Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

46 minut temu, Hendra napisał:

Mój pierwszy raz,mam nadzieję że damy radę,ale ratunku !!! Jak zmienić tytuł bazarku ???? Bardzo proszę o instrukcje !!

 

Chcesz zmienić tytuł na: "Na drogę...."

Na dole pierwszego postu, w którym mieści się także tytuł są napisy: Cytuj  Edytuj.  Lewym klawiszem myszki kliknij w Edytuj

edytowanie1.png.12bb99c638f10177239ce2b911f852e6.png

Na samej górze w okienku jest tytuł, który chcesz zmienić.

Po jego zmianie kliknij w Edit Topic, który znajduje się na dole okna.

edytowanie3.png.062dd1f6137c47f81fb7d6a72a68153d.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Aniu, nie cytuję coby strony nie zajmować. Tak pięknie wszystko opisałaś :) Gębusia sama mi się uśmiecha :) Ogromnie mnie cieszy, że sunia już w ciepełku i że będzie miała udzielona pomoc weta. Serce się raduje.

Masz rację z tymi szelkami, ale to wydaje mi się nie jest takie proste w realizacji. Trzeba byłoby znać wymiary psiaczka. Oczywiście to da się zrobić, tylko zazwyczaj jest zbyt mało czasu od podjęcia decyzji do zabrania psiaka ze schronu.

 

...Też tak myślę ,Eluniu ale na ile się da, musimy o tym pamiętać! Magda jest osobą ,która pracuje z psami, wie jak się zachować w trudnych sytuacjach, zna psy i ich psychikę , jeśli tak doradza, to lepiej jej posłuchać ;)  może ,kiedyś Ci opowiem jak skończyła się moja pierwsza wizyta p/adopcyjna :(

1 godzinę temu, Hendra napisał:

Mój pierwszy raz,mam nadzieję że damy radę,ale ratunku !!! Jak zmienić tytuł bazarku ???? Bardzo proszę o instrukcje !!

 

Noooo... Gratulacje!okok.gif  ... lecę na bazarek.

Magda, bardzo Dziękujemy! za wszystkobuziak.gif     

... ciekawe jak pierwsza noc suni ,poza schroniskiem?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o szelki, to najlepiej kupić guardy z dużą regulacją, wtedy z reguły się udaje dopasować ;) obroże półzacisk też z regulacją i wystarczy dobrać na zasadzie mały- średni - duży pies . Ewentualnie obroża zapinana na dziurki, solidna. A najlepiej i szelki i obroża. 

Niestety jest sporo przypadków, gdzie pies po adopcji ucieka, bo np wyszedł z obroży. A czasem kończy się to tragicznie... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jakie piękne wieści :)
Uwielbiam właśnie takie psiaczki: spokojne, wychowane już, nie przepadam za szczeniaczkami :) Mój dopiero jak miał te 4-5lat uważałam, że zrobił się tak naprawdę fajny :)


Wierzę, że ktoś ją pokocha i nie jest taką babulinką, jak tutaj została określona. W przypadku małych psów te 8-10lat to pół życia dopiero. Mój jako prawie 9latek obecnie ma wyniki młodego psiaka, wszyscy myślą że ma rok, może dwa. Są w szoku jak dowiadują się, że on już tyle drepta po tym świecie.
 

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Hendra napisał:

Spróbuję wieczorem,o ile znowu mogę pościągać od Havanki

Rozkręca nam się Wujcio :)

 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

W przypadku małych psów te 8-10lat to pół życia dopiero.

No właśnie. Dopiero pół :)

Wspaniale,że mała jest taka mątra. Teraz najważniejsze badania i ....to co wet zaleci.

Trzymam kciuki za ciebie maleńka.

 

3 godziny temu, ulvhedinn napisał:

 A najlepiej i szelki i obroża. 

Zgadzam się, że podwójne zabezpieczenie to najlepsza opcja.

Czy możemy liczyć na jakieś zdjęcie małej? :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, anica napisał:

