Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

6 minut temu, mar.gajko napisał:

Najgorsza jest bezsilność i niewiedza. Nie wiadomo jak to ucho, czy operacja była OK? Czy się zaleczyło? Czy nie boli?

:( żal psa strasznie :( jesli się jeszcze wie, widziało, jak uszy u psa potrafią boleć, to żal tym bardziej.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AgaG napisał:

:( żal psa strasznie :( jesli się jeszcze wie, widziało, jak uszy u psa potrafią boleć, to żal tym bardziej.

Owszem. Utożsamiam go z Nestorem. Stary, zniszczony pies w permanentnym stanie bólu. Tym bardziej boli mnie.

Jak sobie przypomnę jak Nestor wyglądał i jak cierpiał, to...

Link to comment
Share on other sites

Pewnych rzeczy nie pojmuję.Wet powinien wydać psa z zaleceniem leczenia,dlaczego uparcie przystaje przy swoim aby był leczony tam w okropnych warunkach w jakiejś śmiesznej izolatce.Zapewne nikt do psa nie zagląda jedynie raz dziennie szurnie miskę i to wszystko.Dla mnie to wszystko jest chore i denerwujące.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tola nie ma netu. TZ Toli dzisiaj był u weta, nie zastał, potem dzwonił, żeby dopytać co u staruszka. Wet powiedział, że Starunio ma wyjęte szwy, wyszedł z izolatki, jest na wybiegu. Będzie do wydania za 10-14 dni, jak się całkowicie wygoi. Innej opcji nie ma. Pies nie zostanie wydany, nim całkowicie się nie zagoi.

 

Link to comment
Share on other sites

To na ogólnych boksach ma się wygoić w chłodzie,w brudzie? Wspaniała rehabilitacja a do tego towarzystwo psiaków,które wyczuwają słabego towarzysza i mogą go zagryźć.Super, dwa tygodnie czekania a po dwóch tygodniach może się okazać,że nie ma już potrzeby psu pomóc.Masakra.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Anula napisał:

To na ogólnych boksach ma się wygoić w chłodzie,w brudzie? Wspaniała rehabilitacja a do tego towarzystwo psiaków,które wyczuwają słabego towarzysza i mogą go zagryźć.Super, dwa tygodnie czekania a po dwóch tygodniach może się okazać,że nie ma już potrzeby psu pomóc.Masakra.

Mam nadzieję, że jest w osobnym boksie. Na kwarantannie czy jakoś tak.

Link to comment
Share on other sites

To chyba tylko za zlosc jest robione bo nie ma w tym logiki zadnej ... No chyba ze faktycznie jakies finansowe sprawy. Najgorsze to ze nie mozna zrobic awantury bo mozna zaszkodzic kontaktom ze schroniskiem:( ale jak jest na wybiegu to jest szansa ze go Tola zobaczy chociaz tyle :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tianku napisał:

To chyba tylko za zlosc jest robione bo nie ma w tym logiki zadnej ... No chyba ze faktycznie jakies finansowe sprawy. Najgorsze to ze nie mozna zrobic awantury bo mozna zaszkodzic kontaktom ze schroniskiem:( ale jak jest na wybiegu to jest szansa ze go Tola zobaczy chociaz tyle :(

jak nie wiadomo o co chodzi, to o pieniadze... (albo o kobiete)- JOLANTINA napisala to wczesniej

moze wet rozlicza sie ze schroniskiem na podst. jakis dowodow leczenia, a tu leczony pies mialby zniknac,do tego pojsc do innego wet, kt ocenilby leczenie tego 1-szego

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Tolu, kiedy kochana będziesz w schronie? 

Postaram się podjechać na dniach, skontaktuje się z Alaskan, może razem podjedziemy.

Co do owczarka to ja już nie wiem, co mam pisać:(

Myślałam, ze to już ten tydzień, ze to teraz wyjdzie ze schronu, trzymałam się tego z taką nadzieją.

Tak jak pisała mar.gajko - staruś ma zdjęte szwy,  został przeniesiony do boksu i myślę, że jest nadal izolowany, bo przecież niemożliwe, że jest to boks z innymi psami!

Tz usłyszał, że dopóki pies nie będzie całkowicie wyleczony,  nie ma mowy o jego zabraniu.

Pocieszam się, ze najgorsze ma już za sobą i skoro tyle przetrzymał to da radę jeszcze trochę, a my razem z nim.

Wiem, co myślicie,wiem,  jak to wszystko przeżywacie, ale nie pozostaje nam nic innego, tylko czekać :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...