Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

7 godzin temu, Anula napisał:

Ja miałam kilka zapytań ale to nic szczególnego.Dwóch debilów zablokowałam.

Dzisiaj dzwonił facet,tyle,że jak usłyszał,że pies w pielusze wyłączył  tel bez marnego do widzenia :(

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Dzisiaj dzwonił facet,tyle,że jak usłyszał,że pies w pielusze wyłączył  tel bez marnego do widzenia :(

 

Być może dzwonił facet jeden z tych zablokowanych buraków.

9 godzin temu, Anecik napisał:

Burak. Nie umiejący czytać burak.

A co u Czesinka?

W moim tekście jest wyraźnie napisane jakiego domku oczekujemy i co Czesterkowi dolega.Tekst nie jest długi,w moim przekonaniu, jest rzeczowy aby wykluczyć zbędne telefony ale i tak widzę one są.Ludzi przyciągają zdjęcia Czesterka.

Czekamy na ten jedyny konkretny telefon.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

Być może dzwonił facet jeden z tych zablokowanych buraków.

W moim tekście jest wyraźnie napisane jakiego domku oczekujemy i co Czesterkowi dolega.Tekst nie jest długi,w moim przekonaniu, jest rzeczowy aby wykluczyć zbędne telefony ale i tak widzę one są.Ludzi przyciągają zdjęcia Czesterka.

Czekamy na ten jedyny konkretny telefon.

U mnie w ogłoszeniu bardzo krótko z wyceną ile na psa trzeba wydać,sama lubie mieć podane krótkie informacje .

 

Czester czuje sie dobrze,kupki prawie ok.

Pampasy z Trixi są rewelacyjne,bardzo chłonne,wystarczają max 2 na dzień,jak bedzie cieplej i wiecej czasu bedzie spedzał z gołą dupcią na ogrodzie to zostanie na 1 pampasie +pampers.

Ogródek przydomowy przystosowany pod psiaki,posłania,zadaszenia,budki,chatki ,tylko żyć spokojnie i wyczekiwać nowego domku,oby zdarzył sie cud.

Royal Canin gastro zasmakowała,zjadł  już na tyle,że dzisiaj dokupie z moich prywatnych pieniedzy 12 kg

a Simpsona wezme dla dziewczyn albo komuś oddam bo one generalnie drobiu nie jedzą z powodu alergii Hańci.

Na razie wszystko inne co mu potrzebne ma bo zakupiła Aldona,zwróciłam Jej pieniądze po przedstawieniu paragonów.

Przepraszam za brak polskich liter,coś sie mojemu laptopowi pomerdało i wstawia tylko samo e bez ogonka ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Bgra a czy maszynka ode mnie doszla?

Coś mam do odebrania na PP,mam inf ,że kurier dzisiaj dostarczy przesyłke,w jednej spodziewam sie szamponu i odżywki dla dziewczyn...jak tylko odbiore zaraz sie pochwale :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Czesia... wiadomo, że kolejka nie będzie się po niego ustawiać. Ja sama nie podjęłabym się opieki nad takim psiakiem - nie to, że brakuje mi serca, po prostu uważam, że bym nie podołała. Domek, który się zgłosi z pewnością będzie wyjątkowy.
Bardzo dobrze, że ogłoszenia Czesterka są konkretne. Szkoda czasu na beznadziejne telefony.

Trzymam kciuki za Czesia i wszystkiego dobrego życze jemu i jego Opiekunce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2018 o 11:13, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Czesia... wiadomo, że kolejka nie będzie się po niego ustawiać. Ja sama nie podjęłabym się opieki nad takim psiakiem - nie to, że brakuje mi serca, po prostu uważam, że bym nie podołała. Domek, który się zgłosi z pewnością będzie wyjątkowy.
Bardzo dobrze, że ogłoszenia Czesterka są konkretne. Szkoda czasu na beznadziejne telefony.

Trzymam kciuki za Czesia i wszystkiego dobrego życze jemu i jego Opiekunce.

