Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

8 minut temu, helli napisał:

Helli ale to Ty masz tym dysponować :) wyłącznie. Jak zadysponujesz na Owczusia starego, to cudnie będzie :) to aż 811 zł.

Jest jeszcze nie wpisana deklaracja Gośka123 - 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Anula napisał:

To teraz trzeba się sprężyć z finansami dla owczusia.W poście rozliczeniowym są wypisane deklaracje,w sumie 290,00zł.Czy to są wpłacone deklaracje?

Ile będzie kosztował Hotelik?

Myślę, że hotelik to 450 zł, srednio miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, helli napisał:

no wszyscy sie juz ciesza, a nikt sie nie martwi czy uda sie mordulka wyciagnac z boksu- bo on dziki co nieco ? myslicie o tym?

 

Helli nieustannie. Jaki on? Czy da się wyjąc bez problemu? jaki w obsłudze?

Pokładam wiarę w Murka, on jest taki spokojny i zrównoważony, jak pojedzie po owczusia, może da radę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

no to ja przekazuje saldo po Albinie i bedzie na pocztek, potem moze dodam troche stalej-ile brakuje miesiecznie?

Ale super, helli clapping.gif

Pamiętajcie, że ONuś ma również przyznane wsparcie od Skarpety Owczarkowej.
Myślę, że może liczyć na dobry początek na jakieś 300 - 350 zł płatne od ręki jak tylko otrzymam rachunek wystawiony na nas
 

Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go u Murki.
Mam ciągle nadzieję, że nie okaże się bardzo trudnym pensjonariuszem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DONnka napisał:

Ale super, helli clapping.gif

Pamiętajcie, że ONuś ma również przyznane wsparcie od Skarpety Owczarkowej.
Myślę, że może liczyć na dobry początek na jakieś 300 - 350 zł płatne od ręki jak tylko otrzymam rachunek wystawiony na nas

DONka, to może wizytę w lecznicy i badania (krew) i odpchlacze i na kleszcze z tego by się pokryło? Wet by wystawil fakturę na Was?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mar.gajko napisał:

DONka, to może wizytę w lecznicy i badania (krew) i odpchlacze i na kleszcze z tego by się pokryło? Wet by wystawil fakturę na Was?

Dla nas bez różnicy, kto wystawi fakturę.
Dane podam w każdej chwili
Nie wiem, jakie "układy" ma Murka z wetem
Jeśli nie będzie chciał wystawić faktury przelewowej z odroczonym terminem płatności, to możemy załatwić to tak, że Murka wyłoży gotówkę i weźmie fakturę na nas, a my jej zwrócimy na prywatne konto, jak tylko wyśle do mnie fakturę.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DONnka napisał:

Dla nas bez różnicy, kto wystawi fakturę.
Dane podam w każdej chwili
Nie wiem, jakie "układy" ma Murka z wetem
Jeśli nie będzie chciał wystawić faktury przelewowej z odroczonym terminem płatności, to możemy załatwić to tak, że Murka wyłoży gotówkę i weźmie fakturę na nas, a my jej zwrócimy na prywatne konto, jak tylko wyśle do mnie fakturę.

OK. Porozmawiam z Kasią. Czyli możemy przyjąć, że do 350 zł może być na Skarpetę?

Link to comment
Share on other sites

Ale super start psiak ma dzięki hojności Helli i Skarpety, można spokojnie zbierać i wpłacać deklaracje.

Ja mocno wierzę, że jak normalny człowiek z dobrymi intencjami do niego przyjdzie, to Maniek okaże się spokojnym psem, a nie żadnym agresorem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...