Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Hania zrobi za jakiś czas zdjęcia Duni,które będą takie bardziej ogłoszeniowe.Dunia po raz pierwszy sama wyszła z domu i sobie przycupnęła w "bezpiecznym" kąciku.Jak Hania z Piotrkiem i reszta psiaków wracali do domu to poszła za nimi :) A jednak przełamała strach i się odważyła,a przy tym jaka ma dumna minkę ze swojego wielkiego wyczynu...:)

Pod tytułem: "Tu jestem,jak by kto pytał..."

29391277_1908302252814367_939486028_o.jpg.e9107247ca4f737c280fe6e4ea62014d.jpg

 

Taki mały kroczek dla nas, a dla Duni to na pewno wyczyn nie lada!

Mały kroczek, ale jak cieszy!

Link to comment
Share on other sites

27.03.18 nadeszła niespodzianka od P.Łukasza od Rafika. P.Łukasz przesłał 50,00zł jako pomoc dla naszych psiaczków.

P.Łukaszu serdecznie dziękujemy za pomoc.Każda złotówka się liczy,ponieważ jak na razie nie odstępujemy od pomocy dla psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, hop! napisał:

Wielkanocny prezencik dla Duni - KLIKNIJ 

Hop! bardzo dziękujemy za prezencik.Wyróżniłam ogłoszenie.

Dunia była ogłaszana na Wrocław,aktualnie teraz jest na Poznań i Warszawę.Tak sobie myślę,czy Warszawa nie jest zbyt daleko dla zainteresowanych adopcją.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Hop! bardzo dziękujemy za prezencik.Wyróżniłam ogłoszenie.

Dunia była ogłaszana na Wrocław,aktualnie teraz jest na Poznań i Warszawę.Tak sobie myślę,czy Warszawa nie jest zbyt daleko dla zainteresowanych adopcją.

Ja wyróżniłam na 7 dni + codzienne odświeżanie przez 7 dni, a Ty wyróżniłaś w wersji Maxi. :-))

Jak komuś zależy, to odległość nie ma znaczenia. Trzeba próbować. Potem można zmienić na inne miasto.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, hop! napisał:

Ja wyróżniłam na 7 dni + codzienne odświeżanie przez 7 dni, a Ty wyróżniłaś w wersji Maxi. :-))

Jak komuś zależy, to odległość nie ma znaczenia. Trzeba próbować. Potem można zmienić na inne miasto.

Odpowiedziałam na pytanie o możliwość w transporcie.Jak komuś zależy to będzie drążyć temat...:) To  spokojna, bardzo skrzywdzona i pełna dystansu do człowieka sunia,ale bez cienia agresji.Potrzebna indywidualna praca do przystosowania w życiu co dziennym i o taki domek będzie chyba trudno...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Odpowiedziałam na pytanie o możliwość w transporcie.Jak komuś zależy to będzie drążyć temat...:) To  spokojna, bardzo skrzywdzona i pełna dystansu do człowieka sunia,ale bez cienia agresji.Potrzebna indywidualna praca do przystosowania w życiu co dziennym i o taki domek będzie chyba trudno...

Dzięki. Dopiszę informację o transporcie w ogłoszeniu. Dunia jest malutka i śliczna, jej wygląd wzbudza sympatię. To jej atuty. To, że jest spokojna i grzeczna w domu też jest ogromnym plusem. Fakt, że nie lubi wychodzić z domu, nie lubi spacerów dla wielu ludzi będzie na rękę. Takim skrzywdzonym, zdystansowanym do człowieka psiakom bardzo potrzebne są domy. Dobry dom to lekarstwo, które może nie wyleczy całkiem, ale pomoże. Trzeba wierzyć, że Duni się poszczęści. :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, hop! napisał:

Dzięki. Dopiszę informację o transporcie w ogłoszeniu. Dunia jest malutka i śliczna, jej wygląd wzbudza sympatię. To jej atuty. To, że jest spokojna i grzeczna w domu też jest ogromnym plusem. Fakt, że nie lubi wychodzić z domu, nie lubi spacerów dla wielu ludzi będzie na rękę. Takim skrzywdzonym, zdystansowanym do człowieka psiakom bardzo potrzebne są domy. Dobry dom to lekarstwo, które może nie wyleczy całkiem, ale pomoże. Trzeba wierzyć, że Duni się poszczęści. :-)

Tak Jak Tola napisała,lepiej nie umieszczać info w ogłoszeniu,a odpowiedzieć na pytanie w rozmowie telefonicznej.Na fb. wydaje mi się,że można bo nie ma znaczenia czy się odpisze czy będzie to w tekście.Trzymam mocno kciuki za sensowny odzew! :)

27 minut temu, Tola napisał:

Ja bym jednak nie pisała w ogłoszeniu o zwrocie kosztów za transport, bo to może wiele osób zniechęcić nim jeszcze zadzwonią, a

często to dopiero po tej pierwszej rozmowie  zapada decyzja o adopcji...

Masz Martuniu rację i Anula tego nie umieszcza w olx

Link to comment
Share on other sites

Ja w ogłoszeniach piszę że jest możliwa pomoc w organizacji transportu.

Dunieczka to taki wypłoszek jak moja kochana Tofinka. Strachów ma dużo w serduszku ale miłości jeszcze więcej :). Spokojny cierpliwy domek by się przydał dla Duni.

Link to comment
Share on other sites

Dunia podczas świat zaczęła szczekać na hotelikowych gości.Już bardziej swobodnie chodzi i nie ugina tak tylnych łapek.Hania zauważyła,że jedną łapkę trochę dziwnie wykręca i uzgodniłyśmy,że będzie miała zrobione rtg.Nie sprawia jej to żadnego bólu ale jednak wolimy wiedzieć czy czasem to nie jakiś stary uraz...

Dunia zajada smaczka...:)

30074040_1912695965708329_579330821_o.jpg.1efb430a16cb137e2f6dac2a0993106c.jpg

30069825_1912695962374996_1461926673_o.jpg.d0e94965248e6b576c1859a6e285ea34.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...