Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Witam :) Tak, byłam w pracy, a po,  musiałam  uskutecznić spacer z psiurkami, potem obiad i inne domowe sprawy, ale już jestem :)

Każdy psiak, dla którego jestem skarbnikiem ma swoje osobne konto więc prawdopodobnie jest to inne konto, niż to,które masz, chociaż może się zdarzyć, że jest to to samo, bo po jakimś czasie od adopcji, to konto dostaje nowy psiaczek  :)

 

Zaraz porozsyłam nr konta. W tytule przelewu proszę wpisywać nick + dla Teo. Np alina135 dla Teo

 

Tak myślałam dlatego poprosiłam o dane do przelewu.Przelew poszedł jeden ja i Bogusik.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, memory napisał:

Przelew dla Teo w drodze.

250 zł z puli Wiktora na pierwszy miesiąc hotelowania pieska - da to trochę czasu na zorientowanie się w niezbędnych wydatkach i zebraniu deklaracji. 

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tak myślałam dlatego poprosiłam o dane do przelewu.Przelew poszedł jeden ja i Bogusik.

Bardzo pięknie dziękujemy :) Jak zwykle poinformuję gdy kasiorka zamelduje się na koncie Teosia.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

I ja również, dziękuję za zaproszenie :) Bogduś jesteś naprawdę .dzielna , pięknie, że malec dostał od Ciebie "swoją" szansębuzki.gif

nie dziwię się ,że nie mogłaś zapomnieć jego oczu!... mnie serce ścisnęło... że tamte dwa biedactwa , musiały zostać w schronie... smutno....i tak jest zawsze!!  nie ma pełnej radości, bo wiemy ,że jest tyle jeszcze ... do uratowania!... ehhh mi się zebrało... ale cieszę się bo pierwszy krok zrobiłaś! i pewnie nie ostatnioczko2.gif

... jak na razie nie jestem w stanie nic zadeklarować ale będę wspierać ,ciepłymi myślami :)

Aniu wiesz sama, że i obecność na wątku, kilka ciepłych słów czasami działają cuda :)

 

7 godzin temu, memory napisał:

Proszę o dane do przelewu :)

Pięknie dziękujemy! :)

7 godzin temu, szafirka napisał:

Teoś i reszta ekipy, która do nas jedzie ma już zarezerwowane spa na poniedziałek :)

Będzie się działo :D

6 godzin temu, tatankas napisał:

Na razie podrzucę małego ;)

Witamy i do zaglądania zapraszamy :)

5 godzin temu, Havanka napisał:

Nie wiem kto zrobił już banerek dla Teosia, ale jest SUPER ! Skopiowałam od Tianku. 2m63h8w.jpg

Bardzo dziękujemy. Jest śliczny! 

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Witam się u psiaka.

Witamy i bardzo się cieszymy z odwiedzin :)

4 godziny temu, rugitus napisał:

Serdecznie zapraszam, i proszę o uprzedzenie (musimy je najpierw zebrać:D)

Jeszcze raz bardzo dziękuję. 

Mam jeszcze trochę swoich może to jakoś nam wystarczy na początek :)

4 godziny temu, Tola napisał:

Teoś dzisiaj zarezerwowany i razem z Majką i Efikiem czeka na wyjazd i nowe życie.

Fundacja na razie pokryje koszt karmy i szczepienia, a potem zobaczymy...

Już nie mogę się doczekać widoku Teosia poza boksem!

Poczęstowałam się cudnym banerkiem

Tolu jeśli tylko finanse nam pozwolą sama będę zbierać z bazarków na wyżywienie aby Was jako fundacji nie obciążać.

Mam nadzieję że nam się to szybko uda :)

3 godziny temu, elik napisał:

Witam :) Tak, byłam w pracy, a po,  musiałam  uskutecznić spacer z psiurkami, potem obiad i inne domowe sprawy, ale już jestem :)

Każdy psiak, dla którego jestem skarbnikiem ma swoje osobne konto więc prawdopodobnie jest to inne konto, niż to,które masz, chociaż może się zdarzyć, że jest to to samo, bo po jakimś czasie od adopcji, to konto dostaje nowy psiaczek  :)

 

Zaraz porozsyłam nr konta. W tytule przelewu proszę wpisywać nick + dla Teo. Np alina135 dla Teo

 

Elu...Ty wiesz :D:*

2 godziny temu, memory napisał:

Przelew dla Teo w drodze.

