Jump to content
Dogomania

BEZUNIA- od Poker powędrowała do Swojego DOMU- Trzymamy kciuki! Jej mama Aza w DS.


Recommended Posts

4 minuty temu, Mysza2 napisał:

Wiem Izunia, tylko ręce opadają, bo tu cieszymy się, że jednemu czy dwu psiakom pomożemy, a te wszystkie inne:(:(

Bezsilność poraża :( Z drugiej strony mamy przestać pomagać tym nielicznym, bo to tyko właśnie nieliczne? Mój były mawiał mi "i tak świata nie zbawisz" i... jest moim byłym. 

Robimy tyle, ile możemy, nicnierobienie byłoby dopiero piekłem.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

3 dni temu dowiedziałam się o kolejnym przytulisku w okolicy....bez wolontariatu:(

ręce mi opadają:( tam jest najgorzej :( że tez wcześniej nie wiedziałam:(

napisałam do Selenga... potrzebuje bardzo pomocy. Dogomaniaków z wlkp! :( BARDZO BARDZO POTRZEBUJE!

gmina.jpg.ef609599d943d99e4ba1a1a26d6ad145.jpggmina1.jpg.e47e5cd6495a0ede4956ab0ba22adc0d.jpg

Teraz już wiesz i nie da Ci to spokoju, ale sama wszystkiego nie ogarniesz, musi Ci ktoś pomoc. Czy jakiś dogomaniak z wlkp Ci już odpowiedział? 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Mysza2 napisał:

Wiem Izunia, tylko ręce opadają, bo tu cieszymy się, że jednemu czy dwu psiakom pomożemy, a te wszystkie inne:(:(

wiem Elu...właśnie o to chodzi:( cieszyłam się, że te dwie uwolnione a tu dostałam znów 'obuchem w łeb'

26 minut temu, agat21 napisał:

Bezsilność poraża :( Z drugiej strony mamy przestać pomagać tym nielicznym, bo to tyko właśnie nieliczne? Mój były mawiał mi "i tak świata nie zbawisz" i... jest moim byłym. 

Robimy tyle, ile możemy, nicnierobienie byłoby dopiero piekłem.

eh...mój mąż też mi tak mówi....ale nie słucham go:( niestety nie zmieni mnie:( bo ja nie zamknę oczu tylko dlatego, że tak 'wygodniej'

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ja zawsze powtarzam, że nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić świat tego jednego psa. A to też jest ważne. Robimy tyle, ile możemy.

dokładnie....

ja też jestem zdania, że przy odpowiednim czasie i determinacji wszystko można zmienić:)

13 minut temu, Janka@ napisał:

Teraz już wiesz i nie da Ci to spokoju, ale sama wszystkiego nie ogarniesz, musi Ci ktoś pomoc. Czy jakiś dogomaniak z wlkp Ci już odpowiedział? 

jeszcze nie....ale na pewno kogoś znajde- wierze w to z całych sił!

To miejsce na pewno nie da mi spokoju, ale wiem już (bo stara jestem przecież) , że trzeba podejść ze spokojem, rozsądkiem...nadmierne emocje zaszkodzą i psiakom...i 'mi' niestety...

Najpierw trzeba rozmowy z gminą i chociaż 1 osoby jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

wiem Elu...właśnie o to chodzi:( cieszyłam się, że te dwie uwolnione a tu dostałam znów 'obuchem w łeb'

eh...mój mąż też mi tak mówi....ale nie słucham go:( niestety nie zmieni mnie:( bo ja nie zamknę oczu tylko dlatego, że tak 'wygodniej'

dokładnie....

ja też jestem zdania, że przy odpowiednim czasie i determinacji wszystko można zmienić:)

jeszcze nie....ale na pewno kogoś znajde- wierze w to z całych sił!

To miejsce na pewno nie da mi spokoju, ale wiem już (bo stara jestem przecież) , że trzeba podejść ze spokojem, rozsądkiem...nadmierne emocje zaszkodzą i psiakom...i 'mi' niestety...

Najpierw trzeba rozmowy z gminą i chociaż 1 osoby jeszcze...

Piszesz bardzo mądrze. A z tą starością to nie przesadzaj, ja jestem starsza i się nie chwalę :). 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, helli napisał:

To od czerwca dam stała dekl. 50

helli- kochana!

BARDZO CI DZIĘKUJE!

18 minut temu, Janka@ napisał:

Piszesz bardzo mądrze. A z tą starością to nie przesadzaj, ja jestem starsza i się nie chwalę :). 

oj tam oj tam...ważny stan ducha;) a dla mnie 'starszośc' to troche synonim jakiejś dojrzałości... dlatego- zaleta ewidentna:) :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki mają się coraz lepiej. Beza jest jeszcze przestraszona, podbiega do nas i się cofa, podbiega i cofa, ale brak w niej agresji. Mamusia... była raczej domowym, kochanym psem, ponieważ umie siadać na komendę i podawać łapę, przynosi też piłeczkę - musiał się ktoś z nią w ten sposób bawić i zapamiętała mądra sunia. Może podczas rui uciekła i zgubiła się :(

Sunie zostały odrobaczone, za kilka dni będą zaszczepione i będę umawiać na sterylizację starszą.

