Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

22 godziny temu, szafirka napisał:

Teoś ze swoimi towarzyszami dotarł już do naszego domku. Teoś jest najbardziej przestraszony, szedł na wieczorną toaletę jakby coś go bolało, ale to chyba stres. Jedyne co zauważyłam od razu to... wychudzone ciałko psiaczka, kręgosłup na wierzchu :( jeszcze tak wychudzonego pieska z Zamościa nie mieliśmy :( od razu moja propozycja - animonda, albo dolina noteci i to w sporych ilościach. Teoś zjadł kolację łapczywie, może inne psy wyjadały mu jego porcję w schronie? będę obserwować jak sobie radzi w towarzystwie.

 

20 godzin temu, b-b napisał:

Oby to było tylko to, że nie mógł swobodnie w schronisku jeść.

Zobaczymy co później napisze nam Szafirka.

Ponieważ Hania napisała na wątku naszych psiaków,że Majeczka jest wychudzona więc Anula w tej chwili zamówiła w zooplusie pakiet animondy 24szt. x 800g-puszki.Koszt to 129,80zł.Tu Hania wręcz wskazuje,że niezbędna jest mokra karma dla Teosia,więc możemy wziąć ją na pół czyli po 12 puszek.Również dobrze by było zanim dojdzie przesyłka, aby Hania tak na "już" kupiła w sklepie kilka puszek aby móc ją podawać Teosiowi.

Bogduniu jesteś osobą odpowiedzialną w sprawach Teosia,więc decyzja należy do Ciebie.Hania tylko wysyła info. ale sama nie podejmie żadnej decyzji bez uzgodnienia...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

 

Ponieważ Hania napisała na wątku naszych psiaków,że Majeczka jest wychudzona więc Anula w tej chwili zamówiła w zooplusie pakiet animondy 24szt. x 800g-puszki.Koszt to 129,80zł.Tu Hania wręcz wskazuje,że niezbędna jest mokra karma dla Teosia,więc możemy wziąć ją na pół czyli po 12 puszek.Również dobrze by było zanim dojdzie przesyłka, aby Hania tak na "już" kupiła w sklepie kilka puszek aby móc ją podawać Teosiowi.

Bogduniu jesteś osobą odpowiedzialną w sprawach Teosia,więc decyzja należy do Ciebie.Hania tylko wysyła info. ale sama nie podejmie żadnej decyzji bez uzgodnienia...

 

Już piszę PW Anulko

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj już lepiej się rusza chlopaczek. Jest spragniony jedzenia, oczywiście, że musi mieć na już mięsko, więc daję mu swoje puszki i suchą karmę kilka razy dziennie w małych ilościach, żeby jego żołądek zaczął pracować. Wet zaplanowany. Jutro jest spa, więc albo jeszcze jutro jak się uda, albo we wtorek najpóźniej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Dzisiaj już lepiej się rusza chlopaczek. Jest spragniony jedzenia, oczywiście, że musi mieć na już mięsko, więc daję mu swoje puszki i suchą karmę kilka razy dziennie w małych ilościach, żeby jego żołądek zaczął pracować. Wet zaplanowany. Jutro jest spa, więc albo jeszcze jutro jak się uda, albo we wtorek najpóźniej.

Za puszeczki zwrócimy i będziemy prosić o kupienie do czasu przyjścia przesyłki o jeszcze :)

Zadzwonię w popołudniowych godzinach :)

Link to comment
Share on other sites

Uzgodniłam z b-b że podzielimy się zamówioną karmą mokrą Animonda800gr.12 puszek będzie dla Teosia.Koszt to 129,80zł:2=64,90zł Tyle pieniążków proszę przelać na moje konto.

Prośba do Hani aby wstawiła rachunek na wątek Teosia do wglądu.Rachunek powinien przyjść wraz z karmą z zooplusa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Uzgodniłam z b-b że podzielimy się zamówioną karmą mokrą Animonda800gr.12 puszek będzie dla Teosia.Koszt to 129,80zł:2=64,90zł Tyle pieniążków proszę przelać na moje konto.

Prośba do Hani aby wstawiła rachunek na wątek Teosia do wglądu.Rachunek powinien przyjść wraz z karmą z zooplusa.

I bardzo Aniu za kupno karmy dziękujemy :)

Ela przeleje pieniążki na Twoje konto.

 

50 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Teosia. Ileż ma dobrych serc wokół siebie :)
b-b, pomogę z ogłoszeniami, jak Teoś będzie już gotowy do adopcji.

Udało się małemu :)

Bardzo dziękuję! :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2017 o 13:17, szafirka napisał:

Wydaje mi się, że to z głodu ta chudość, pozostałe psiaki jedzą i zostawiają, a Teo wylizuje jeszcze miskę po zjedzeniu wszystkiego, a dostaje największą porcję. Dzisiaj na powitanie zamerdał do mnie ogonkiem, ale nadal chodzi powoli.

IMG_20171125_104124_450x600.jpg

IMG_20171125_104135_450x600.jpg

IMG_20171125_104149_450x600.jpg

IMG_20171125_104201_450x600.jpg

IMG_20171125_104202_450x600.jpg

IMG_20171125_104205_450x600.jpg

IMG_20171125_104207_450x600.jpg

IMG_20171125_104401_450x600.jpg

 Śliczny  psiak  !

 

Zaraz przelewam obiecany grosik - 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

 

2 godziny temu, Anula napisał:

Uzgodniłam z b-b że podzielimy się zamówioną karmą mokrą Animonda800gr.12 puszek będzie dla Teosia.Koszt to 129,80zł:2=64,90zł Tyle pieniążków proszę przelać na moje konto.

Prośba do Hani aby wstawiła rachunek na wątek Teosia do wglądu.Rachunek powinien przyjść wraz z karmą z zooplusa.

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

I bardzo Aniu za kupno karmy dziękujemy :)

Ela przeleje pieniążki na Twoje konto.

. . .

Przelew poszedł. Jutro pieniądze powinny być na koncie Anuli

5a1b42dedcd5f_Teoanim.png.81d74b5bfcae63d0d9b7e3588f153e3d.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...