Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

7 godzin temu, uxmal napisał:

przepraszam za off - ale jak zobaczyłam tak odległy termin to się bardzo zmartwiłam (delikatnie mówiąc).

Czy  można przyspieszyć ten termin? takie są odległe?Czy można jakoś Ci pomóc?

 Zostaje mi tylko prywata,jak bardzo  źle sie czuje ide na oddział neurochirurgii  200 zł ( tak mam na szczeście z doc ustalone)bo w gabinecie prywatnym też sie czeka :( ...tylko znowu rezonans.

Może do innego lekarza dostałabym sie wcześniej,tyle,że nikomu innemu nie  pozwole sobie grzebać w głowie ;) Mam do doc Rudnika ogromne zaufanie :) Odesłał mnie zresztą i dr Zieliński z Warszawy i Sowiński ? z Bytomia,tylko On bez zająkniecia mi pomógł.Zresztą co tu gadać,operuje przysadki 2 x w tygodniu po dwie głowy,ma chyba najwieksze doświadczenie.

Dam rade :) dziekuje  uxmal !

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bożenko trzymaj się,nie daj się chorobie.Dużo zdrówka życzę i walki o nie.

Tak wygląda sytuacja na dzisiaj odnośnie pomocy dla Czesia.Skopiowany post Bożenki.

Nasz Czesio po przeprowadzce do nowego DT do Aldona Nowakowska czuje się świetnie :) 
Serdeczne dzięki Aldona. Nadal karmę dla Czesia będzie sponsorowała grupa z Dogomanii,Skarpeta Plaskatych z kolei będzie wspierała o ile to będzie możliwe w leki,środki pielęgnacyjne, wizyty weta. 
Co tu dużo gadać,słodki ten nasz Czesio ale kosztowny. 
Jeżeli ktoś jest w stanie wesprzeć DT w pampersy,pampasy,nawilżające chusteczki,podkłady....to z góry serdecznie dziękujemy !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2018 o 09:19, uxmal napisał:

To mocno ściskam, i też dziękuje.. Dbaj o siebie.

Buziaki :)

Dnia 8.04.2018 o 11:23, Anula napisał:

Bożenko trzymaj się,nie daj się chorobie.Dużo zdrówka życzę i walki o nie.

Tak wygląda sytuacja na dzisiaj odnośnie pomocy dla Czesia.Skopiowany post Bożenki.

Nasz Czesio po przeprowadzce do nowego DT do Aldona Nowakowska czuje się świetnie :) 
Serdeczne dzięki Aldona. Nadal karmę dla Czesia będzie sponsorowała grupa z Dogomanii,Skarpeta Plaskatych z kolei będzie wspierała o ile to będzie możliwe w leki,środki pielęgnacyjne, wizyty weta. 
Co tu dużo gadać,słodki ten nasz Czesio ale kosztowny. 
Jeżeli ktoś jest w stanie wesprzeć DT w pampersy,pampasy,nawilżające chusteczki,podkłady....to z góry serdecznie dziękujemy !

Dziekuje Anulko.

Jutro jedziemy do chłopaka,karma  RC gastro już jest 14 kg 

Zmiana decyzji co do Simpsona,pójdzie na bazarek,na smaczki,próbki,coś tam sie zwróci.

Uściślając za 12 kg Simpsona zrobiłam podmiane na 2 kg  +14 kg Rc gastro.

Od nastepnego razu to koszt dogo ,ok ? cena za 14 kg to 218 zł

Dnia 8.04.2018 o 21:00, b-b napisał:

Bożenko zdrowia Kochana!:*

Dzieki Bogda, ja w sumie zdrowa ;) tylko mi sie to czy tamto popsuło ;)

Dnia 8.04.2018 o 23:31, Bogusik napisał:

Przyłączam się do  dziewczyn i życzę Bożenko nieustająco powrotu do zdrowia!

Buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Bgra, doświadczyłam nieraz, że osoby, które są doświadczone przez los, najwięcej dają z siebie dla innych. I Ty należysz do tych ludzi: jesteś niesamowita. Życzę Ci dużo wytrwałości i dobroci z rąk innych! :) Wspieram mocno!

Ja też się przyłączam do dobrych myśli Bgra. Zdrowia, sił i dobrych ludzi na swojej drodze.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Buziaki :)

Dziekuje Anulko.

Jutro jedziemy do chłopaka,karma  RC gastro już jest 14 kg 

Zmiana decyzji co do Simpsona,pójdzie na bazarek,na smaczki,próbki,coś tam sie zwróci.

Uściślając za 12 kg Simpsona zrobiłam podmiane na 2 kg  +14 kg Rc gastro.

Od nastepnego razu to koszt dogo ,ok ? cena za 14 kg to 218 zł

Dzieki Bogda, ja w sumie zdrowa ;) tylko mi sie to czy tamto popsuło ;)

Buziaki :)

Tak Bożenko karma Royal Canin Gastro będzie  zakupywana ze stałych deklaracji.Czy Ty będziesz ją zamawiać a ja będę zwracać koszt Tobie? Czy P.Aldona będzie bezpośrednio zamawiać i jej zwracać pieniążki?

Czy ta karma ma małe granulki czy duże bo psiaki ogólnie wolą mniejszą granulację.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Bgra, doświadczyłam nieraz, że osoby, które są doświadczone przez los, najwięcej dają z siebie dla innych. I Ty należysz do tych ludzi: jesteś niesamowita. Życzę Ci dużo wytrwałości i dobroci z rąk innych! :) Wspieram mocno!

mam po prostu wiecej czasu :) dziekuje :)

12 godzin temu, Anula napisał:

Tak Bożenko karma Royal Canin Gastro będzie  zakupywana ze stałych deklaracji.Czy Ty będziesz ją zamawiać a ja będę zwracać koszt Tobie? Czy P.Aldona będzie bezpośrednio zamawiać i jej zwracać pieniążki?

