Jump to content
Dogomania

Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki


kiyoshi

Recommended Posts

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

dzięki że zaglądacie dziewczynki...sytuacja Lenki pozostaje bez zmian...

i coś mam przeczucie, że przed świetami domku juz nie będzie:(  ludzie zabiegani, myślą o prezentach, barszczu i uszkach....

tak mi się wydaje przynajmniej:(

Nie smuć się kochana :)  Jeszcze nie upłynął miesiąc, odkąd nasze psiaki opuściły Radysy.  Niech się Lenka całkiem otworzy, niech się da lepiej poznać, żeby było wiadomo jakiego domku jej szukać. Lepiej poznać dobrze psiaka przed adopcją i szukać domu pod katem jego charaktery, niżby miał wrócić z adopcji, bo okazał się być inny, niż się spodziewano. Co prawda  taka sytuacja zawsze się może zdarzyć, ale przynajmniej wtedy jest mniejsze ryzyko.

Pozdrawiam Lenuśkę i jej fanki

pozdr. jesiennie ela.jpg

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, elik napisał:

Nie smuć się kochana :)  Jeszcze nie upłynął miesiąc, odkąd nasze psiaki opuściły Radysy.  Niech się Lenka całkiem otworzy, niech się da lepiej poznać, żeby było wiadomo jakiego domku jej szukać. Lepiej poznać dobrze psiaka przed adopcją i szukać domu pod katem jego charaktery, niżby miał wrócić z adopcji, bo okazał się być inny, niż się spodziewano. Co prawda  taka sytuacja zawsze się może zdarzyć, ale przynajmniej wtedy jest mniejsze ryzyko.

Pozdrawiam Lenuśkę i jej fanki

 

Dziękuje Nadziejko za dobre słowa:)

to co napisałam nie jest oznaką zmartwienia:) raczej chłodno myślę i kalkuluje....:)

Masz racje, że lepiej troszkę poczekać, lepiej pieska poznać i dopasować domek- zobaczymy po prostu co los przyniesie:)

Żebym tylko finansowo podołała...

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje Nadziejko za dobre słowa:)

to co napisałam nie jest oznaką zmartwienia:) raczej chłodno myślę i kalkuluje....:)

Masz racje, że lepiej troszkę poczekać, lepiej pieska poznać i dopasować domek- zobaczymy po prostu co los przyniesie:)

Żebym tylko finansowo podołała...

Ja się nie obrażę za zmianę nicku, a mam nadzieję, że i Nadziejka także nie   milego dnia ruchomy  emotkinka puszcza oko.gif

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Ja się nie obrażę za zmianę nicku, a mam nadzieję, że i Nadziejka także nie   milego dnia ruchomy  emotkinka puszcza oko.gif

Matko! Elik bardzo Cie przepraszam:( :(

NO pewnie, że to TY:) ja zakręcona jestem- powtarzam to już któryś raz, bo to prawda niestety:(

 

 

a teraz się poprawiam: Dzięki ELIK za dobre słowa :) :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, kiyoshi napisał:

Matko! Elik bardzo Cie przepraszam:( :(

NO pewnie, że to TY:) ja zakręcona jestem- powtarzam to już któryś raz, bo to prawda niestety:(

a teraz się poprawiam: Dzięki ELIK za dobre słowa :) :)

No przeca napisałam, że się nie gniewam :) :)

A co do zakręcenia, to ja też tak miewam :) Są dni, że jestem tak rozkojarzona, że też mogę pomylić osoby. Nie w osobowości tejże, bo ja wiem o kogo chodzi, ale też użyję innego nicku, imienia...

Tak więc rzec można by - normalka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

HI hi...to następnym razem jak mi mąż powie, że jestem najbardziej zakręconą osobą na świecie pokaże mu nasz watek;)

:)

Ciekawe czy Kasia była już z Lenką u szczepienia...jak rozmawiałyśmy ostatnio jakieś choróbsko w Bielsku szalało...Mam nadzieje, że Kasi nie dopadło:)

Link to comment
Share on other sites

Koleny telefon o Lenke i znow mieszane uczucia

Pani z Karowic dom z duzym ogrodzonym ogrodem

Pani nawet do konca nie wiedziala o jakiego psa dzwoni

Pies mialby biegac w ogrodku

Pytam czy moeszkalby w domu

Odpowiedz tak w domu alevtez w ogrodzie

Wczesniej byla sunia rotweiler zmarla na raka Pani mowila o niej bez zadnych emocji

Cos nas rozlaczylo i juz nie oddzwanialam 

Pani tez nie oddzwonila

Mam oddzwaniac?

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, kiyoshi napisał:

Koleny telefon o Lenke i znow mieszane uczucia

Pani z Karowic dom z duzym ogrodzonym ogrodem

Pani nawet do konca nie wiedziala o jakiego psa dzwoni

Pies mialby biegac w ogrodku

Pytam czy moeszkalby w domu

Odpowiedz tak w domu alevtez w ogrodzie

Wczesniej byla sunia rotweiler zmarla na raka Pani mowila o niej bez zadnych emocji

Cos nas rozlaczylo i juz nie oddzwanialam 

Pani tez nie oddzwonila

Mam oddzwaniac?

Ja bym Izuniu nie oddzwaniała, ale decyzja należy do Ciebie.

Jakoś słabo widzę to mieszkanie w domu

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja bym Izuniu nie oddzwaniała, ale decyzja należy do Ciebie.

Jakoś słabo widzę to mieszkanie w domu

Tez tak czuje jak Ty dlatego domu nie zaluje

Dzis znalazlam na fb zdjecie czarnej pidpalanej suni (bardzo podobnej do Karolci) odebranej przez fundacje Nadzieja Na Dom z jakiejs kamienicy w Sosnowcu

Sunia byla przypieta na smyczy do drzwiczek kafliwego pieca a na pysku miala materialowy kaganiec

Nawet nie mogla otworzyc pyszczka

Poprosilam o jakiekolwiek namiary chociaz pierwsza litere nazwiska czy ulice ale chyba nic nie dostane

Uwazajmy:( uwazajmy:(

Link to comment
Share on other sites

Nie oddzwonilam dziewczynki

I pani tez juz nie zadzwonila wiec podejrzewam ze jednak sama sie rozlaczyla po moim gradzie pytan

Prawdopodobnie szuka psa na podworko nie na lancuch ale takiego co by wolno latal

Pewnie nie jeden puesek bylby zadowolony ale drovnej Lenki z krociutka sierscia nie widze w takich warunkach

Nie ma co zalowac:)

Trzeba dalej czekac

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...