Za transport wyszło 80 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Dziewczynki mają się coraz lepiej. Beza jest jeszcze przestraszona, podbiega do nas i się cofa, podbiega i cofa, ale brak w niej agresji. Mamusia... była raczej domowym, kochanym psem, ponieważ umie siadać na komendę i podawać łapę, przynosi też piłeczkę - musiał się ktoś z nią w ten sposób bawić i zapamiętała mądra sunia. Może podczas rui uciekła i zgubiła się :(

Sunie zostały odrobaczone, za kilka dni będą zaszczepione i będę umawiać na sterylizację starszą.

Za transport wyszło 80 zł.

dziękuje Hani za wieści o suniach. Smutna bardzo sprawa z mamusią:( jeśli uciekła to 8 miesięcy temu...tylko gdzie, skąd, komu? pewnie jej właściciele nawet nie wiedzieli gdzie jej szukać:( a może---- jak będzie z nią u weta to sprawdź czy czasem nie ma chipa?

Czy mogłabyś w wekend zrobić jej kilka zdjęć??? z tego co piszesz wynika, że moge ją powoli ogłaszać- zanim ktoś się zgłosi, zanim sprawdzimy dom itd. to akurat będzie po szczepieniu i sterylizacji. Bardzo Cie o to proszę.

Bezuni damy więcej czasu, ale mamusia niech sie już pokazuje.

Podeślij mi koniecznie swój numer konta bo nie mam.

Haniu- a ile za odrobaczenia musze zwrócić???

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Haniu za te radosne zdjęcia:) łezka się w oku kręci! Mamusia jest taka szczęśliwa. I widać że z kotkiem bardzo ładnie się obchodzi;)

Zaraz zabiorę się za tekst i chociaż 1 olx wyróżniony zrobie:) niech sie pokazuje.

10 godzin temu, Poker napisał:

To może sunię nazwać Aza?

Poker, jak zawsze wybierasz trafne imiona:) Pasuje do suni:)

Więc mamy Azunie i Bezunie:)

 

Niestety nie dałam rady zrobić bazarku imiennego....

Cały dzień wczoraj walka o tego biedaka. Uwolnił się ze sznurka, znalazła go moja znajoma wychudzonego, ledwie żywego....oczywiście nikt nic nie widziała i nikt nie chciał jej pomóc. Odwiozła go do lecznicy, ale niestety...piesek znalazł się na terenie złej gminy- jest zagrożony Wojtyszkami:( :( jeśli ktoś z Was faceboookowy- proszę pomóżcie mi udostępniać

https://web.facebook.com/izabela.zabinska.7/posts/10212703984218442?pnref=story

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje Haniu za te radosne zdjęcia:) łezka się w oku kręci! Mamusia jest taka szczęśliwa. I widać że z kotkiem bardzo ładnie się obchodzi;)

Zaraz zabiorę się za tekst i chociaż 1 olx wyróżniony zrobie:) niech sie pokazuje.

Poker, jak zawsze wybierasz trafne imiona:) Pasuje do suni:)

Więc mamy Azunie i Bezunie:)

 

Niestety nie dałam rady zrobić bazarku imiennego....

Cały dzień wczoraj walka o tego biedaka. Uwolnił się ze sznurka, znalazła go moja znajoma wychudzonego, ledwie żywego....oczywiście nikt nic nie widziała i nikt nie chciał jej pomóc. Odwiozła go do lecznicy, ale niestety...piesek znalazł się na terenie złej gminy- jest zagrożony Wojtyszkami:( :( jeśli ktoś z Was faceboookowy- proszę pomóżcie mi udostępniać

https://web.facebook.com/izabela.zabinska.7/posts/10212703984218442?pnref=story

Moje 2 ulubione, szczęśliwe imiona, Azunia i Bezunia.

Biedny psiak uwolnił się z koszmaru, a teraz go czeka jeszcze gorszy.

Kto jest na Dogo od ON

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Moje 2 ulubione, szczęśliwe imiona, Azunia i Bezunia.

Biedny psiak uwolnił się z koszmaru, a teraz go czeka jeszcze gorszy.

Kto jest na Dogo od ON

Konfirm31 na wątku chyba Julki napisała:

"Ud ponownie. Tego nigdy zbyt wiele. Jak się zorientowałam, ma szansę na dt, tyle, że daleko i tylko na 2 miesiące"

Może to by było jakieś rozwiązanie na początek. Mam 10 zł deklaracji po Amelce to bym dała dla tego biedaka 20 zl stałej - tylko nie Wojtyszki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Janka@ napisał:

Konfirm31 na wątku chyba Julki napisała:

"Ud ponownie. Tego nigdy zbyt wiele. Jak się zorientowałam, ma szansę na dt, tyle, że daleko i tylko na 2 miesiące"

Może to by było jakieś rozwiązanie na początek. Mam 10 zł deklaracji po Amelce to bym dała dla tego biedaka 20 zl stałej - tylko nie Wojtyszki.

Sprawa sie powoli wyjaśnia...DT brzmi bardzo sensownie, ale..pojawiła się szansa na DS dla niego. trzymajcie kciuki!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Azunia juz pokazuje się na olx;

https://www.olx.pl/oferta/cudowna-sunia-azunia-mini-golden-szuka-dobrego-domu-CID103-IDmdTyK.html

 

I tu kciuki potrzebne:) :)

To trzymamy kciuki. Ogłoszenie jest świetne. Jest jeden mały błąd. Napisałaś: "jesteśmy pewna" a raczej powinno być: jestem pewna albo jesteśmy pewni. Ale to drobiazg, czepiam się niepotrzebnie :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...