 

Dnia 4.04.2018 o 16:25, Onaa napisał:

Głaski dla Czesterka :). I sił dla Opiekunki.

Głaski  i życzenia przekazane :)

Musze przyznać,że Aldona sobie świetnie radzi :) malec wkradł sie w Jej łaski a na spacerach Czesio nie odstepuje swojej nowej opiekunki na krok.Uwielbia ogródek i lata z gołą de jak jest ciepło .Z wszystkimi żyje w zgodzie,kotu już chyba na dobre odpuści ;)

Jak dotrze karma 14 kg Rc gastro ,to dobieram nawilżane chusteczki,maszynke do strzyżenia ( zaraz biegne na PP ) szampon jakiś specjalny niwelujący brzydkie( zapachy zamówiła groomerka i mam do odbioru )...i w środe jade odwiedzić Czesia.

Czekam na Czesiowe zdjecia ,jak tylko dolecą to wkleje :)

Niżej karma którą je Czesio,raz nie chciał jeść nic innego,dwa zlecona przez weta.

Karm zawsze płace za pobraniem ;) szybciej dochodzi, dostał od Skarpety 2 kg,teraz 14 kg -bo sie bardziej opłaca.

bitiba 5.PNG

Link to comment
Share on other sites

A maszynki nie ma?

Edit: sprawdzilam teraz na stronie poczty w opcji sledzenie przesylki. Minipaczka z maszybka czeka na Ciebie od 30.03 w FUP Ruda Sl 1

Jesli mozesz to prosze podjedz i odbierz- na dowod bez problemu bo za pare dni zostanie odeslana spowrotem do mnie

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

A maszynki nie ma?

Kochana przepraszam :( zaraz zbieram sie na PP,zaraz jak zawsze obfoce i wkleje i tutaj i na str Skarpety na Fb,zawsze tak robie cokolwiek dla podopiecznych dostane :)

Nie za dobrze ostatnio sie czuje,wizyta u neurochirurga dopiero koniec listopada,ciągle wisi nade mną trzecia operacja głowy.

Chyba za dużo na siebie biore,niestety nie mam nikogo do pomocy i powoli szykuje sie do zamkniecia Skarpety.Widze tylko połowa jednego oka,dodatkowo mam wypadnie z pola widzenia,to guz skutecznie uszkodził mi nerwy wzrokowe,wydaje mi sie,że jest jeszcze gorzej przy czestych ostatnio bólach głowy.

a to sie wyżaliłam,wybacz,chciałam tylko sie wytłumaczyc :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Bozenko kochana

Zdrowiej zbieraj sily i tez nie miej mi za zle ze dopytuje

Chodzilo mi tylko o to zeby poczta nie zwrocila do mnie tej paczki 

Ale chyba juz teraz wszystko wiemy

Sciskam:)

Jest  maszynka,odebrałam cudo,po stokroć dzieki :)

to duża ulga dla skarpetowej kieszeni,ulga dla Aldony bo zrobi ciach sama :)

kiyoshi buziaki :) i jeszcze raz przepraszam :)

 

 

maszynka.jpg

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Jest  maszynka,odebrałam cudo,po stokroć dzieki :)

to duża ulga dla skarpetowej kieszeni,ulga dla Aldony bo zrobi ciach sama :)

kiyoshi buziaki :) i jeszcze raz przepraszam :)

 

 

 

Dziękuje:) niech służy dobrze waszym podopiecznym :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Kochana przepraszam :( zaraz zbieram sie na PP,zaraz jak zawsze obfoce i wkleje i tutaj i na str Skarpety na Fb,zawsze tak robie cokolwiek dla podopiecznych dostane :)

Nie za dobrze ostatnio sie czuje,wizyta u neurochirurga dopiero koniec listopada,ciągle wisi nade mną trzecia operacja głowy.