Czy ta karma ma małe granulki czy duże bo psiaki ogólnie wolą mniejszą granulację.

Jutro obgadam z Aldoną,dziekuje :)

Co do Simpsona to moja jagniecina z ziemniakami chrupki ma ok,RC zamkniete  opakowanie wiec nie wiem,a Simspon z kaczką to dopiero obejrze jutro :) chciałam na podmianke dla moich dziewczyn odkupić ,tylko ja podaje jedno źródło białka,tam są i jaja,ryba w tej kaczce.Zejdzie na bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy wczoraj u Czesterka :) ma sie dobrze,zakochany w Aldonie po uszy :) tak jak w domku Anettki nieostepuje też nowej opiekunki :) Warunki ma świetne,teraz jak ciepło  bryka do woli golutki z ulubionymi piłeczkami. Zapachu tak na dworze nie czuć,złapałam zdjecie pupki po godzinie od ostatniego mycia,ciagle coś tam wypływa.

Zawieźliśmy nową karme, starej nie zabrałam,niech Aldona podsypuje do misek,ma kto jeść.Czesio dostał maszynke do strzyżenia od Kiyoshi :) jeszcze raz dzieki :) 9 opakowań nawilżających chusteczek,szampon, odświeżacz sierści od naszej groomerki,proszek Persil na 60 prań jego kocysi ;) środki dezynfekcyjne do powierzchni,rekawiczki jednorazowe i nowe miekkie szelki od Roberta ,który mnie transportował z Rudy Śląskiej do Kalet i do domu i nie wziął nawet grosza.

kalety.PNG

24.jpg

23.jpg

27.jpg

25.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Czesterek to rozrywkowy psiak. Na szczęście - on nie myśli o chorobach.

 

Młody psiak,tylko mu zabawa z piłeczką w głowie :) mają koszyczek z zabawkami,co Aldona pozbiera porozrzcane to spryciula musi je za chwile wywalić :) najpierw jednak szuka odpowiedniej na ten moment do zabawy piłeczki :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Czy wet sprawdzał czy jego odbyt  zieje?  A może on ma przetokę , z której się sączy kał albo inna cuchnąca wydzielina?

To sączy sie cuchnąca wydzielina.Przez kilku wetów był oglądany.Odbyt jak na zdjeciu,on ma go podciągniety wyżej,czysty,poniżej to co sie sączy,tyle podczas godziny,specjalnie zrobiłam zdjecie przed myciem.

Przed nami konsultacja w specjalistycznym ośrodku,przyjme chetnie sugestie,Aldona wspominała ,że gdzieś we Wrocławiu podobny przypadek konsultowała,chodziło wtedy o wykonanie  sztucznego odbytu u psa.

41 minut temu, ona03 napisał:

Jaki Czesterek cudny, jak kocha człowieka.

Bożenko- Ruda , zdrówka....

Ceni sobie kontakt z człowiekiem,bardzo :) dziekuje Oneczko :)

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz

 

 
                                                      Bozenko Bozuniu
 zdrowenka stokrosci
 stokrosci przytulam
 i sciskam za Twoja sile
 za wszytko dobre
za walke i
 powrot
 do zdrowia Bozenko
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Myślę ,że dobrze by było zrobić mu kolonoskopię. Albo zwieracze nie działają albo jest przetoka.

Jaki jest kolor tej wydzieliny ?

Przeszukam Śląsk w necie,nawet nie wiem jak szukać ,weta gastroenterologa,chyba po opisach raczej.Z tego co mój wet mu zaglądał to zwieracze.Koloru ciemnego stolca, luźny,nieprzezierny,to nie spływa kapiąc,siedzi na sierści.

4 godziny temu, Anecik napisał:

taki....kupowy

Nic inaczej .

4 godziny temu, b-b napisał:

Czym i się wydaje czy kiedyś pisałyście,że chłopak jest po jakimś zabiegu i "otwór odbytu ma wyżej niż normalnie mają psiaki?

W  trakcie amputacji kości krzyżowej musieli go jakoś połatać i mam wrażenie ,że odbyt ma wyżej,jak nad psim ogonem.

57 minut temu, Poker napisał:

Jakby miał zepsute zwieracze, to koo wychodziłaby z niego mimowolnie. Czy on robi porządne koo objętościowo? Bo chyba teraz są zwarte.

Tak właśnie cały czas jest,bez pampersa kupa z niego wypada,nie czuje parcia na stolec,nie wie kiedy to sie dzieje,nigdy nie zrobił za jednym razem porządnej dwójki,gubi po troche unormowanego stolca.Mocz wypływa z niego raz mniej ,raz wiecej,na trawie nie widać ,że kropi w domu już tak.Podnosi czasami nóżke,chyba odgapiając od kumpli.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się ,że on nie jest do końca opróżniony, kał zalega w odbytnicy i wtedy z niego się sączy . Może też zwieracze nie trzymają.

Można by spróbować podawania Debridatu d razy dziennie po 5 ml. Jak nie zadziała, w ciągu tygodnia,to co 2 - 3 dni robiłabym lewatywę.

Czy mam się dowiedzieć o jakiegoś fachowca u nas?

Jest jakiś opis operacji ? Może być potrzebny do rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...