Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

18 minut temu, ewu napisał:

Jutro rano moja Znajoma zabiera sunię i wiezie do Wrocławia ( za zwrot kosztów). Sunię przekaże Ulvehim i u Ulv mała poczeka na dalszy transport.

Dziękuję Ulv za pomoc:)

Dziękujemy też Basiu Twojej znajomej :)

Wspaniale, ze już jutro mała opuści to straszne miejsce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, ewu napisał:

Jutro rano moja Znajoma zabiera sunię i wiezie do Wrocławia ( za zwrot kosztów). Sunię przekaże Ulvehim i u Ulv mała poczeka na dalszy transport.

Dziękuję Ulv za pomoc:)

No to pozostaje nam trzymać kciuki za szczęśliwą podróż !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Z Wrocławia do kikou jest znaczeni dalej. W obie strony 0k.270 km.

Czy transoprt z Wrocławia do kikou już jest załatwiony ?

No tak napisalem-140km w jedną stronę,czyli tam i z powrotem -300 .A transport jest ,załatwiały to Ulv i Anica

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Hendra napisał:

Havanko,mogę ściągać z Twojego bazarku transportowego ? Z wrocławia do Kikou jest ok.140km,w zaokrągleniu trzeba uzbierać na  300 km+ dowóz do Wrocławia-jeżeli pociągiem,to na bilet kolejowy - kto wie ile ?

Hendra, no jasne ! Ściągaj. Masz tu link do jednego z bazarków transportowych:

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, renatka_s napisał:

Czy pieniądze wpłacamy na konto Elik?, bo ja deklarowałam 20 zł jednorazowo i chciałabym wpłacić

Dziękuję serdecznie za pomoc dla suni       5a21144c70abf_kwiatki9.JPG.b158ac915feaff58dd405f0636ff1f19.JPG

Tak :)na moje i nie moje :) Każdy psiak, dla którego jestem skarbnikiem ma swoje odrębne konto. Zaraz podam :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2017 o 17:07, Jo37 napisał:

Czy mogę poprosić o potwierdzenie na wątku bazarku wpłaty.

 

 

Dnia 29.11.2017 o 20:28, Havanka napisał:

Elu, dziękuję ! Dobrze, ze o nim przypomniałaś, bo coś cichutko się zrobiło.

Zapraszam tam, wszystkich fanów naszej suni !

 

Dnia 30.11.2017 o 09:29, Hendra napisał:

Biedusia ma co prawda troszkę kasy ale i duże wydatki przed nią spróbuję zrobić dla niej bazarek kilometrowy,tylko chciałbym wiedzieć ile kilometrów ma przejechać.

Nigdy nie robiłem bazarków,ale może Hawanka da mi jakieś wytyczne ? Widzę,że to mistrzyni bazarków cegiełkowych

 

23 godziny temu, Patrycja96 napisał:

Można o numer konta prosić bo nie dostałam

 

22 godziny temu, Havanka napisał:

Kochana Elu, są osoby, które robią więcej niż ja i za to mam do nich wielki szacunek.

Hendra, był czas, kiedy ja też nic nie umiałam. Podpatrywałam, jak to robią inni, pytałam i w końcu odważyłam się. Tobie też się uda. Chętnie pomogę, jak będzie trzeba.

 

22 godziny temu, b-b napisał:

Obiecamy.

Kochani pomóżcie w podrzucaniu kiedy mnie nie będzie

 

 

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

zapraszam na bazarek z obiecanymi fantami od Pani Irenki,

50% dochodu dla staruszki ptak-ruchomy-obrazek-0543.gif

 

 

11 godzin temu, koja napisał:

Poproszę o numer konta - coś wpłacę jednorazowo.

 

2 godziny temu, renatka_s napisał:

Czy pieniądze wpłacamy na konto Elik?, bo ja deklarowałam 20 zł jednorazowo i chciałabym wpłacić

Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Tylko 1 dzień mnie nie było, a tu tyle dobrego dla suni się podziało    

Tak wiele dobrych duszyczek się tu zebrało, żeby pomóc stareńkiej suni. Nawet super Chłopak się pojawił :) 

Jesteście WSPANIALI  5a2117805f99f_kciukiok8.jpg.a6d5622e229f0032193ecc1238e3bc73.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam na mapie, z Gliwic do Zgorzelca jest 311 km, w dwie strony będzie to 622 km.

A jeszcze trzeba z Gliwic podjechać doi schronu i odebrać suczkę, wrócić na trasę Gliwic i jechać do Wrocławia. 

Myślę, ze w dwie strony, razem z  przystankiem w schronisku jak nic wyjdzie 650 km. I może taka liczbę należy wpisać w bazarku kilometrowym.

Suczka na całej trasie będzie transportowana autem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę prosić o założenie bazarku imiennego dla suczki o takim tytule:

 

 

"Zostań świętym Mikołajem i daj imie starszej suczce z guzami , do 06.12.2017r., g. 20.00 "

 

Witam !

 

Organizuję  bazarek  imienny dla starszej suczki, która oprócz guzów na listwie mlecznej i słusznego wieku około 8-10 lat nie ma nic...............

 

Możemy jej pomóc, mamy dla niej miejsce u kikou (hotelik dla starszych psiaków), i w najbliższy weekend tam trafi.

Hotelik kosztuje 250 zł miesięcznie + koszty weterynaryjne.

Wpłaty stałe na suczkę juz mamy,  jednorazowe dość szybko się rozejdą, choćby na badania i ewentualny zabieg operacyjny.

 

Suczka jeszcze nei wie, ze będzie w hoteliku...

 

Nie ma nawet swojego imienia.....

Oto suczka:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...