250 zł z puli Wiktora na pierwszy miesiąc hotelowania pieska - da to trochę czasu na zorientowanie się w niezbędnych wydatkach i zebraniu deklaracji. 

Jesteś WIELKA Memory!

Dziękujemy i Wiktorowi!

stylowi_pl_ogrod_41928352.gif

2 godziny temu, Anula napisał:

Tak myślałam dlatego poprosiłam o dane do przelewu.Przelew poszedł jeden ja i Bogusik.

5056633.jpg

54 minuty temu, maarit napisał:

Ma taki smutny wzrok... Zawsze przy okazji takich zdjęć ze schroniska myślę ze szkoda tych pozostałych (jak ta dwójka na zdj.)  ale zawsze pocieszam się faktem, że chociaż jeden ma szansę.

Chciałoby się wyciągnąć je wszystkie ale jest to niestety niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Maciek777 napisał:

Wróciłaś:) Dawno Cię nie widziałem. Postaram się jakoś pomóc. Fajnie, że sama się odważyłaś wyciągnąć bidę ze schronu...

Witaj Maćku :) Musiałam chyba dorosnąć do tego no i stało się to o czym przed "zniknięciem" już myślałam :)

 Dzięki wielu osobom, które tu zawitały z pomocą i ciepłym słowem wierzę, że nam się uda :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tyle dobrego dzieje się na wątku Teosia. On jeszcze nie wie, że za kilka dni jego los się odmieni!!! Bardzo, bardzo się cieszę..Invision-Board-France-545.gif

Byle tylko transport wypalił.

To teraz najważniejsza sprawa.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Rubik napisał:

Mogę zaoferować 5 zł stałej deklaracji. Niestety więcej póki co nie dam rady. Proszę o dane do przelewu. 

Bardzo dziękujemy!

Każda złotówka się liczy :)

Wysyłam dane naszej skarbniczki do wpłat :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Tyle dobrego dzieje się na wątku Teosia. On jeszcze nie wie, że za kilka dni jego los się odmieni!!! Bardzo, bardzo się cieszę..Invision-Board-France-545.gif

... też się cieszę :)  los tak naprawdę już się odmienił! miał chłopak szczęście!!!! naprawdę ,Bogda jesteś kochanazakochany.gif

kto zrobił Teosiowi ,banerek?   jest poprostu.... zarębistyspoko.gif

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anica napisał:

... też się cieszę :)  los tak naprawdę już się odmienił! miał chłopak szczęście!!!! naprawdę ,Bogda jesteś kochanazakochany.gif

kto zrobił Teosiowi ,banerek?   jest poprostu.... zarębistyspoko.gif

Szkoda tylko, ze cały czas przybywa nowych, że nic w tej sprawie się nie robi..

 

Wczoraj wyczaiłam kto ma taki talent :)

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, b-b napisał:

Szkoda tylko, ze cały czas przybywa nowych, że nic w tej sprawie się nie robi..

 

Wczoraj wyczaiłam kto ma taki talent :)

 

To prawda! szkoda :(   nie ma pełnej radości, wiesz ,że tyle jeszcze ogonków ,chciałoby 'zamerdać' dla swojego ludzia :( 

a Talencikowi ,Gratulacje!!serduszka.gif  jest ,taki 'chwytający' za serce!

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, anica napisał:

To prawda! szkoda :(   nie ma pełnej radości, wiesz ,że tyle jeszcze ogonków ,chciałoby 'zamerdać' dla swojego ludzia :( 

a Talencikowi ,Gratulacje!!serduszka.gif  jest ,taki 'chwytający' za serce!

