Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 19.12.2017 o 01:17, agat21 napisał:

Czy Kawa jest zgodna z innymi psami i kotami? Co o niej wiadomo? Kiedy dokładnie ma jechać do Zamościa?

Z psami raczej tak, z kotami nie wiem, ale to szczeniak, powinna się nauczyć.
Ma czas do końca roku.


Może to i lepiej, że jadą do Judyty? Minie ten szał świąteczny, ludzie bardziej świadomie będa brali psy... a Judyta ma spore przebicie.
Dobrze, że jest taka osoba, jak Judyta :)

Mamusia zostaje u Murki?

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem czy się cieszyć, czy nie. W sumie to zaskoczona jestem bo dopiero co kilka dni temu czytałam, że szczeniaki nie są wydawane przed świętami, a teraz czytam, że jednak maluch jutro jedzie do domu.  Niech Ci się szczęści maleńki, bądź szczęśliwy w swoim domku, rośnij zdrowo i obyś już nigdy nie zaznał bezdomności.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, helli napisał:

Mamma chyba będzie płakać za nimi, ale mogłaby być nadal na mrozie i patrzeć jak umierają z zimna

Ona już ich odpędza, już ich nie karmi. Także to chyba najlepszy czas na rozłąkę, zwłaszcza, że małe coraz bardziej rozrabiają i jej dokuczają:)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, seramarias napisał:

No nie wiem czy się cieszyć, czy nie. W sumie to zaskoczona jestem bo dopiero co kilka dni temu czytałam, że szczeniaki nie są wydawane przed świętami, a teraz czytam, że jednak maluch jutro jedzie do domu.  Niech Ci się szczęści maleńki, bądź szczęśliwy w swoim domku, rośnij zdrowo i obyś już nigdy nie zaznał bezdomności.

wydaje mi się że ten domek dzwonił sporo przed świątecznym szałem - bo teraz mnóstwo osób " na szybko " szuka prezentu dla dziecka - sama miałam dzisiaj 2 tel o 5 miesięczną koteczkę - i państwo chcieli przyjechać najlepiej rano w Wigilie bo gdzie do Wigilii " przetrzymają " prezent ???? to dopiero zagwostka :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jo37 napisał:

Domek został prześwietlony przez Nutusię. Piesek nie jest prezentem.

Szczeniaczki zostały przekazane fundacji a jedyny piesek, który znalazł dom też już jest w DS.

Pani przekazała 40,00 zł za transport.   

Pani powiedziała też, że wpłaci coś na Fundację ZEA, bo przyznała, że nie pomyślała o tym, żeby wesprzeć transport.

 

Tu jeszcze fotka tuż przed wyjazdem:

8880ceed20626ac8gen.jpg

 

Transport kosztował 140 zł, tzn. całość trasy wyniosła 280 zł, ale jechała też sunia Zorka do DS (okolice Skierniewic), więc rozłożyło się po połowie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

                             Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codzien nych zmagań  i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                        Znalezione obrazy dla zapytania merry christmas malamut

Link to comment
Share on other sites

Niech te Święta, tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek,

niechaj gwiazdka z nieba leci.

niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada,

niechaj piesek w nocy gada.

niech choinka pachnie pięknie,

no i radość będzie wszędzie! 

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie grafika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...