Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

Owczarek już w drodze do murkowego weta - wszystko odbyło się bez żadnych problemów -  staruś wyszedł sobie po prostu z boksu na smyczy, pospacerował z TZ Murki, zrobił co trzeba i w drogę do lepszego świata !

Oby tak dalej.

Teraz czekamy na jutrzejsze wieści od Murki :)

Od godziny 13, schron to już czas przeszły ! Witaj oneczku w lepszym świecie ! A tak nawiasem mówiąc, to gdzie ten agresor???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Owczarek już w drodze do murkowego weta - wszystko odbyło się bez żadnych problemów -  staruś wyszedł sobie po prostu z boksu na smyczy, pospacerował z TZ Murki, zrobił co trzeba i w drogę do lepszego świata !

Oby tak dalej.

Teraz czekamy na jutrzejsze wieści od Murki :)

Hip, hip, hurra clap.gif

Rozmawiałam z Murką parę dni temu i przekazałam wszelkie potrzebne dane do fakturki
Skarpeta Owczarkowa pokryje koszty diagnostyki ONeczka do kwoty 350 zł
Oby wyniki były niezłe !!!
Trzymam kciuki z całych sił :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Czy ONek został na kwarantannie u weta Murków, czy pojechał do hotelu? 

Onek pojechał na noc do gabinetu weta,  tam będzie odrobaczony i chyba będą wykonane podstawowe badania.

Jutro będzie już w hoteliku.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mar.gajko napisał:

Mureczko, jakie pierwsze wrażenia Murka? Jak wchodził do weta?

Pies jest normalny, umie chodzić na smyczy, nie boi się schodów, je z ręki, pozwala przy sobie wszystko zrobić: do samochodu TZ go podsadził i nie protestował. Bał się jedynie wejść na wagę w lecznicy, pokazywał zęby i piszczał jak szczeniak ze strachu, nie próbował gryźć. 

Na sierści ma parę dredów i zlepów na sierści, więc poprosiliśmy weta, aby zobaczył czy pod tym nie ma jakichś zmian na skórze, pies będzie wykąpany.

Ucho się goi, jest zapryskane srebrem, w schronisku powiedzieli, żeby mu to przemywać lub zapryskiwać srebrem do czasu ziarnienia.

Jutro rano wet pobierze krew do badania.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Murka napisał:

Pies jest normalny, umie chodzić na smyczy, nie boi się schodów, je z ręki, pozwala przy sobie wszystko zrobić: do samochodu TZ go podsadził i nie protestował. Bał się jedynie wejść na wagę w lecznicy, pokazywał zęby i piszczał jak szczeniak ze strachu, nie próbował gryźć. 

Na sierści ma parę dredów i zlepów na sierści, więc poprosiliśmy weta, aby zobaczył czy pod tym nie ma jakichś zmian na skórze, pies będzie wykąpany.

Ucho się goi, jest zapryskane srebrem, w schronisku powiedzieli, żeby mu to przemywać lub zapryskiwać srebrem do czasu ziarnienia.

Jutro rano wet pobierze krew do badania.

No i proszę
Tyle są warte oceny psów w schroniskach 
Mało brakowało, a dostałby łatkę "agresywnego"  36_1_6.gif
On jeszcze fajny dom znajdzie, zobaczycie upup.gif

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DONnka napisał:

No proszę :/
Tyle są warte oceny psów w schroniskach
Mało brakowało, a dostałby łatkę "agresywnego" :(
On jeszcze fajny dom znajdzie, zobaczycie :)

Jak  będą zdjęcia to ja go będę ogłaszać. Trzeba próbować. Mój staruszek doskonale się odnalazł u mnie :) i ze mną, Frankiem i kotami.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nikt się nie zgłosił na skarbnika. Problem jest w tym, że mam jedno konto i  dwa psiaki + plus bazarki.

Jak nie będzie innego wyjścia to Onek będzie trzecim psiakiem.

Czy ktoś mógłby zrobić bazarek imienny ?  Kasa przyda się chłopakowi. 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Jo37 napisał:

Widzę, że nikt się nie zgłosił na skarbnika. Problem jest w tym, że mam jedno konto i  dwa psiaki + plus bazarki.

Jak nie będzie innego wyjścia to Onek będzie trzecim psiakiem.

Czy ktoś mógłby zrobić bazarek imienny ?  Kasa przyda się chłopakowi. 

Jeżeli nikt się nie zgłosi, to może ja spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...