Niektóre banerki długo się pamięta. Są bardzo wymowne w swej prostocie i na długo pozostają w pamięci i w sercu. Taki był też banerek Szronika, zrobiony przez Iwstar58.

Tianku, jesteś "miszczem" !!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

 

a Talencikowi ,Gratulacje!!serduszka.gif  jest ,taki 'chwytający' za serce!

 

1 godzinę temu, Havanka napisał:

 

Tianku, jesteś "miszczem" !!!

Mam się ten talent :)

 

21 minut temu, Tianku napisał:

dziękuję za pochwały hi hi to mój "pierwszy raz" shy-smiley.png

banerek Szronika i Alaski chwytały za serducho

 

Czy wiadomo już coś kiedy Teoś opuści schronisko?

Pierwszy i za to jaki udany! :)

 

Niestety jeszcze nic nie wiadomo. Pan , który zawsze woził psiaczki ma auto po remoncie i coś tam musi sprawdzić przed większą wyprawą.

Bogusik załatwia transport dla Majki i Elfika a my z Tośkiem zabieramy się na doczepkę  ;)

Jesteśmy za to Bogusi baaaardzo wdzięczni :D

Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością informuję, że na koncie Teosia pojawiły się pierwsze wpłaty, a to:

    250,00 zł   -  memory na opłacenie pierwszego miesiąca w hotelu  -  21.11.

      20,00 zł   -  renatka_s   XI  -  22.11.

      20,00 zł   -  Bogusik   XI  -  22.11.

      20,00 zł   -  Anula  XI  -  22.11.

      10,00 zł   -  Rubik   XI-XII  -  22.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a15750525f1c_kwiatki6.gif.f2ef215ae44333c1e1137a818e76a2c5.gif

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Z przyjemnością informuję, że na koncie Teosia pojawiły się pierwsze wpłaty, a to:

    250,00 zł   -  memory na opłacenie pierwszego miesiąca w hotelu  -  21.11.

      20,00 zł   -  renatka_s   XI  -  22.11.

      20,00 zł   -  Bogusik   XI  -  22.11.

      20,00 zł   -  Anecik   XI  -  22.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a15750525f1c_kwiatki6.gif.f2ef215ae44333c1e1137a818e76a2c5.gif

 

Elik Kochana a nie ma mojej wpłaty.Tak jak Bogusik pisała wcześniej będzie szła połączona wpłata ode mnie i Bogusik.Razem 40,00zł.

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Elik Kochana a nie ma mojej wpłaty.Tak jak Bogusik pisała wcześniej będzie szła połączona wpłata ode mnie i Bogusik.Razem 40,00zł.

Anulka, przepraszam Cię najmocniej, oczywiście, że jest :) Miałam napisać Anula, a napisałam Anecik. Przepraszam. To przez moją uwagę skupiona na dzisiejszej wizycie do mojej tymczaski Kikuni. Zakręcona taka jestem :) Już poprawiam. A to ciekawe, bo w swoim zestawieniu w excelu i w poście rozliczeniowym wpisałam Ciebie, a tu Anecik.

Jeszcze raz przepraszam  5a15ac08174d3_gifniewinny.gif.5880d49115732611fe1d678756b5b8e6.gif

W międzyczasie dotarła jeszcze wpłata Rubik więc ją (wpłatę) też dopisałam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Anulka, przepraszam Cię najmocniej, oczywiście, że jest :) Miałam napisać Anula, a napisałam Anecik. Przepraszam. To przez moją uwagę skupiona na dzisiejszej wizycie do mojej tymczaski Kikuni. Zakręcona taka jestem :) Już poprawiam. A to ciekawe, bo w swoim zestawieniu w excelu i w poście rozliczeniowym wpisałam Ciebie, a tu Anecik.

Jeszcze raz przepraszam  5a15ac08174d3_gifniewinny.gif.5880d49115732611fe1d678756b5b8e6.gif

W międzyczasie dotarła jeszcze wpłata Rubik więc ją (wpłatę) też dopisałam.

Nie ma problemu.Fajnie,że poprawione.A jak wypadła wizyta dla Kikuni?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...