Jump to content
Dogomania

TROPEK W SWOIM DOMKU!! ZAMIESZKAŁ W KRAKOWIE!! BĄDŹ JUŻ NA ZAWSZE SZCZĘŚLIWY MALUSZKU!!Malutki Tropek już u anecik!!!Jestem malutki, grzeczny, nie zajmę dużo miejsca!! Zabierzcie mnie stąd!!


Recommended Posts

Transport psiaczków Zamość-Nowa Sól wyniesie 800,00zł. TZ szafirki zajedzie do mnie,,ja przekażę tę kwotę a więc rozliczenie będzie ze mną. Jak psiaki dotrą na miejsce  musimy na spokojnie rozliczyć transport.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anula napisał:

Transport psiaczków Zamość-Nowa Sól wyniesie 800,00zł. TZ szafirki zajedzie do mnie,,ja przekażę tę kwotę a więc rozliczenie będzie ze mną. Jak psiaki dotrą na miejsce  musimy na spokojnie rozliczyć transport.

Anulko, transport jest w najbliższy wtorek, czy 23.05.?

Byłam przekonana, że w najbliższy, ale na bazarku Bogusik jest data 23.05.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Anulko, transport jest w najbliższy wtorek, czy 23.05.?

Byłam przekonana, że w najbliższy, ale na bazarku Bogusik jest data 23.05.

Transport jest 16,05.17.TZ szafirki wyjeżdża jutro aby być w schronie chyba na godz. 8 rano we wtorek.Bogusia zapewne pomyliła się.Plączą jej się kalendarze,niemiecki,polski.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

Transport jest 16,05.17.TZ szafirki wyjeżdża jutro aby być w schronie chyba na 8 rano we wtorek.Bogusia zapewne pomyliła się.Plączą jej się kalendarze chyba,niemiecki,polski.

Czyli psiaczki jeszcze tylko 1 dzień i 2 noce będą w schronie, a potem będzie już sielanka.

Serce pęka na myśl o  całej reszcie, które zostają w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Czyli psiaczki jeszcze tylko 1 dzień i 2 noce będą w schronie, a potem będzie już sielanka.

Serce pęka na myśl o  całej reszcie, które zostają w schronisku.

Zawsze jak zabieramy psiaki to myślimy o reszcie.Z jednej strony się cieszymy a z drugiej smucimy.Nic na to się nie poradzi.Jest nas za mało aby konkretnie pomagać na większą skalę.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Gabi79 napisał:

Anulko, transport jest w najbliższy wtorek, czy 23.05.?

Byłam przekonana, że w najbliższy, ale na bazarku Bogusik jest data 23.05.

Gabrysiu dobrze,że zauważyłaś moją pomyłkę w dacie,zaraz poprawię :)

 SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK Z PRZEZNACZENIEM NA POMOC DONI,LEYDI I JOKO :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/339144-od-sypialni-po-kuchnięserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-190517/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...