Jump to content
Dogomania

Resztki z obiadu, chleb ze smalcem, strach i przerażenie, to już przeszłość. Iskierka,teraz Perełka ma DS i jest szczęśliwa!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dziei kochani za miłe słowa:)

Po obejrzeniu zdjęc tez coraz mocniej wierze, że z Iskierką będzie lepiej lepiej i lepiej! Każdego dnia w dobrą stronę:)

Urocza jest, ma piekny pyszczek i takie radosne oczka:)

 

Dziś wpłynęło 20 zł od renatka_s - Bardzo dziękuje:) już zaksięgowałam w swoim poście:)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Już jest dobrze,a będzie jeszcze lepiej :) Cudna z niej dziewczynka i też myślę,że znajdzie szybko dobry domek :)

To prawda Bogusiu, Iskiereczka jest cudna.

Kasia była dzisiaj z małą u weta na ogólnym przeglądzie i szczepieniu przeciwko wściekliźnie.

Iskierka była bardzo grzeczna. Została oceniona na około 5 lat.

Przelałam na konto Iskierki 752,12 z konta Pesteczki

 

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, pewnie jutro wpłynął pieniązki z konta Pesteczki, to od razu potwierdze, a dziś wpłynęło

- 15 zł od caryca26- DZIĘKUJE:)

Obie wpłaty zaksieguje już razem jutro.

Dzielna ta nasza Iskierka:) ciesze sie, że robi takie postępy:)

Gabrysiu- jakbym musiała coś przelać na konto hoteliku- za szczepienie, hotelik to pisz proszę i numer hoteliku Kasi na priv proszę, bo nie mam.

 

Link to comment
Share on other sites

O 27.09.2016 o 14:04, Bogusik napisał:

Już jest dobrze,a będzie jeszcze lepiej :) Cudna z niej dziewczynka i też myślę,że znajdzie szybko dobry domek :)

Oczywiście głupie dogo mi zacytowało poprzedni post, dzięki Iza, zaraz przekopiuję.

Jeśli chodzi o wczorajszą wizytę Kasia jeszcze nie płaciła

 

Link to comment
Share on other sites

Piekne i wzruszajace sa te zdjecia Suni w ludzkich objeciach, dloniach.

Widac, ze choc jeszcze tak niepewna, lecz cala soba chlonie spokoj i dobro emanujace od Czlowieka. Juz ufa.

A potem to, co nieuniknione...czyli lezenie "kolami do gory"... prawdziwa rewelacja!!!!

Cudowne Dziewczyny, Wasza pomoc przyszla w ostatniej chwili!!!!

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zacytować Figunię, ale się nie udało.

Ja też uważam, że pomoc przyszła w ostatniej chwili, tym bardziej, że sunia ma jakieś guzki na listwie mlecznej.

Na razie została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, po 2 tyg. wirusówki, a po kolejnych dwóch sterylka i usunięcie listwy mleczne.

Iskierka ma bardzo starte przednie zęby, jakby gryzła kamienie

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie chcę sobie wyobrazić, jakie życie wiodła Iskierka, bo chyba serce by mi pękło. Paniczny strach przed nowym, starte zęby i ta betonowa nora, która była jej domem zapewne bardzo długo - to wszystko świadczy o kawałku piekła, które zafundowała jej właścicielka.

Mam nadzieję, ze jeszcze w tym tygodniu uda mi się zorganizować bazarek dla malutkiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...