Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Kochani,mam wiadomość od p.Grzegorza,że psiaki całe i zdrowe zostały przekazane Piotrkowi :)

Cudownie, to już niedługo będzie info od Anulki, a zaraz potem  od szafirki :)

Nie mogę się doczekać!

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wspaniale !

A ja serdecznie zapraszam na bazarek dla trzech zamojskich szczęśliwców, którzy zaczynają nowe życie !

 

Eluś - dziękuję, już pędzę:)

Reklamujcie kochane bazarek, zapraszajcie - to  szansa na uzbieranie jak największej kwoty na transport...

Te 3 kochane duszyczki maja tylko nas, trzeba im pomoc dojechać do celu:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Ufffff już się bałam , że któreś okazało się panikarzem...albo co gorsza agresorem i nie idzie ich do auta załadować.

Bardzo Wam wszystkim za pomoc tam na miejscu DZIĘKUJEMY!!!! :*

Podeślij mi Tolu dane do przelewu i sumę za szeleczki i smycz dla Tośka .

 

No to szczęśliwej podróży maluchy!

 

To zawsze prezent od fundacji dla szczęściarzy:)

Link to comment
Share on other sites

Teoś ze swoimi towarzyszami dotarł już do naszego domku. Teoś jest najbardziej przestraszony, szedł na wieczorną toaletę jakby coś go bolało, ale to chyba stres. Jedyne co zauważyłam od razu to... wychudzone ciałko psiaczka, kręgosłup na wierzchu :( jeszcze tak wychudzonego pieska z Zamościa nie mieliśmy :( od razu moja propozycja - animonda, albo dolina noteci i to w sporych ilościach. Teoś zjadł kolację łapczywie, może inne psy wyjadały mu jego porcję w schronie? będę obserwować jak sobie radzi w towarzystwie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Figunia napisał:

Tosia...Teos, hmmm, widze podobienstwo nie tylko fizyczne...:)

Teosiu, bedziesz mial niebawem taki szczesliwy pycholek jak Tosia Cioci Malwy. Jestem tego pewna! :)

 

Nie ma innego wyjścia ;)

11 godzin temu, iwna5702 napisał:

Dzień dobry witam się na wątku :) 

Serdecznie witamy :)

11 godzin temu, anica napisał:

Bogda, kochana, wcześniej napisałam, że to co robisz jest.. Budujące!loveyy3.gif może teraz dodam ,że ...Godne, naśladowania! może właśnie tak trzeba  i skorzystam z okazji ,żeby zaprosić do Iguni, może też tej suni się uda?...

 

Już lecę zobaczyć Aniu :)

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Kochani,mam wiadomość od p.Grzegorza,że psiaki całe i zdrowe zostały przekazane Piotrkowi :)

Dzięujemy za wieści. Niestety nie mogłam wcześniej odpisać choć czytałam :)

6 godzin temu, Havanka napisał:

Wspaniale !

A ja serdecznie zapraszam na bazarek dla trzech zamojskich szczęśliwców, którzy zaczynają nowe życie !

 

Dziękujemy Havanko jeszcze raz :*

5 godzin temu, Tola napisał:

To zawsze prezent od fundacji dla szczęściarzy:)

Tolu ogromne dzięki za kolejny dar :)

4 godziny temu, elik napisał:

Dopiero dotarłam na watek i ogromnie się cieszę, że psiaczki bez przeszkód dały się zapakować do drogi. Top już blisko 10 godzin od startu. Pewnie już bardzo blisko celu podróży.

Wszystkiego najlepszego psiaczki kochane !

A ja dopiero teraz jestem ;)

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Teoś ze swoimi towarzyszami dotarł już do naszego domku. Teoś jest najbardziej przestraszony, szedł na wieczorną toaletę jakby coś go bolało, ale to chyba stres. Jedyne co zauważyłam od razu to... wychudzone ciałko psiaczka, kręgosłup na wierzchu :( jeszcze tak wychudzonego pieska z Zamościa nie mieliśmy :( od razu moja propozycja - animonda, albo dolina noteci i to w sporych ilościach. Teoś zjadł kolację łapczywie, może inne psy wyjadały mu jego porcję w schronie? będę obserwować jak sobie radzi w towarzystwie.

Biedaczysko. Możliwe, ze był odganiany od miski...

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Bidak :(, jak dobrze że dostał swoją szansę na lepsze życie.

Czyli chyba dobrze mi serce podpowiedziało...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Teoś ze swoimi towarzyszami dotarł już do naszego domku. Teoś jest najbardziej przestraszony, szedł na wieczorną toaletę jakby coś go bolało, ale to chyba stres. Jedyne co zauważyłam od razu to... wychudzone ciałko psiaczka, kręgosłup na wierzchu :( jeszcze tak wychudzonego pieska z Zamościa nie mieliśmy :( od razu moja propozycja - animonda, albo dolina noteci i to w sporych ilościach. Teoś zjadł kolację łapczywie, może inne psy wyjadały mu jego porcję w schronie? będę obserwować jak sobie radzi w towarzystwie.

 

7 minut temu, b-b napisał:

. . .

 

Biedaczysko. Możliwe, ze był odganiany od miski...

Czyli chyba dobrze mi serce podpowiedziało...

Dobrze, a nawet bardzo dobrze :)

Trzeba przyznać, że na zdjęciach nie widać, że jest z niego taka chudzinka, ale to pewnie przez tą rozwichrzoną "fryzurę". Biedaczysko wreszcie będzie sie mógł spokojnie najeść do syta.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, elik napisał:

Masz rację. To byłby najlepszy powód jego chudości.

Może panikuję? Trzeba dać małemu kilka dni a Hani czas i pewnie wypatrzy czego powodem jest jego chudość

17 minut temu, Jo37 napisał:

Zapraszam na bazarek z którego 15% jest dla Teosia

 

Serdecznie dziękujemy!!! :)

14 minut temu, Poker napisał:

Cieszę się  ,ze chłopak już w dobrych rękach. 

Ja też Pokerku :)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Havanka napisał:

Kochane, potrzebuję pomocy w rozsyłaniu zaproszeń na bazarek kilometrowy. Kto moze pomóc?

Wieczorem będę w domu to pomogę.

Zawsze wysyłam zaproszenia z listy Komu można wysłać zaproszenie.

daj znać czy od początku czy już do kogoś wysłałaś?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...