Jump to content
Dogomania

BEZUNIA- od Poker powędrowała do Swojego DOMU- Trzymamy kciuki! Jej mama Aza w DS.


Recommended Posts

Boziu jaka dzielna i kochająca ta mamusia.. łza mi się zakręciła w oku, jak czytałam opis szafirki, jak sunia broniła córeczki przy próbach wyjmowania jej z kontenerka. Tak dobrze, że maleńkie już bezpieczne :) Wspaniale się zorganizowałyście baby :D

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, szafirka napisał:

Wg książeczek mamusia to Azja, ur. się w 2015 r., córeczka to Zara, wywnioskowałam, że ur. się we wrześniu. Azja została odrobaczona i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie we wrześniu, Zara otrzymała to samo w styczniu. Trzeba będzie je odrobaczyć i zaczepić na choroby zakaźne.

Dziewczyny jechały grzecznie, w domu mieliśmy problem z wyciągnięciem ich z transportera, ponieważ mama broniła córki zębami, a mała chowała się za nią. Po chwili zapoznawania się i kuszenia smaczkami doszliśmy do porozumienia :) Teraz sunie są jeszcze niepewne, ale merdają ogonkami, odpoczywają. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej.

Haniu dziekuje za wiadomosci

Chcialam zadzwonic rano ale w pracy mam urwanie glowy

Zadzwonie wieczorem 

Mam nadzieje ze sunie juz lepiej Wczoraj mialy dzien pelen wrazen ale mocno wierze ze dzis juz sie przekonaly ze ta rzeczywistosc jest lepsza

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Bazarek

 

Poker z calego serduszka Ci dziekuje za tak wielka pomoc!

BARDZO!

I jeszcze musze przyznac ze imie ktore wybralas dla malej idealnie pasuje- BEZA pieknie :)

Sadze ze przyniesie jej szczescie

Wiec mamy Beze

A jak nazwac mame?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Hania

Poki co Bezunia wydaje sie bardziej otwarta. Chetnie podchodzi by obejrzec inne psiaki i jest wszystkim zaciekawiona

Ale mama jest nieufna i strofuja mala zeby zbytnio sobie nie pozwalala

Poki co wszystko jest nowe- na ogrodzie wielki strach i zalatwianie tylko w domu

Trzeba dac im kilka dni

Jak sie troszke ogarna to Hania zabierze je do weta na szczepienie i odrobaczenie

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Mysza2 napisał:

Ja też poproszę:)

Dziekuje Elu

 

Caly czas mysle o malenstwach i o tych innych biedaczkach ktore nie maja tyle szczescia co nasze dogomaniackie pieski:(

Moze w wekend uda sie Hani zrobic kilka fotek to rusze z ogloszeniami

Ale najpierw musza byc szczepienia i odrobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Gusiaczek napisał:

Izuniu, wczoraj trafiłam na Twój wątek nowego maleństwa, ale nie zapisałam i nie mogę znaleźć :(

Kochana to chyba nie moj:( ja mam tylko Jadwinie i te dwie biszkopciki- 2 watki, nic wiecej:)

Musial byc kogos innego watek :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Kochana to chyba nie moj:( ja mam tylko Jadwinie i te dwie biszkopciki- 2 watki, nic wiecej:)

Musial byc kogos innego watek :)

Może był tam Twój post i dlatego przypisałam Tobie .... znajdę, nie ma siły ;)

edit: znalazłam! to watęk założony przez Alaskan. Czasami psiaki mi się mylą, ale żeby dogomaniaczkI? koniec świata ;) 

Edited by Gusiaczek
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Gusiaczek napisał:

Może był tam Twój post i dlatego przypisałam Tobie .... znajdę, nie ma siły ;)

edit: znalazłam! to watęk założony przez Alaskan. Czasami psiaki mi się mylą, ale żeby dogomaniaczkI? koniec świata ;) 

Nie przejmuj sie

Mi tez sie wszystko miesza lacznie z dniami tygodnia- wczoraj np mialam piatek :) a dzis powtorka z rozrywki

Sliczny ten piesio Alaskan:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 dni temu dowiedziałam się o kolejnym przytulisku w okolicy....bez wolontariatu:(

ręce mi opadają:( tam jest najgorzej :( że tez wcześniej nie wiedziałam:(

napisałam do Selenga... potrzebuje bardzo pomocy. Dogomaniaków z wlkp! :( BARDZO BARDZO POTRZEBUJE!

gmina.jpg.ef609599d943d99e4ba1a1a26d6ad145.jpggmina1.jpg.e47e5cd6495a0ede4956ab0ba22adc0d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...