Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

1 godzinę temu, anica napisał:

Teoś jest śliczny!  a to jego spojrzenie, mam nadzieję ,że chwyci szybko jakieś ,dobre serducho :)  może chodzi tak powoli...bo jest ostrożny, po prostu boi się? ciekawe ile może mieć lat?

Już wkrótce, po wizycie u weta, dowiemy się o nim więcej szczegółów. Oby tylko nie był poważnie chory.

Link to comment
Share on other sites

Teoś odwiedził dzisiaj spa i weta. W spa grzecznie znosił zabiegi pielęgnacyjne. Chciałam, by nie był golony, tylko w miarę możliwości wyczesany i przycięty, ale nie udało się. Sierść była strasznie sfilcowana i posklejana, ale ... wygląda ślicznie, niczym foksik, a że jest chudy, niczym chart, no cóż :(

Teo waży 10 kg, zrobiłam jedno zdjęcie z góry. Wygląda na zdrowego i raczej nic go nie boli. Dzisiaj z resztą już wędrował sobie przede mną, do tej pory wlókł się za mną.

Książeczkę i faktury odbiorę jutro, to wkleję.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

Teoś jest śliczny!  a to jego spojrzenie, mam nadzieję ,że chwyci szybko jakieś ,dobre serducho :)  może chodzi tak powoli...bo jest ostrożny, po prostu boi się? ciekawe ile może mieć lat?

Trzymam za to kciuki!

11 godzin temu, Havanka napisał:

Już wkrótce, po wizycie u weta, dowiemy się o nim więcej szczegółów. Oby tylko nie był poważnie chory.

Też się tego bałam :)

5 godzin temu, szafirka napisał:

Teoś odwiedził dzisiaj spa i weta. W spa grzecznie znosił zabiegi pielęgnacyjne. Chciałam, by nie był golony, tylko w miarę możliwości wyczesany i przycięty, ale nie udało się. Sierść była strasznie sfilcowana i posklejana, ale ... wygląda ślicznie, niczym foksik, a że jest chudy, niczym chart, no cóż :(

Teo waży 10 kg, zrobiłam jedno zdjęcie z góry. Wygląda na zdrowego i raczej nic go nie boli. Dzisiaj z resztą już wędrował sobie przede mną, do tej pory wlókł się za mną.

Książeczkę i faktury odbiorę jutro, to wkleję.

IMG_20171127_163116_655x600.jpg

Cudo moje malutkie :D :*

Dziękujemy za SPA i wizytę u weta :)

Widać, że cały czas niepewny...bo ogonek podkulony :(

Na ile lat ocenił go wet z Zamościu a ile dał mu Wasz?

Co powiedział wet na to jego powolne chodzenie?

 

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Na pyszczku widać, że faktycznie zabiedzony. Na szczęście jest w dobrych rękach to nabierze blasku :)
A może warto go suplementować?Arhtroflex na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc i ze stawami. Mój od dostaje i widzę poprawę w zachowaniu i wyglądzie.

Podpytam Szafirkę czy wet coś mówił.

4 godziny temu, Tola napisał:

Uff - czyli wszystko dobrze, kamień z serca...

Teoś jeszcze niepewny,  na pewno trudno uwierzyć mu, że to wszystko dzieje się naprawdę; z tych 3 psiaków on był najdłużej w schronie.

Cudnie widzieć go takiego wypucowanego;)

Jeśli był przeganiany od miski to on biedak przez ten czas pobytu w schronie stracił pewność siebie.

Strasznie się cieszę, ze zdecydowałam się go wyciągnąć. Teraz tylko Hania do podpasie ;) i będzie OK :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

Czy to aby nasz Teoś? Czyściutki, ostrzyżony, uczesany. Pewnie sam nie nadąża za zmianami, które dzieją się teraz w jego życiu. Teraz musi nabrać trochę ciałka i pewności siebie, bo jeszcze straszna mizerotka z niego.

Szafirka o niego zadba.

O to jestem spokojna a My zatroszczymy się o to aby mu niczego już nie zabrakło :)

I tu jeszcze raz WSZYSTKIM POMAGAJĄCYM BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Ażeby była pełnia szczęścia, poinformuję, że dzisiaj tj. 28.11. konto Teosia, za sprawą Poker, powiększyło się o złotych 100,00

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a1d9d570b597_gifDzikuj))).gif.2201c902269bae9ad1939888fe32e929.gif

Pięknie dziękujemy Poker-  ku! :)

Link to comment
Share on other sites

Dogomania to wspaniali ludzie i jak tu się nie uzależnić?  są tacy o których się po prostu ..modlę, żeby to wszystko "dobre co robią wokół siebie, powróciło do nich"serce.gif są to osoby o wielkim sercu, którym należy się powszechne uznanie i szacunek ,Poker na pewno należy do nich!  dzięki takim właśnie ludziom, Wraca wiara w człowiekaserduszka.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...