wizyta p/a wypadła bardzo dobrze, więc Tofik może pakować walizkę i ruszać do swojego domku :) Hania i Pan Łukasz powiadomieni i mają już między sobą uzgodnić termin odbioru Toficzka.

Myślę,że będzie dobrze bo bardzo fajna i odpowiedzialna rodzina,która zadba o wszystko co trzeba :) Pan Łukasz zaproponował wsparcie naszych psiaków drobną wpłatą,wiec podam  Anulko Twój nr konta.To bardzo miłe i raczej nie często spotykana bezinteresowna pomoc kolejnym bidulkom,za którą bardzo podziękowałam...:) Podeślę też na maila wątek  do poczytania,a być może z czasem Państwo sami się zalogują i zechcą tu pisać i wstawiać zdjęcia....:)

Bardzo się cieszę z takiego domku; Tofik szczęściarzu - pakuj walizki!

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę,że słodziak jedzie już do swojego domku.Tofika rozpiera energia ale mam nadzieję,że w nowym domku będzie miał upust jej i wszystko będzie dobrze.Najważniejsze,że Tofik będzie miał z kim wyładowywać swoją energie bo przecież kocha ruch, aportowanie,psie zabaweczki i zabawę.Imię bardzo przypasowałyśmy do Tofika,jest słodki jak cukierek,radosny,pełny życia.Toficzku nie zawiedź nas.

Link to comment
Share on other sites

Pani Karolina sama do mnie zadzwoniła z info. o Toficzku :) Podróż upłynęła bez jakichkolwiek niespodzianek.Tofik pozwiedzał swój domek,wdał się w zabawowe szaleństwo z chłopcami i padł na legowisko,gdzie sobie spokojnie drzemał.Zaliczył 2 spacerki i z apetytem zjadł naszykowane jedzonko.Czuje i zachowuje się bardzo dobrze,tak jakby mieszkał w tym domu od zawsze :) Państwo cztery domy dalej mają sklep zoologiczny i zakupili pierwsze i niezbędne akcesoria dla Toficzka oczywiście nie zapominając o zabawkach :)

W drodze do swojego domku...:)

27718862_401739750280655_1888098729_n.jpg.0708ba3e84af0fd922bf01abbbb42841.jpg

27591765_401739783613985_1532020692_n.jpg.f988ef17b2438cadf60a0d66909fb65c.jpg

 

Zaczepiam do zabawy....:)

27661879_401739690280661_1185014470_n.jpg.fdafff044641cf1abf0bdda32d027eba.jpg

 

Tu mogę sobie odpocząć,jak będę miał wszystkich dosyć....:)

27583514_401739700280660_2083430050_n.jpg.bbee03ec4525c32ae8aef4ac28d9ce8d.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tofik pierwszą noc kręcił się i zaczepiał do zabawy,więc p.Karolina spała w salonie aby łobuziaka uspokoić.Wiadomości z dzisiaj są dobre, bo przespał całą noc w swoim legowisku.Dzisiaj pierwszy raz został na 4 godz. sam i nie płakał :) Pani Karolina mi napisała,że jest cudowny!!! :)

Zdjęcia z wczoraj ze spaceru i zabawy w ogrodzie :)

27720708_402115080243122_303275515_n.jpg.c9572e4e655cd5680229029a29194a13.jpg

27720583_402115146909782_637883595_n.jpg.e2f5183e717e38bf57e38bcf88c864f6.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...