Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

Na to wygląda,ze Rafik ma dom :) Hania powiadomiona i p.Grzegorz też z czego bardzo się ucieszył.Maja ustalić termin dowiezienia Rafika za zwrotem kosztów.

Wstawiam relację supergoga z wizyty p/a i jednocześnie jeszcze raz bardzo dziękuję za jej przeprowadzenie! :)

Już po wizycie.

Czyli - pies oczekiwany, juz przygotowane smycze i obroże. Pan miał psy całe życie, ostatnio stafforda, czyli doświadczenie psie jest. Weterynarz niedaleko. Tereny spacerowe sa. Pan ma czas i ochotę na spacery. Sąsiedzi w razie potrzeby mogą nawet wyjść z psem, tak jak Pan wychodził czasem z psem sąsiadki. Jedynie co - to pies musi mieć zdrowe nogi i kręgosłup bowiem schody na piętro strome i wąskie. Rafi sobie da rade, nie jest jamnikiem. Na pytanie co będzie gdyby Pan zachorował - hmmm chwila ciszy... ale ostatecznie potwierdził że syn, który z rodziną mieszka w Puszczykowie może psa zabrać na jakiś czas . Przy poprzednim psiaku, gdy Pan jechał w odwiedziny do córki - pies mieszkał u syna.

Na pewno dużo serca i cierpliwości. Fotel na którym pies może spać przygotowany.

Dałabym zielone światło

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tola napisał:

Super, trzymam kciuki za szybką aklimatyzację piesia:) 

Adopcja błyskawiczna, a  tyle się Rafik wysiedział w schronie i na pewno nadal by siedział, gdyby nie wypatrzyły go Anula i Bogusik

 

Raficzka już wcześniej widziałyśmy ale musiał trochę poczekać na swoją kolej...Miejmy nadzieje,że p.Grzegorz da mu tyle miłości na ile zasługuje :)

20 minut temu, uxmal napisał:

A co słychać u Duni? Otwiera się powolutku na Świat?

Dunia będzie potrzebować więcej czasu,ponieważ musiała żyć w takich warunkach,gdzie człowiek był tylko do karcenia i rzucania jakiegoś "ochłapa" do zjedzenia...:( Nie zna jego bliskości,nie wie co to zabawa i radość z bycia na ogrodzie...:( Na szczęście już swobodnie sie porusza i nie boi obecności kogoś podczas jedzenia.Miejmy nadzieje,że będzie się otwierać powolutku i reagować pozytywnie na świat,który ją otacza :) Puki co jest jak jest....

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha, nie tylko mi się czasami zdarza powiedzieć Tonik zamiast Tofik, ale widzę, że Anuli też :)

Rafi już tą noc prześpi w nowym domu, myślę, że spodoba mu się fotel. Pan bardzo cieszy się psiakiem, wnuki też już go poznały, a Rafi podobno zachowuje się idealnie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, szafirka napisał:

Ha Ha, nie tylko mi się czasami zdarza powiedzieć Tonik zamiast Tofik, ale widzę, że Anuli też :)

Rafi już tą noc prześpi w nowym domu, myślę, że spodoba mu się fotel. Pan bardzo cieszy się psiakiem, wnuki też już go poznały, a Rafi podobno zachowuje się idealnie.

 

Dziękujemy Haniu za info. :) Ja jutro zadzwonię do p.Grzegorza i dowiem się jak minęła noc itd. Teraz wróciłam z pracy i dopiero widziałam zdjęcia,wiec wstawiam :)

27394588_935262163299137_760769421_n.jpg.a09841447d9811fc4c3768c546cd9063.jpg

25564870_935262166632470_6468163_n.jpg.47627852351a72509385ad4ac9f2bd1c.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Moja ślicznotka już w swoim domku ogromnie cieszę się.A P.Grzegorz uśmiechnięty,pogodny,fajnie bo to bardzo dobrze wpływa na psa.

Haniu,bardzo dziękujemy za transport Rafika do Poznania.Szczególne podziękowanie dla Piotra.

A imiona mi się kiełbaszą za dużo ich mam w głowie.

OLX jest wyróżnione do 06.02.18 na razie nie wstawiam Tofika.Miałam wczoraj i dziś znów zapytanie o Rafika.

Haniu to jesteśmy Tobie winne 80,00zł za transport jeszcze.U Ciebie mamy 90,00zł od Fundacji ZEA za fakturę szczepienia.W takim razie pozostaje kwota 10,00zł po odjęciu 80,00zł.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Anula napisał:

Ciekawe jak Rafikowi minęła nocka i ranny spacerek.

 

55 minut temu, szafirka napisał:

Rafi grzeje się w fotelu, a Tofik szaleje z piłką :)

27329330_1878365235808069_1122836070_o_800x600.jpg

 

 

 

Jaki on jest śliczny! Teraz szczęśliwy i jak widać uwielbia zabawy z piłeczką :) Dziękujemy Haniu za zdjęcia!

Rozmawiałam z p.Grzegorzem i wszystko jest dobrze.Rafi przespał noc na swoim fotelu,na spacerku zrobił co trzeba,zjadł śniadanko i wygląda,że zaprzyjaźnił się z pieskiem sąsiadów.Już jechał z Panem autobusem i zachował się nienagannie.Poznaje okoliczne tereny spacerowe i na pewno nie będzie narzekał na brak ruchu...:) Przypomniałam Panu o wszelkich zabezpieczeniach i pilnowania Raficzka jak "oka w głowie" na co odpowiedział,że jest bardzo ostrożny i pilnuje! Zdjęcia będzie przesyłać Haniu Tobie,a Ty albo sama wstawisz albo prześlij mi to wstawię

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od Hani,że transport wyniósł 150zł bo zabrał się tez inny piesek w tym kierunku,więc do rozliczenia 50zł.Jutro po południu mają przyjechać Państwo z Poznania,o których Hania jakiś czas temu wspominała.Państwo zainteresowani adopcją Tofika i chcą go zobaczyć i poznać w realu.Wiedzą,że obowiązuje wizyta p/a i gdyby się zdecydowali,to Tofik nie będzie im jutro wydany.Wszystko rozumieją i nie będzie żadnego problemu aby przyjechać powtórnie :) Ja nie rozmawiałam jeszcze z tym domkiem i przekazuję tylko info. od Hani.Kciuki na jutro bardzo potrzebne!

Pan Grzegorz podesłał Raficzka Hani :)

27394343_1878469789130947_907924200_n.jpg.0c10a21d3c8839aef3303cc489211118.jpg

27156968_1878469782464281_1786505438_n.jpg.2278a533601d6cbe25694c9be9d125c7.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...