Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

6 godzin temu, Poker napisał:

Kolega pojechał dziś do Tych. Mogę spytać czy da radę ją przewieźć do Wrocławia. Tylko czy ktoś dałby radę wyciągnąć ją na cito , przywieźć do Gliwic  i co potem z trasą do kikou ?

... ja ze swojej strony załatwiłam to tak, jeśli sunia już będzie we Wrocławiu, szukamy transportu dalej, może coś będzie mogła pomóc Ulv? podobno ktoś może jechać w weekend? sprawdzi to , może załatwić przechowanie suni dwa ,trzy dni do chwili transportu, jeśli zajdzie taka konieczność, niestety teraz również wychodzę ,zajrzę po 20...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Obecnie sytuacja wyglada tak:

Suczka jest zarezerwowana w schronie, czyli nikt jej nie zwinie nam.

Suczka od jutra moze byc u kikou. 

Jesli do rana znajdziemy transport, to jutro trafi do hoteliku. 

Rozmawialam z Ulv i jesli zalatwi na jutro transport, to kolezanka ewu dowiezie sunie do Wroclawia, a stamtad do kikou.

 Jesli jutro sie nie uda, to przekladamy to na weekend.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Już mamy pełne 250,00 zł  :) 

Dzisiaj zadzwoniła do mnie kochana Anna Gr, która choć nie pisze na dogomanii, bardzo aktywnie pomagająca psiakom tak finansowo, jak i przygarniając te, których nikt inny nie chce przygarnąć. Kochana Anna Gr wypatrzyła wątek naszej suni i powiedziała, że będzie wpłacać brakujące 30,00 zł miesięcznie, byle tylko sunia opuściła schron.

Pani Aniu, bardzo serdecznie, ogromnie serdecznie dziękuję Pani z całego serca za Pani serce

5a1c8251b1084_kwiatki5.jpg.0849c30a80247a6df5237bd4bff3cd3c.jpg

Teraz tylko załatwić transport i sunia spokojnie może jechać po lepsze życie. Na koncie są już pieniądze, z których można opłacić transport. Uważam, że sytuacja jest wyjątkowa. Sunia powinna jak najszybciej opuścić schron, aby mogła zostać postawiona diagnoza.

Na koncie suni są już poniższe wpłaty

. .     . . .350,00 zł  -  memory i Wiktor  -  27.11.

. .    .    . .30,00 zł  -  helli  XI  -  27.11.

. .    .    . .30,00 zł  -  helli  -  27.11.

. .    .    . .20,00 zł  -  uxmal  XI  -  27.11.

. .    .    . .10,00 zł  -  Agnieszka103  XI  -  28.11.

. .    .    . .40,00 zł  -  Jo37  -  bazarek  -  28.11.

. .    .    . .15,00 zł  -  kioshi  -  29.11.

. .    .    . .40,00 zł  -  MALWA  XI-XII  -  29.11.

. .    .    . .50,00 zł  -  seramiaris  -  29.11.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

...... . . 585,00 

 

Super !!!

Mamy komplet deklaracji !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Czy mogę poprosić o potwierdzenie na wątku bazarku wpłaty.

 

Już biegnę potwierdzić :) Bardzo dziękujemy za wpłatę  5a1efc4d6a4fd_gifniewinny.gif.d2b189001b24d33da017dc9e7347f499.gif

11 minut temu, MALWA napisał:

Obecnie sytuacja wyglada tak:

Suczka jest zarezerwowana w schronie, czyli nikt jej nie zwinie nam.

Suczka od jutra moze byc u kikou. 

Jesli do rana znajdziemy transport, to jutro trafi do hoteliku. 

Rozmawialam z Ulv i jesli zalatwi na jutro transport, to kolezanka ewu dowiezie sunie do Wroclawia, a stamtad do kikou.

 Jesli jutro sie nie uda, to przekladamy to na weekend.

