Jump to content
Dogomania

pitusia

Members
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

About pitusia

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

938 profile views
 1. Niestety, w mediach sprzedaje się sensacja. No i trzeba pamiętać o przepisach lokalnych. W Warszawie podobno mają wprowadzić, że psy mogą chodzić bez smyczy, ale w kagańcu. Bez kagańca tylko do 8 kg. Ciekawe, czy straż miejska będzie z wagą biegać.
 2. To nie jest tak, że każdy pies musi być na smyczy. Tu jest dobry artykuł na ten temat https://www.psy.pl/5000-zl-mandatu-za-psa-luzem/
 3. pitusia

  Zakończony. O!Volumen do 28.09. godz. 20.00

  Potwierdzam otrzymanie książki, bardzo dziękuję.
 4. No właśnie mówił mi żeby być czujnym. Martwi mnie to bardzo, bo my mamy obok plac zabaw dla psów, na który codziennie chodzimy, a ludzie z całej Warszawy przyjeżdżają, jak jeden będzie chory to może się wiele psów zarazić. Maleństwom z tego wątku niestety nie udało się pomóc, ale może dzięki naszym rozmowom tutaj więcej osób się dowie o tym nowym typie i uda się inne psy uratować.
 5. Taki wirus był w zeszłym roku w Warszawie. W zeszłym tygodniu mi weterynarz o nim opowiadał i mówił, że chorowały psy, które były u niego szczepione, więc był pewien, że powinny mieć odporność. Też mówił, że tylko osocze od psa, który to przeszedł i wyzdrowiał pomagalo.
 6. Trzeba go będzie pewnie w klatkę złapać. Radzę na FB skontaktować się z TROP lub TROP Mazowsze. Oni się specjalizują w łapaniu psów. Tylko trzeba wiedzieć co z nim później zrobić. Wiem, że złapane przez nich psy z Warszawy trafiają zwykle na Paluch.
 7. W kwestii złapania można by się TROP-em skontaktować.
 8. pitusia

  Zakończony. O!Volumen do 28.09. godz. 20.00

  Dzień dobry, poproszę Chmielewska nr 66
 9. Chyba pierwszy raz mam nadzieję, że nie uda się komuś złapać psów. Czasami co nagle to po diable, a wystarczy się dobrze przygotować. Pomogłoby się całej rodzinie. Jeśli "wolontariat to pomoc psom by wyszly zza krat" to po co biorą szczeniaki do przytuliska.
 10. Miałam dzisiaj krótkie, ale przemiłe spotkanie. Modelka nie za bardzo chciała pozować, bo spieszno jej było na kanapę:) Ale dała się wygłaskać:)
 11. pitusia

  Do zamknięcia. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Jak PP działa każdy wie, niestety książki dotarły do mnie dopiero dzisiaj, ale w całości:)
 12. Ja bardziej bym się bała, że DS, który chce się pozbyć problemu, mając coś takiego w umowie po prostu psa wywali.
×