Jump to content
Dogomania

Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki


kiyoshi

Recommended Posts

8 godzin temu, Isiak napisał:

Można skrócić na Sassi :)

 

8 godzin temu, elik napisał:

Albo Sisi :)

 

7 godzin temu, Poker napisał:

Ja mam teraz Sisi , malutką sunię w BDT.

A może Astra albo Frytka?

No sliczne imiona rzeczywiscie :)

Ale chyba poczekam az sunia bedzie u Kasi- wtedy dobierzemy imie

Dzis Kasia bedziedogadywac odebranie suni z Ania

A wczoraj prowadzilam rozmowy z bardzo fajnym domem z nadzieja ze adopruja Sasanke

Jednak wybrali Zurawine z Radys 

Dzis beda ja rezerwowac i na dniach po nia pojada ze swoim psem- jesli psiaki sie dogadaja Zurawinka tez opusci Radysy przed zima :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

 

 

No sliczne imiona rzeczywiscie :)

Ale chyba poczekam az sunia bedzie u Kasi- wtedy dobierzemy imie

Dzis Kasia bedziedogadywac odebranie suni z Ania

A wczoraj prowadzilam rozmowy z bardzo fajnym domem z nadzieja ze adopruja Sasanke

Jednak wybrali Zurawine z Radys 

Dzis beda ja rezerwowac i na dniach po nia pojada ze swoim psem- jesli psiaki sie dogadaja Zurawinka tez opusci Radysy przed zima :)

To tylko się cieszyć, że jeszcze jedna bidusia będzie miała dom ! Sasanka też znajdzie, tylko trochę później !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

 

 

No sliczne imiona rzeczywiscie :)

Ale chyba poczekam az sunia bedzie u Kasi- wtedy dobierzemy imie

Dzis Kasia bedziedogadywac odebranie suni z Ania

A wczoraj prowadzilam rozmowy z bardzo fajnym domem z nadzieja ze adopruja Sasanke

Jednak wybrali Zurawine z Radys 

Dzis beda ja rezerwowac i na dniach po nia pojada ze swoim psem- jesli psiaki sie dogadaja Zurawinka tez opusci Radysy przed zima :)

Bardzo się cieszę, że ludzie wybrali Żurawinkę, kolejna bidusia opuści schron.

A Sasance też znajdziemy super domek!!!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

 

To bardzo dobrze, że adopcje w Radysach ruszyły. Tyle tam pieksów potrzebujących domu... :(

Adopcje ida w Radysach zawsze mniej wiecej tak samo

Na rok ok 700 psow ale na ich miejsce zaraz przyjezdzaja nowe :(

Psy ktore sa mlode i ladne w miare szybko wyjezdzaja najgorszej ze starszymi chorymi i tymi z dlugim stazem:(

Zobaczymy co bedzie z Zurawinka- bedzie miala naprawde fajne zycie jesli sie uda

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Wiesz kto ją adoptował ?

Może to w miejsce Strusia :)

Zurawinke? Nie to na pewno nie Ci ludzie

Standardowo ktos poprosil mnie o ogloszenia dla suni ale juz nie napisal mi by je usunac bo sunia Adoptowana

Panstwo napisali do mnie maila o calej sytuacji

Tak sie zaczal kontakt :)

Nie wiem kto chcial adoptowac Strusia i nie bede pytac chyba ze jakos samo gdzies wyjdzie na fb

 

Link to comment
Share on other sites

O 9.11.2016 o 07:58, malagos napisał:

Ja często mam problem z wymyśleniem imienia dla psa ?) Teraz w naszym gminnym kojcu suedzi czarny podpalany chłopak i mam problem...Dziewczyny już proszą: "tylko nie Pikuś!" :)

A jaki jest duży ? Bo imie też od wielkości zależy :)

Może Nero ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, beataczl napisał:

chetnie podaruje, do Kogo wyslac fanty ?

bardzo, bardzo Ci dziękuje. Zaraz przesle adres na priv.

Mam też trochę fantów od Nadziejki, które podarowała mi na bazarek dla Neski, ale Neska już w domu...i mam nadzieje, że Nadziejka pozwoli mi fanty wykorzystać dla Sasanki.

:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Ciekawa jestem, jak tam nasze psiaczki. Już niedługo, ale czas okropnie się wlecze :(

elik, staram się jakoś o tym nie myśleć ale denerwuje się potwornie:( długa podróż przed naszymi psakami, ale potem będą już bezpieczne, w cieple...

wiesz, może uratowałaś Strusia swoim telefonem....widziałam na stronie fb, że ostatnio jeden piesek trafił w bardzo nieciekawe ręce:( obym się myliła, ale czuje, że schronisko wydało go na łańcuch:( to mógł byc Struś....to jest inny biedak, który 2 lata przeżył w Radyskiej nędzy, a teraz trafił do piekła (obym się myliła!).

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

elik, staram się jakoś o tym nie myśleć ale denerwuje się potwornie:( długa podróż przed naszymi psakami, ale potem będą już bezpieczne, w cieple...

wiesz, może uratowałaś Strusia swoim telefonem....widziałam na stronie fb, że ostatnio jeden piesek trafił w bardzo nieciekawe ręce:( obym się myliła, ale czuje, że schronisko wydało go na łańcuch:( to mógł byc Struś....to jest inny biedak, który 2 lata przeżył w Radyskiej nędzy, a teraz trafił do piekła (obym się myliła!).

Los psiaków na łańcuchu jest nie wiem czy nie gorszy niż w schronie :( To potworny, koszmarny los  gif płaczący.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Yoana napisał:

Jestem na zaproszenie- niestety na razie tylko z dobrym słowem, ale będę myśleć nad deklaracją :) 

Ciekawa jestem jaka okaże się Sasanka w realu.

dziękuje, że zaglądasz:)

Ja też jestem ciekawa jak Sasanka się zaprezentuje w realu:) Już się nie mogę doczekać na relacje i zdjęcia Kasi.

To już jutro:)

 

a u nas w przytulisku dwie takie, 3 m-czne sunie foksterierki

 

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...