Uffff oby wszystko udało się tak, jak zaplanowałaś i obyśmy jak najszybciej zobaczyli uśmiechnięty pycholek suni.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

A ja zapraszam na bazarek, który zrobiła dla naszej sunieczki kochana Havanka. Wielkie dzięki Havanko.

Pewnie tu już był reklamowany ten bazarek, ale nie zaszkodzi zareklamować jeszcze raz :)

 

Elu, dziękuję ! Dobrze, ze o nim przypomniałaś, bo coś cichutko się zrobiło.

Zapraszam tam, wszystkich fanów naszej suni !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nadal mocno zaciskamy, jeśli chodzi o ten jutrzejszy transport do kikou,to jeszcze nic nie jest ,konkretnie dogadane, ale jeśli jutro sunia przyjedzie do Wrocławia to ,Ulv obiecała ,że ja zakwateruje na te dwa-trzy dni, ale czy na jutro jest przewidziany transport do Wrocławia?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

Nadal mocno zaciskamy, jeśli chodzi o ten jutrzejszy transport do kikou,to jeszcze nic nie jest ,konkretnie dogadane, ale jeśli jutro sunia przyjedzie do Wrocławia to ,Ulv obiecała ,że ja zakwateruje na te dwa-trzy dni, ale czy na jutro jest przewidziany transport do Wrocławia?

Jest przewidziany, ale czy uda się go załatwić ?

Cytat

Jesli do rana znajdziemy transport, to jutro trafi do hoteliku. 

 

1 minutę temu, anica napisał:

.. to ja ,to zrobię Elu , naszej Havance ,należy się Sto milionów, lajkówflircik.gif

Wielgachne dzięki, masz rację - się Jej należy Sto milionów, lajków !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Malwa  jest transport, proszę dzwoń pod ten sam numer i dograjcie szczegóły , jeśli dobrze pamiętam to ma być za zwrot kosztów? jeśli coś pokręciłam to proszę prostujcie mnie, nie chciała bym, żeby wyszły jakieś nieporozumienia , proszę spytaj o koszty i będziemy martwić się dalej 57.gif

,, no ,to kciuki na pokładthumbsup.gif

aaaa... miło było, Ciebie poznaćbiggrin.gif i  przepraszam za ten pośpiech.

Link to comment
Share on other sites

Biedusia ma co prawda troszkę kasy ale i duże wydatki przed nią spróbuję zrobić dla niej bazarek kilometrowy,tylko chciałbym wiedzieć ile kilometrów ma przejechać.

Nigdy nie robiłem bazarków,ale może Hawanka da mi jakieś wytyczne ? Widzę,że to mistrzyni bazarków cegiełkowych

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, malagos napisał:

Tak jest! Kciuki są!

... zawsze się sprawdzają, dziękujemyok.gif

46 minut temu, Hendra napisał:

Biedusia ma co prawda troszkę kasy ale i duże wydatki przed nią spróbuję zrobić dla niej bazarek kilometrowy,tylko chciałbym wiedzieć ile kilometrów ma przejechać.

Nigdy nie robiłem bazarków,ale może Hawanka da mi jakieś wytyczne ? Widzę,że to mistrzyni bazarków cegiełkowych

... super pomysł!  to masz już ...pierwszą klientkęokok.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

... i Tobie, teżflircik.gif

I wszystkim  się należy i uś  :)

Kochana Elu, są osoby, które robią więcej niż ja i za to mam do nich wielki szacunek.

1 godzinę temu, Hendra napisał:

Biedusia ma co prawda troszkę kasy ale i duże wydatki przed nią spróbuję zrobić dla niej bazarek kilometrowy,tylko chciałbym wiedzieć ile kilometrów ma przejechać.

Nigdy nie robiłem bazarków,ale może Hawanka da mi jakieś wytyczne ? Widzę,że to mistrzyni bazarków cegiełkowych

Hendra, był czas, kiedy ja też nic nie umiałam. Podpatrywałam, jak to robią inni, pytałam i w końcu odważyłam się. Tobie też się uda. Chętnie pomogę, jak będzie trzeba.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...