Biegnę z wiadomościami , przepraszam ,że tak długo to trwało , ale dzisiaj ...telefon dzwoni, bez przerwy, w różnych sprawach i nijak nie mogę usiąść ,żeby podzielić się z Wami tym co przekazała mi Magda przez telefon, mam nadzieję ,że jutro dowiem się jeszcze więcej bo obiecała ,że przyjdzie do sklepu. Sunia jest bardzo spokojna i tolerancyjna, nie szczeka na koty ani na psy, bardzo łagodna i przyjazna, zachowuje czystość po kilku godzinach w domciu, pokazuje ,że chce wyjść, nie ma choroby lokomocyjnej, nie wymiotowała w samochodzie, Magda bardzo ciepło mówi o suni, że to .. jest bardzo kochana dziewczyna, która jeszcze potrafi zaskoczyć/ w tym pozytywnym sensie/ mądra, spokojna ,kochana, ale jak to po schronisku , dziewczynka dawno pewnie wanny nie widziała, Magda mówi ,że musi się streszczać bo wytrzymać się w domu nie da! taki "śmierdziuszek'  ,że koniecznie najpierw futro trzeba wyprać, a później będą się dalej poznawać :) niestety , zdarzył się incydent i całe szczęście ,że Magda jak to ujęła... "jest przygotowana na problemy"   szczeliła 'klamra' przy obroży,/ która była w fatalnym stanie/ sunia została szybko złapana i skończyło się na strachu, ale na przyszłość Magda bardzo prosi, zwłaszcza przy piesach przewożonych ze schroniska, szelki, jeszcze raz szelki!..i najlepiej szelki!  jeśli już nie ma to w ostateczności obroża ale tylko zacisk!  pieski są wystraszone, po schronisku, podróż, obcy ludzie, 'wypinają' się z obroży w szoku i o nieszczęście ,nie trudno! proszę o przekazanie tej prośby osobie, która odbierała sunię ze schroniska/ tak na przyszłość/, pomyślałam ,że .. myśmy też nie pomyślały.. teraz już będę na pewno pamiętała!... jak rozmawiałam z Magdą przez telefon i słyszałam jak przemawiała do suni, która była przy niej... byłam taka szczęśliwa! tak mi było ciepło na serduchuserduszka2.gif

Dziękuję Wam wszystkie kochane ciocie! kwiatek.gif kolejne życie uratowane! bo u Kikou, będzie miała jak w 'raju'

Dziekuje pieknie sa przekazanie wiadomosci o suni.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ulvhedinn napisał:

Jeśli chodzi o szelki, to najlepiej kupić guardy z dużą regulacją, wtedy z reguły się udaje dopasować ;) obroże półzacisk też z regulacją i wystarczy dobrać na zasadzie mały- średni - duży pies . Ewentualnie obroża zapinana na dziurki, solidna. A najlepiej i szelki i obroża. 

Niestety jest sporo przypadków, gdzie pies po adopcji ucieka, bo np wyszedł z obroży. A czasem kończy się to tragicznie... 

Uczymy sie caly czas....ale z tego co wiem, to zgadzam sie z tym, ze guardy najlepsze.

 Toske w takich przywiozla mi ewu. Moj Grafi wyszedl ze schronu w obrozy, ale zaraz zostal "przepakowany" w szelki. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Jolanta08 napisał:

Wpraszam się na wątek suni i postaram się jakoś pomóc ,choćby jednorazowo. Takie staruszki po prostu mnie powalają

Witaj na Wątku sunieczki :) Dziękujemy i zapraszamy do częstych odwiedzin.

Na PW podam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Wpraszam się na wątek suni i postaram się jakoś pomóc ,choćby jednorazowo. Takie staruszki po prostu mnie powalają

Witamy serdecznie Jolanto, Pięknie dziękujemy za wsparcie81.gif  każdy pieniążek na wagę złota, sunieczkę czeka operacja... nawet nie spytałam czy te guzy ma na jednej listwie mlecznej? czy na dwóch?  bo może być tak ,że będą kolejne operacje?  ale to już może poczekajmy jak będzie u Kikou,

Jutro zdaje się sunia wyrusza w drogę, Magda wszystko nadzoruje, musi jednak zostać ze swoim stadem, zatrzymały ją pilne sprawy, pojedzie Basia, dzisiaj jak rozmawialiśmy ,spytała ... ''czy sunia miała czyszczone ząbki?  dziwne?.. ale tak ładnie wygladają?... pycholek siwy, jakby stareńka była? a zięby jak u młodej?  i jest taka ... dziarska.. żywotna!  cieszy mnie  to bardzothumbup.gif

4 godziny temu, b-b napisał:

Czy możemy liczyć na jakieś zdjęcie małej? :)

Bogda, na razie Nie! musimy poczekać na foty! Kikou, zawsze ładnie foci ;) umówiłyśmy się dzisiaj z Ulv, niestety nie mogła przyjść, ma co robić, daję słowook2.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

 

Bogda, na razie Nie! musimy poczekać na foty! Kikou, zawsze ładnie foci ;) umówiłyśmy się dzisiaj z Ulv, niestety nie mogła przyjść, ma co robić, daję słowook2.gif

Poczekamy.

Najważniejsze, ze dziewczyna już bezpieczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...