Jump to content
Dogomania

TROPEK W SWOIM DOMKU!! ZAMIESZKAŁ W KRAKOWIE!! BĄDŹ JUŻ NA ZAWSZE SZCZĘŚLIWY MALUSZKU!!Malutki Tropek już u anecik!!!Jestem malutki, grzeczny, nie zajmę dużo miejsca!! Zabierzcie mnie stąd!!


Recommended Posts

Fajne imię Tropek.Mam wrażenie,że jest mocno nieszczęśliwy ale jutro będzie lepiej.Najważniejsze,że poczuł ciepło anecik.Moje psiaczki jeszcze w drodze do hoteliku ale to już ostatni etap przed nimi.Przekazałam pieniążki P.Piotrowi za transport i widziałam swoje maluchy.Wszyscy bardzo zmęczeni.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Anula napisał:

Fajne imię Tropek.Mam wrażenie,że jest mocno nieszczęśliwy ale jutro będzie lepiej.Najważniejsze,że poczuł ciepło anecik.Moje psiaczki jeszcze w drodze do hoteliku ale to już ostatni etap przed nimi.Przekazałam pieniążki P.Piotrowi za transport i widziałam swoje maluchy.Wszyscy bardzo zmęczeni.

Aniuko, czy mogę Cię prosić o rozliczenie transportu ( oczywiście nie w tym momencie), Ty to bezbłędnie rozliczasz!!!

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Aniuko, czy mogę Cię prosić o rozliczenie transportu ( oczywiście nie w tym momencie), Ty to bezbłędnie rozliczasz!!!

Gabi,tak rozliczę ale nie dzisiaj.Na spokojnie bo muszę mieć wolny umysł,dziś go nie mam.Jestem wymęczona transportem psiaków,nie fizycznie ale psychicznie.Czekam jeszcze na potwierdzenie Hani,że moje bidy już są w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Anula napisał:

Fajne imię Tropek.Mam wrażenie,że jest mocno nieszczęśliwy ale jutro będzie lepiej.Najważniejsze,że poczuł ciepło anecik.Moje psiaczki jeszcze w drodze do hoteliku ale to już ostatni etap przed nimi.Przekazałam pieniążki P.Piotrowi za transport i widziałam swoje maluchy.Wszyscy bardzo zmęczeni.

 

Tropek już ani mocno ani w ogóle nie jest nieszczęśliwy :D Ogonek w górze, domaga się głasków, opiera łapki o moje kolana do miziania wywala brzucho. Apetyt ma bardzo duży, koopa (salonowa - póki co) już była. Chodzi po ogrodzie i ...tropi :) Z psiakami ok. Szronik bardzo go zachęca do zabawy ale chyba zbyt nachalnie :) Ze smyczą nie jest tragicznie.

 

Taki Tropcio rozanielony

P1130398.jpg.24eed86a43d7eaac8464380bd7f87fb6.jpg

P1130399.jpg.9eeb91771802e2311a7e9a93c6f9c696.jpg

P1130400.jpg.6aabd465e210000f4664cd6cf176bccd.jpg

 

 

Wciska się przed Szronika na głaski

P1130397.jpg.0c55ad383c019cb41d10e959acecf7fc.jpg

 

Hejka :) To ja Tropek - roztropek.

P1130404.jpg.85c83de63ddbb17f9b44392aaf652cba.jpg

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Anula napisał:

Gabi,tak rozliczę ale nie dzisiaj.Na spokojnie bo muszę mieć wolny umysł,dziś go nie mam.Jestem wymęczona transportem psiaków,nie fizycznie ale psychicznie.Czekam jeszcze na potwierdzenie Hani,że moje bidy już są w hoteliku.

Oczywiście, że nie dzisiaj, nie ma pośpiechu.

Tropek jest boski!!!

Link to comment
Share on other sites

Tropek malusi, cudny, a imię bardzo do niego pasuje :)

 No i na pewno będzie intrygowało w ogłoszeniach ;)

Bardzo się cieszę, że maluszek mógł opuścic schroniskowy boks -  ma teraz szansę na cudowny dom, a taki na pewno wyczarują dla niego anecik i  Gabi :)

Bardzo dziękuję  :)

U Alaskan zostało 130 zł po zamojskim Fazim; zgodnie z wolą darczyńców przekażemy je na potrzeby kolejnego zamojskiego psa  - Tropcia.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Transport był prosty w rozliczeniu.Ogólny koszt 800,00zł.Podzieliłam na 5 psiaków i wyszło 160zł na jednego pieska.

Nie rozliczałam kilometrowo i docelowo na każdego psiaka,ponieważ P.Piotr jechał z Nowej Soli do Zamościa i powrót.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Anula, przepraszam ,że się wtrącam .Nie wiem jakie mają zdanie sponsorki Tropka .On jechał najbliżej i wydaje mi się ,że koszt w jego wypadku jest nieproporcjonalnie wysoki do trasy.

Zgadzam się z tym, Tropek wysiadł mniej więcej w połowie drogi.

Uważam, że koszty przejazdu na trasie N. Sól - Zamość powinno się podzielić na wszystkie psiaki, czyli wychodzi po 80 zł,

A koszty trasy z Zamościa wg. tego, gdzie psiaki wysiadały, czyli zgodnie z tym, ile km psiak przejechał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...