Jump to content
Dogomania

Przerażona sunia spanielka z gminnego kojca powędrowała do anecik:) Aklimatyzuje się w DS w Jaworznie


kiyoshi

Recommended Posts

Zapomniałam napisać że zdjęcia stada cudowne:) Prawde mówiąc miałam wielką nadzieje, że zrobisz chociaż kilka fotek z zapoznania Neski z rodziną, ale rozumiem, że okoliczności były (mówiąc delikatnie) mało sprzyjające:)

Za to pięknie wygląda Tycinka przeganiająca Neska. Taka babulinka a naprawde ma krzepe! I nawet Gigusia się ustawiła obok Neski do zdjęcia:) Chyba dobrze na siebie wpływają:)

Cudna zdjęcia szczęśliwych psów!

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Pani sms, że skontaktuje się wieczorem by porozmawiać o wrażeniach z wizyty u Neski i o adopcji:) no i, że MY jesteśmy na TAK:)

Pani odpisała, że mogę dzwonić kiedy mi będzie pasować, że wrażenia mają bardzo pozytywne i że na Neske czekają:)

Popołudniu zadzwonie bo zaraz zakupy, obiad...wiadome

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Pani:)

Mówiła, że dzieci krok w krok za nią chodzą, kiedy wreszcie ta ich Neska przyjedzie:) Pani obiecała zdjęcia, relacje...wszystko już naszykowane dla suni i czekają z utęsknieniem:)

Wstępnie poniedziałek rano to termin gdy Anecik i Neska będą na miejscu:)

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anetko....a Tobie życzę jutro szerokiej drogi:) mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze w nowym domu Neski.

Proszę napisz kiedy ruszacie, czy umowę udało się wydrukować?

Ściskam! I jeszcze raz dziękuje Ci najogromniej za najlepszą z najlepszych opiekę nad Neską!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, kiyoshi napisał:

Anetko....a Tobie życzę jutro szerokiej drogi:) mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze w nowym domu Neski.

Proszę napisz kiedy ruszacie, czy umowę udało się wydrukować?

Ściskam! I jeszcze raz dziękuje Ci najogromniej za najlepszą z najlepszych opiekę nad Neską!

Umówiona jestem na ok. 10.00, z umową załatwione :) Popstrykamy zdjęcia, przejrzę ogrodzenie, zobaczymy jak się Neska poczuje w nowym domu i czy nie zje kotecków :)

Nie ma za co dziękować Iza :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, anecik napisał:

Umówiona jestem na ok. 10.00, z umową załatwione :) Popstrykamy zdjęcia, przejrzę ogrodzenie, zobaczymy jak się Neska poczuje w nowym domu i czy nie zje kotecków :)

Nie ma za co dziękować Iza :)

Oj jest, naprawde jest! Podarowałaś tej suni tyle miłości i swojego czasu...Miała wielkie szczęscie, że trafiła na Ciebie:) I ja też:)

To czekamy na wieści jutro !

A ja już zaciskam kciuki!

ps. gdyby coś się działo (tfu, tfu!) dzwoń, będe cały czas pod telefonem:)

Link to comment
Share on other sites

Napisałyście w umowie ,że w razie zwrotu psa obowiązuje dowóz na własny koszt DS? I o obowiązku  natychmiastowego powiadomienia dotychczasowego opiekuna   w razie zaginięcia psa .To naprawdę bardzo przydatne punkty umowy.

Szerokiej drogi dziewczyny !!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Napisałyście w umowie ,że w razie zwrotu psa obowiązuje dowóz na własny koszt DS? I o obowiązku  natychmiastowego powiadomienia dotychczasowego opiekuna   w razie zaginięcia psa .To naprawdę bardzo przydatne punkty umowy.

Szerokiej drogi dziewczyny !!

Oczywiscie w umowie jest i zapis co robic gdy pies zaginie lub nie bedzie mogl zostac i zapus o sterylizacji i wszystko to co jest potrzebne

Trzymam kciuki za dzis!

Link to comment
Share on other sites

Cudnie, że Nesca ma dom. Ja i mój wet też jesteśmy przeciwni zbyt wczesnej sterylizacji. Najlepiej po trzeciej cieczce jak sunia już dojrzeje ale jeśli wcześniej to po drugiej. Hormony są potrzebne do pełnego rozwoju suki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...