Jump to content
Dogomania

Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).


Anecik

Recommended Posts

32 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam najmocniej, nie miałam czasu wcześniej siąść do bazarku, jednak za dużo na głowę sobie wzięłam... właśnie pisałam, że dzisiaj wrzucę link... :( anecik, przepraszam.
Podaj mi chociaż nr konta, to coś wpłacę na Jogusia.

Nie ma za co Tyśka. Czas ucieka niepostrzeżenie a już nawet problem w lecznicy był jakie imię wpisać malcowi :) Pomijam już sytuacje domowe. Jak tu żyć bez imienia :D Aż w końcu wymyśliłam.

Konto chętnie prześlę :D. Prośbę mam Tysiu gdybyś mogla udostępniać zbiórkę na Jogusia na FB

https://zrzutka.pl/bfj8yb#wplacili

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, anecik napisał:

Nie ma za co Tyśka. Czas ucieka niepostrzeżenie a już nawet problem w lecznicy był jakie imię wpisać malcowi :) Pomijam już sytuacje domowe. Jak tu żyć bez imienia :D Aż w końcu wymyśliłam.

Konto chętnie prześlę :D. Prośbę mam Tysiu gdybyś mogla udostępniać zbiórkę na Jogusia na FB

https://zrzutka.pl/bfj8yb#wplacili

Oczywiście.... przepraszam, przyjechałam do domu i chciałam odciążyć trochę rodziców i doba okazała się za krótka...

Udostępnię na fp swojego psiaczka - tam mam większy zasięg ;)

Z elficzkowa chcemy Jogusiowi przelać spadek po Miniówce-Mimisi (359zł z groszami), więc powinno być Ci troszkę lżej...

 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Oczywiście.... przepraszam, przyjechałam do domu i chciałam odciążyć trochę rodziców i doba okazała się za krótka...

Udostępnię na fp swojego psiaczka - tam mam większy zasięg ;)

Z elficzkowa chcemy Jogusiowi przelać spadek po Miniówce-Mimisi (359zł z groszami), więc powinno być Ci troszkę lżej...

 

 

16 minut temu, elficzkowa napisał:

Przelew poleciał. 

Jesuuuu taki wielki spadek!!! Bardzo dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anecik napisał:

 

Jesuuuu taki wielki spadek!!! Bardzo dziękuje:)

Podziękowania przede wszystkim należą się Darczyńcom Minióweczki
wątek:

 - my miałyśmy tylko przyjemność zrobić w Ich imieniu prezent dla Jogusia i Ciebie, żebyś się tak nie martwiła kosztami :)
Przelew dojdzie dopiero po świętach.

Zbiórka udostępniona na fp mojego psa ;)
 

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuję Wam wszystkim za to ,że jesteście ,że razem udaje się nam pomagać tym najlepszym , najukochańszym i tak niestety często krzywdzonym istotom jakimi są psiaki.

Życzę Wam i sobie żeby te Święta były dobre , spokojne i żeby ludzie zrozumieli,że warto widzieć krzywdę , pomagać skrzywdzonym a co najważniejsze nigdy nie krzywdzić żadnego stworzenia.

anecik świat jest lepszy dzięki takim ludziom jak Ty i dobre dusze z Dogomanii:)

Link to comment
Share on other sites

Yogi dziękuje za życzenia :)

Ma się dobrze, apetycik dopisuje aż za bardzo, staram się jakoś ograniczyć mu ruch ale slabo nam to wychodzi. Jak idzie na sioo to zapierdziela na tych trzech łapkach aż się kurzy. Na psiaki nadal sobie warknie - najczęściej na Ronisia bo zazdrośniki są. Zaczął wydawać głos :). Oczka już nie są przekrwione, rana nad oczkiem wyschła i się "zgubiła" :). Pewnie zostanie mu mala blizna. Na brzuszku też już otarcie wygojone. Fajny pekinuś.

 

Wpłynęła wplata od Skarpety Plaskatych - 200 zł i od elficzkowej z konta Mini - 359,60. Bardzo, bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Joguś jest słodziaczkiem, jak piszesz tak o nim to aż nie da się go nie lubić :)

anecik, przede wszystkim podziękowania należą się Tobie, zapewniłaś mu BDT :)

Bo to taki Miś. Miś Yogi. Jogi Bu Bu:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2017 o 13:19, anecik napisał:

Yogi dziękuje za życzenia :)

Ma się dobrze, apetycik dopisuje aż za bardzo, staram się jakoś ograniczyć mu ruch ale slabo nam to wychodzi. Jak idzie na sioo to zapierdziela na tych trzech łapkach aż się kurzy. Na psiaki nadal sobie warknie - najczęściej na Ronisia bo zazdrośniki są. Zaczął wydawać głos :). Oczka już nie są przekrwione, rana nad oczkiem wyschła i się "zgubiła" :). Pewnie zostanie mu mala blizna. Na brzuszku też już otarcie wygojone. Fajny pekinuś.

 

Wpłynęła wplata od Skarpety Plaskatych - 200 zł i od elficzkowej z konta Mini - 359,60. Bardzo, bardzo dziękuję.

Fajnie czytać takie wieści ,że jest lepiej, że psiak dzięki cudownej opiece wraca do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

wyslalam obiecane pare groszy na potrzeby psiaka, niestety stalej nie dam, za duzo mam podopiecznych, starych psow

Dziękuję Teresko :)

Wpłynęła również kwota 50 zł od ona03 - dziękuję Iwonko :)

 

Yoguś przekochany psiulek.

Blizna nad oczkiem widoczna. Jutro jedziemy do weta, zobaczymy co tam w łapince słychać :)

P1140165.jpg.3169a85ea5bc56e9d7bbdafa1d9ca3ca.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...