Chyba za dużo na siebie biore,niestety nie mam nikogo do pomocy i powoli szykuje sie do zamkniecia Skarpety.Widze tylko połowa jednego oka,dodatkowo mam wypadnie z pola widzenia,to guz skutecznie uszkodził mi nerwy wzrokowe,wydaje mi sie,że jest jeszcze gorzej przy czestych ostatnio bólach głowy.

a to sie wyżaliłam,wybacz,chciałam tylko sie wytłumaczyc :)

Bożenko dużo,dużo  zdrowia życzę! masz poważne z nim zmartwienia ,a jeszcze tyle pomagasz tym bezdomnym....Chwała Tobie za to i za tą Skarpetę Plaskatych,którą tak czynnie się zajmujesz! :) Oby i zdrowia i sił wystarczyło Tobie, abyś mogła jak najdłużej ją prowadzić! :) Podziękowania w imieniu tych co udało się Tobie pomóc i tym,którzy są obecnie pod Twoją-Skarpetową OPIEKĄ :) :) :)

W imieniu psiaków,które nie mówią ludzkim głosem,ale na pewno okazują to w sposób inny... :):):)

                                                         serce-ruchomy-obrazek-0871.gif

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Bogusik napisał:

Bożenko dużo,dużo  zdrowia życzę! masz poważne z nim zmartwienia ,a jeszcze tyle pomagasz tym bezdomnym....Chwała Tobie za to i za tą Skarpetę Plaskatych,którą tak czynnie się zajmujesz! :) Oby i zdrowia i sił wystarczyło Tobie, abyś mogła jak najdłużej ją prowadzić! :) Podziękowania w imieniu tych co udało się Tobie pomóc i tym,którzy są obecnie pod Twoją-Skarpetową OPIEKĄ :) :) :)

W imieniu psiaków,które nie mówią ludzkim głosem,ale na pewno okazują to w sposób inny... :):):)

                                                         serce-ruchomy-obrazek-0871.gif

Bogusiu każdy ma jakiegoś mola a żyć dalej trzeba.

Wszystkie wyadoptowane ogonki mam dalej pod kontrolą,najwieksza radość wiedzieć,że teraz już mają tylko to co im od zawsze sie należało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2018 o 11:48, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Nie za dobrze ostatnio sie czuje,wizyta u neurochirurga dopiero koniec listopada,ciągle wisi nade mną trzecia operacja głowy.

przepraszam za off - ale jak zobaczyłam tak odległy termin to się bardzo zmartwiłam (delikatnie mówiąc).

Czy  można przyspieszyć ten termin? takie są odległe?Czy można jakoś Ci pomóc?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Aldona jest wstepnie umówiona z Czesiem w szkole w której pracuje,Dzieci sie cieszą,bedzie to dla nich ciekawa lekcja.

Jak uda sie przy okazji zabrać jakieś drobne zabawki to byłoby super.

Czy dobrze wnioskuje, że zapaszek Czesia odleciał? Skoro do szkoły chłopak idzie..

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, uxmal napisał:

Czy dobrze wnioskuje, że zapaszek Czesia odleciał? Skoro do szkoły chłopak idzie..

No nie jest to takie proste,nie,tzn bez biegunki jest lepiej,tak jak było ostatnio u Anettki ,zobaczymy może ten RC zdziała cuda ;) chociaż wolałabym,żeby jadł bezzbożowego Simpsona.

Jest cieplej,wiecej czasu spedza w ogródku to lżej znieść "zapach"

Licze na ten nowy szampon-koszt 40 zł

Neutralizator powietrza w sprayu ciągle w ruchu.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Sowa napisał:

Nie wiem, czy takie zwyczaje obowiązują wszędzie, ale w niektórych szkołach na pewno była wymagana zgoda rodziców na uczestnictwo dzieci w zajęciach z psem. 

Tak jak mówisz :) wszystko ustalone,to nie pierwszy pies ,który zawita w szkole w której pracuje Aldona.

 

 

czesion2.jpg

czesion3.jpg

czesio n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...